علیپور: ماندنم به باشگاه پرسپولیس بستگی دارد

- نظرات : 2 اظهار نظر - بازدید [ 966 ] - شنبه, 15 شهریور 1399
علیپور: ماندنم به باشگاه پرسپولیس بستگی دارد

مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس گفت: صداقت باشگاه برای من به اندازه یک دنیا می ارزد اما 10 میلیارد برای تمدید قرارداد پیشنهاد نداده ام. علی علیپور درباره آخرین وضعی...

ارتش سرخ دات كام :

مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس گفت: صداقت باشگاه برای من به اندازه یک دنیا می ارزد اما 10 میلیارد برای تمدید قرارداد پیشنهاد نداده ام.

علی علیپور درباره آخرین وضعیت تمدید قرارداد خود با باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: از مسئولان باشگاه به خاطر صداقت شان درباره سیستمی که قرار است با بازیکنان تیم پیش ببرند تشکر می کنم. همین صاف بودن برای من به اندازه یک دنیا می ارزد.

وی افزود: باشگاه پرسپولیس نظراتی داد اما پس از جلسه چهارشنبه هفته قبل نظرات خود را با وکیلم مطرح کردیم و قرار است این مسائل در هیأت مدیره بررسی شود. در واقع اینکه امروز تکلیف من مشخص شود یا فردا بستگی به نظر هیأت مدیره دارد.

مهاجم تیم پرسپولیس درباره اینکه شنیده می شود پیشنهاداتی از بلژیک و قطر دریافت کرده است، توضیح داد: دوست ندارم درباره بحث دیگری صحبت کنم زیرا امروز صحبت های دوستانه خوبی را با مسئولان باشگاه انجام دادم. حداقل همه چیز شفاف شد و شبهه ای از طرف باشگاه یا ما باقی نمی ماند. 6 سال با همه شرایط در پرسپولیس بودم و تا جایی که امکان داشت از لحاظ مالی همه چیز را رسانه ای کردیم.

علیپور اضافه کرد: درباره اتفاق هایی که در ایران می افتد و بازیکنانی که به تیم های مختلف می آیند و می روند قضاوت کننده نیستم اما همیشه می گوییم اشتباه شد و رفت. همین اشتباهات سبب شکایت یک بازیکن خارجی می شود و وی 2 برابر قراردادش را هم می گیرد.

وی افزود: به این مسائل کاری ندارم و هیچ کلاسی هم برای باشگاه پرسپولیس نمی گذارم. مدیون هواداران هستم و قاطعانه می گویم اسم مرا پرسپولیس،  هواداران و کمک مربیان و هم تیمی هایم بزرگ کرده است.

بازیکن پرسپولیس ادامه داد: خودم را کنار می گذارم اما باید به بازیکنان دیگر ایرانی هم توجه شود. چرا باید یک بازیکن خارجی به ایران بیاید و پس از خروج با شکایت 2 برابر قراردادش را هم بگیرد؟ فکر می کنم در این شرایط اقتصادی چنین کاری درست نیست.

علیپور درباره احتمال ادامه حضورش در پرسپولیس توضیح داد: این موضوع بستگی به باشگاه دارد. پرسپولیس اعلام کرده برای تمدید قرارداد بازیکنان سقفی دارد و ما هم نظراتی داشتیم که از طریق وکیلم ارائه شد.

وی درباره اینکه وقتی می گوید 6 سال در پرسپولیس بودم یعنی نکته ای درباره ادامه حضورش در این تیم وجود دارد، گفت: شاید شما اینگونه تفسیر کنید. 6 سال در پرسپولیس بودم و اگر امسال هم باشم سال های حضورم در این تیم به هفت سال می رسد. خواهش می کنم کاری به داستان های حاشیه ای نداشته باشیم.

مهاجم پرسپولیس درباره اینکه شنیده می شود 10 میلیارد تومان برای تمدید قرارداد خود به باشگاه پرسپولیس پیشنهاد داده گفت: آیا شما درباره این رقم اطلاع دقیقی دارید؟ هرکس چنین ادعایی می کند باید باشگاه آن را با سند و مدرک نشان بدهد.

علیپور درباره اینکه یکی از بازیکنان جدید پرسپولیس قرارداد فصل گذشته اش یک میلیارد و 200 میلیون تومان بوده و اکنون برای 2 سال از پرسپولیس می خواهد حدود 6.5 میلیارد تومان پول بگیرد، گفت: همین بحث را می توانید درباره من هم بکنید. این سؤال ها را بهتر از مدیران باشگاه بپرسید و برای تمدید قراردادم چنین مبلغی به باشگاه پیشنهاد نداده ام.


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
 • پرسپولیس ایران
  پرسپولیس ایران :
  جناب علیپور از زحمات شما در این سالها ممنون
  لطفا سریعتر تیم جدیدت را مشخص کن و دست ما را در پوست گردو نذار/
  انشالله امسال زوج عیسی با شهاب زاهدی یا عبدی و یا اوساگونا احیا شده مثل زمان ذوب اهنش/ صددرصد از امسال شما گلهای بیشتری خواهند زد/
 • morteza morteza
  morteza morteza :
  علیپور در کنار آل کثیر ذوج خطرناکی میشوند آقای رسول پناه مدیران و مسؤلان باشگاه تقاضا دارم با علیپور تمدید کنید

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر التعاون کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
الدحیل
الدحیل
ورزشگاه : قطر
داور مسابقه : اجوکیشن سیتی
دوشنبه, 31 شهریور 1399 / ساعت : 19:30
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
التعاون عربستان
التعاون عربستان
ورزشگاه : اجوکیشن سیتی
داور مسابقه : مهند قاسم (عراق)
جمعه, 28 شهریور 1399 / ساعت : 22:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور12
2مهدی ترابی11
3وحید امیری6
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن