حیدری: خریدهای پرسپولیس بازیکنان باکیفیتی هستند

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 488 ] - شنبه, 15 شهریور 1399

حیدری: خریدهای پرسپولیس بازیکنان باکیفیتی هستند

بازیکن پیشین تیم فوتبال پرسپولیس معتقد است که مسئولان باشگاه نفرات مدنظر گل محمدی را جذب کردند و این بازیکنان می توانند به موفقیت پرسپولیس کمک کنند. سپهر حیدر... 5 out of 5 based on 3 ratings.
حیدری: خریدهای پرسپولیس بازیکنان باکیفیتی هستند

بازیکن پیشین تیم فوتبال پرسپولیس معتقد است که مسئولان باشگاه نفرات مدنظر گل محمدی را جذب کردند و این بازیکنان می توانند به موفقیت پرسپولیس کمک کنند. سپهر حیدر...

ارتش سرخ دات كام :

بازیکن پیشین تیم فوتبال پرسپولیس معتقد است که مسئولان باشگاه نفرات مدنظر گل محمدی را جذب کردند و این بازیکنان می توانند به موفقیت پرسپولیس کمک کنند.

سپهر حیدری بازیکن پیشین تیم فوتبال پرسپولیس در گفت وگویی در خصوص شرایط سرخپوشان و خریدهای این تیم پیش از شروع مجدد مسابقات لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: با توجه به اینکه نماینده های ایران فرصت کمی برای تقویت خود و حضور مقتدرانه در لیگ قهرمانان آسیا دارند، پرسپولیس تا اینجا در جذب بازیکن موفق بوده، مسئولان باشگاه بازیکنانی که مدنظر کادرفنی بودند را به خدمت گرفته اند و تیم شرایط خوبی دارد.

وی ادامه داد: مسئولان باشگاه طبق لیستی که گل محمدی ارائه کرده بود بازیکنان را جذب کردند و به نظر من بازیکنان باکیفیتی هم هستند و می توانند به موفقیت پرسپولیس در لیگ قهرمانان و فصل آینده لیگ برتر کمک کنند. طبیعی است که سایر باشگاه ها هم بیکار نمی نشینند و در پی تقویت خود هستند و ممکن است برخی بازیکنان مدنظر پرسپولیس هم جذب تیم های دیگر شوند. 

بازیکن پیشین تیم فوتبال پرسپولیس در پاسخ به این سوال که آیا جذب بازیکنان متعدد، ترکیب اصلی پرسپولیس را به هم نخواهد زد؟ گفت: یحیی گل محمدی مربی باتجربه ای است و قطعا نفراتی را که جذب کرده بر اساس نیاز تیم به خدمت بوده است. به نظر من این طور نیست که بازیکنان جدید به یک باره به ترکیب اصلی اضافه شوند و آرام آرام با نظر کادر فنی بازی خواهند کرد تا انسجام تیم از بین نرود. 

حیدری با بیان اینکه مهدی ترابی بازیکن ارزنده ای برای این تیم بود، گفت: حیف شد که ترابی از پرسپولیس جدا شد. من شنیده ام که باشگاه با بشار رسن توافق اولیه کرده و با علیپور هم صحبت های خوبی داشته است. بازیکنانی هم که در پست های مختلف جذب تیم شده اند بازیکنان باکیفیتی هستند. من مطمئن هستم که احسان پهلوان بازی های خوبی برای پرسپولیس انجام داده، جای ترابی را پر خواهد کرد و روزهای خوبش در ذوب آهن را دوباره در پرسپولیس تکرار خواهد کرد. 

وی درباره جذب حامد لک تصریح کرد: لک دروازه بان باتجربه ای است و می تواند درون دروازه به پرسپولیس کمک کند. او در کنار رادو می توانند خیال کادر فنی سرخپوشان را بابت دروازه راحت کنند. پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا و فصل بعد لیگ برتر بازی های سختی دارد و نیاز به دو دروازه بان آماده دارد. 

حیدری در پایان خاطرنشان کرد: پرسپولیس چند روز دیگر باید در لیگ قهرمانان آسیا شرکت کند و من به موفقیت شاگردان گل محمدی در آسیا امیدوار هستم و معتقدم که اگر پرسپولیس خودش باشد، شانس خیلی خوبی برای قهرمانی در آسیا دارد. برای سایر نماینده های ایران در آسیا هم آرزوی موفقیت می کنم و انشالله بتوانند با تلاش مضاعف در رقابت با حریفان شان به پیروزی برسند. 


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

پرسپولیس برابر آلومینیوم به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
آلومینیوم اراک
آلومینیوم اراک
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : امام خمینی اراک
داور مسابقه : وحید کاظمی
دوشنبه, 6 بهمن 1399 / ساعت : 15:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
فولاد
فولاد
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمد حسین زاهدی فرد
دوشنبه, 29 دی 1399 / ساعت : 16:40

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی3
2مهدی عبدی2
3میلاد سرلک1
4وحید امیری1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن