حسینی: 24 بازیکن را برای آسیا ثبت نام کرده ایم

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1095 ] - شنبه, 15 شهریور 1399

حسینی: 24 بازیکن را برای آسیا ثبت نام کرده ایم

مدیر امور بین الملل باشگاه در گفتگویی درباره بعضی از دستورالعمل های ارسالی برای برگزاری لیگ قهرمانان آسیا، مواردی را اعلام کرد. امیرعلی حسینی در این باره اظها... 5 out of 5 based on 2 ratings.
حسینی: 24 بازیکن را برای آسیا ثبت نام کرده ایم

مدیر امور بین الملل باشگاه در گفتگویی درباره بعضی از دستورالعمل های ارسالی برای برگزاری لیگ قهرمانان آسیا، مواردی را اعلام کرد. امیرعلی حسینی در این باره اظها...

ارتش سرخ دات كام :

مدیر امور بین الملل باشگاه در گفتگویی درباره بعضی از دستورالعمل های ارسالی برای برگزاری لیگ قهرمانان آسیا، مواردی را اعلام کرد.

امیرعلی حسینی در این باره اظهار داشت: همان طور که پیش از این اعلام شد ما تا کنون 24 بازیکن را برای شرکت در ادامه رقابت ها ثبت نام کرده ایم و سقف تعیین شده برای تیم ها 35 بازیکن است. البته کنفدراسیون اعلام کرده است در مرحله ثانویه ثبت نام که ما در آن قرار داریم. تیم ها می توانند 8 بازیکن را بدون ارایه مدارک پزشکی جابجا یا به فهرست تیم اضافه کنند، منوط به این که تعداد مجموع بازیکنان از سقف اعلامی نگذرد. ضمن آن که جابه جایی بازیکنان بین تیم ها که پیش از این تا قبل از مرحله یک هشتم امکانپذیر نبود، در مرحله گروهی هم بدون مانع است.

وی ادامه داد: همچنین تیم ها می توانند برای هر بازی، نام 21 بازیکن را ارایه کنند و ده نفر رو به عنوان بازیکن ذخیره در فهرست داشته باشند. این تصمیم با توجه به اجرای قانون 5 تعویض اتخاذ شده است. همچنین با توجه به شرایط خاص کرونا برای این رقابت ها در فهرست هر بازی، نام پزشک تیم نیز باید در کنار نام اعضای کادر فنی، ذکرشود.

مدیر امور بین الملل باشگاه خاطر نشان کرد: در تشریح شرایط تیم ها برای صعود از مرحله گروهی هم اعلام شد؛ نظر به این که بازی ها به شکل متمرکز برگزار می شود، در صورت برابر شدن شرایط دو تیم و لزوم انتخاب یک تیم برای صعود به مرحله یک هشتم پایانی، گل های زده در خانه حریف ملاک تعیین تیم برتر نخواهد بود.

حسینی اضافه کرد: طبق آن چه توسط فدراسیون به باشگاه ها اعلام شده است. با توجه به شرایط کرونا، تیم ها در قطر با قوانین سخت گیرانه به ویژه در ارتباط با ورود و خروج اعضای تیم ها از هتل، روبرو خواهند بود.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر التعاون کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
الدحیل
الدحیل
ورزشگاه : قطر
داور مسابقه : اجوکیشن سیتی
دوشنبه, 31 شهریور 1399 / ساعت : 19:30
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
التعاون عربستان
التعاون عربستان
ورزشگاه : اجوکیشن سیتی
داور مسابقه : مهند قاسم (عراق)
جمعه, 28 شهریور 1399 / ساعت : 22:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور12
2مهدی ترابی11
3وحید امیری6
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن