کنعانی: حاضرم 10 سال قرارداد سفید امضاء کنم اما خانواده هم دارم

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 922 ] - شنبه, 15 شهریور 1399

کنعانی: حاضرم 10 سال قرارداد سفید امضاء کنم اما خانواده هم دارم

مدافع تیم پرسپولیس گفت: بازی کردن در پرسپولیس برای من افتخار است و اگر بخواهند 10 سال دیگر با این تیم سفید امضا کرده و بازی می کنم. محمد حسین کنعانی زادگان پس... 5 out of 5 based on 2 ratings.
کنعانی: حاضرم 10 سال قرارداد سفید امضاء کنم اما خانواده هم دارم

مدافع تیم پرسپولیس گفت: بازی کردن در پرسپولیس برای من افتخار است و اگر بخواهند 10 سال دیگر با این تیم سفید امضا کرده و بازی می کنم. محمد حسین کنعانی زادگان پس...

ارتش سرخ دات كام :

مدافع تیم پرسپولیس گفت: بازی کردن در پرسپولیس برای من افتخار است و اگر بخواهند 10 سال دیگر با این تیم سفید امضا کرده و بازی می کنم.

محمد حسین کنعانی زادگان پس از خروج از ساختمان پرسپولیس درباره دلیل حضورش در این محل اظهار داشت: پرسپولیس خانه من است، آیا مشکلی برای حضور من در خانه خودم وجود دارد؟ 

وی درباره اینکه آیا برای باقی ماندن در پرسپولیس خواستار افزایش قراردادش شده است، توضیح داد: اگر بخواهند 10 سال دیگر هم با پرسپولیس سفید قرارداد امضا می کنم. مشکل خاصی بین من و پرسپولیس وجود ندارد و تنها برای صحبت کردن درباره برخی بندهای قراردادم به باشگاه آمدم.

مدافع پرسپولیس ادامه داد: بازی کردن در این تیم برای من افتخار است و باز هم می گویم اگر بخواهند 10 سال دیگر با پرسپولیس سفید امضا کرده و بازی می کنم. یک سال دیگر قرارداد دارم و بدون مشکل برای پرسپولیس بازی خواهم کرد. 

کنعانی زادگان تصریح کرد: به حدی این تیم را دوست دارم و عاشق پرسپولیس هستم که از بازی کردن در این تیم به خودم افتخار می کنم ضمن اینکه باید پولی بدهیم تا در این باشگاه بزرگ بازی کنیم. 

وی در مورد اینکه به نظر می رسد از مسئولان باشگاه پرسپولیس ناراحت است و به همین دلیل اینگونه اظهارنظر می کند، گفت: هیچ ناراحتی وجود ندارد، باز هم حرف قبلی ام را تأکید می کنم  اما ما هم خانواده ای داریم و ان شاالله همه چیز حل و فصل شود. بحث مالی برایم مهم نیست بلکه مشکل خانوادگی دارم که جدا از این تیم است. عاشق پرسپولس هستم و باید برای بازی کردن در این تیم باید پول هم بدهم. 

مدافع پرسپولیس در مورد اینکه آیا با کادرفنی این تیم اختلافی دارد، توضیح داد: هیچ مشکلی با مربیان ندارم. ضمن اینکه با توجه به قراردادم باید در این تیم بمانم. اگر هم پیشنهادی داشته باشم به آن توجه نمی کنم زیرا پرسپولیس در اولویت من است. 

کنعانی زادگان در مورد اینکه با این تفاسیر دلیل حضورش در ساختمان این باشگاه چه بوده است، توضیح داد: آیا آدم نمی تواند به خانه خودش بیاید و به آن سر بزند؟ من هم برای صحبت با مدیران باشگاه به ساختمان پرسپولیس آمدم.  شاید صحبت هایی باشد ولی نمی توان همه چیز را گفت. 

این بازیکن سرخپوش اضافه کرد: اگر حقیقت را بخواهید در پرسپولیس می مانم و به هیچ جای دیگری فکر نمی کنم. پرسپولیس آنقدر بزرگ است که حتی حاضرم پول هم بدهم و پیراهن این تیم و تیم ملی را به تن کنم. شاید بندهایی در قرارداد من موجود باشد و بخواهیم پولمان را بگیریم، به همین دلیل می آییم باشگاه و می گوییم 10 درصد قراردادمان را بدهید.

وی درباره اینکه آیا از تراکتور پیشنهادی دریافت کرده است، گفت: اصلاً حرف این موضوع را نزنید.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر التعاون کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
الدحیل
الدحیل
ورزشگاه : قطر
داور مسابقه : اجوکیشن سیتی
دوشنبه, 31 شهریور 1399 / ساعت : 19:30
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
التعاون عربستان
التعاون عربستان
ورزشگاه : اجوکیشن سیتی
داور مسابقه : مهند قاسم (عراق)
جمعه, 28 شهریور 1399 / ساعت : 22:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور12
2مهدی ترابی11
3وحید امیری6
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن