رافت: کارایی خریدهای پرسپولیس از اسم و رسم آنان مهم تر است

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 671 ] - شنبه, 15 شهریور 1399

رافت: کارایی خریدهای پرسپولیس از اسم و رسم آنان مهم تر است

 پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص خریدهای جدید این تیم گفت: تازه واردهای پرسپولیس بازیکنان بدی نیستند اما باید دید برای این تیم مفید خواهند بود یا نه.... 5 out of 5 based on 2 ratings.
رافت: کارایی خریدهای پرسپولیس از اسم و رسم آنان مهم تر است

 پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص خریدهای جدید این تیم گفت: تازه واردهای پرسپولیس بازیکنان بدی نیستند اما باید دید برای این تیم مفید خواهند بود یا نه....

ارتش سرخ دات كام :

 پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص خریدهای جدید این تیم گفت: تازه واردهای پرسپولیس بازیکنان بدی نیستند اما باید دید برای این تیم مفید خواهند بود یا نه.

پایان رافت در گفت وگویی در خصوص جذب چندین بازیکن جدید توسط پرسپولیس گفت: آل کثیر، پهلوان، لک و آقایی بازیکنان بدی نیستند اما باید ببینیم در پرسپولیس چه کار می کنند و آیا به درد پرسپولیس می خورند یا خیر.

وی ادامه داد: البته پیش از این بازیکنی مثل مهدی طارمی هم به عنوان یک بازیکن لیگ یکی به پرسپولیس آمد و ستاره شد. شرایط پرسپولیس طوری است که ستاره می سازد و بازیکنان متوسط در این تیم به ستاره های فوتبال ایران تبدیل می شوند.

پیشکسوت پرسپولیس افزود: وقتی گل محمدی این بازیکنان را خواسته حتما از آنها انتظاراتی داشته و حتما از آنها شناخت دارد. فقط بازیکنان جدیدی که پرسپولیس می آیند باید بدانند در این تیم باید دو برابر تیم های دیگر تلاش کنند تا موفق شوند.

رافت خاطرنشان کرد: من خیلی به ستاره ها اعتقادی ندارم بلکه معتقدم ستاره بازیکنی است که بتواند در کار تیمی حل شود و به قول معروف به کار تیم بیاید. حالا این بازیکن می تواند یک بازیکن متوسط باشد یا یک ستاره.

وی در پایان گفت: اینکه بازیکنان جدید می توانند در آسیا بازی کنند خوب است اما هماهنگ کردن آنها با تیم مقداری زمان بر است. امیدوارم در همین زمان کم بازیکنان جدید با تیم هماهنگ شده و به کار پرسپولیس بیایند.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

به نظر شما شرایط پرسپولیس در مرحله مقدماتی چطور خواهد شد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
الشارجه امارات
الشارجه امارات
ورزشگاه : اجوکیشن سیتی
داور مسابقه : ؟؟؟
پنجشنبه, 3 مهر 1399 / ساعت : 21:30
پرسپولیس
پرسپولیس
0 - 1
الدحیل
الدحیل
ورزشگاه : اجوکیشن سیتی
داور مسابقه : دیلان پررا
دوشنبه, 31 شهریور 1399 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور12
2مهدی ترابی11
3وحید امیری6
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن