melbet_head

بند محکم انضباطی در قرارداد لک گنجانده شده است

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1163 ] - یکشنبه, 16 شهریور 1399

بند محکم انضباطی در قرارداد لک گنجانده شده است

مهدی رسول پناه و مدیران باشگاه پرسپولیس بند انضباطی سنگینی در قرارداد حامد لک گنجانده اند. در حالی که برخی گمانه زنی ها حکایت از حضور احتمالی رشید مظاهری و عل... 5 out of 5 based on 8 ratings.
بند محکم انضباطی در قرارداد لک گنجانده شده است

مهدی رسول پناه و مدیران باشگاه پرسپولیس بند انضباطی سنگینی در قرارداد حامد لک گنجانده اند. در حالی که برخی گمانه زنی ها حکایت از حضور احتمالی رشید مظاهری و عل...

ارتش سرخ دات كام :

مهدی رسول پناه و مدیران باشگاه پرسپولیس بند انضباطی سنگینی در قرارداد حامد لک گنجانده اند.

در حالی که برخی گمانه زنی ها حکایت از حضور احتمالی رشید مظاهری و علیرضا حقیقی در پرسپولیس داشت، اما چنین نشد.

حامد لک با حضور در ساختمان باشگاه پرسپولیس قرارداد دو ساله ای را با این باشگاه امضا کرد تا جانشین علیرضا بیرانوند در چهارچوب دروازه سرخپوشان پایتخت در ادامه رقابت های فصل جاری لیگ قهرمانان آسیا و لیگ برتر فصل آینده شود.
دروازه بان فصل گذشته ماشین سازی تبریز با تأیید یحیی گل محمدی به پرسپولیس آمد تا به گمانه زنی ها در خصوص این موضوع پایان دهد.

حامد لک یکی از دروازه بان هایی است که با وجود توانایی های فنی بالا، معمولاً به واسطه رفتارهایش در بازی با تیم های بزرگ مورد توجه قرار می گیرد. او در هر بازی بزرگ معمولاً حاشیه می سازد و حالا سؤال هواداران این است که آیا او طاقت نیمکت نشینی احتمالی در پرسپولیس را خواهد داشت؟ همه نگران حاشیه سازی این گلر جدید در صورت نیمکت نشینی در پرسپولیس هستند.

در همین ارتباط کادر فنی پرسپولیس همه جوره از حامد لک تضمین گرفته و سپس اقدام به عقد قرارداد با او کرده است. از آن گذشته شنیدیم مهدی رسول پناه و مدیران باشگاه پرسپولیس بند انضباطی سنگینی در قرارداد این دروازه بان گنجانده اند. به عبارت بهتر هر گونه حاشیه ای از جانب حامد لک با جریمه سنگین مالی از سوی باشگاه پرسپولیس مواجه خواهد شد.

البته به حامد لک گفته شده که نه گلر دوم است و نه اول! او باید با بوژیدار رادوشویچ رقابت کند و هر کدام بهتر بودند درون دروازه پرسپولیس بایستند. این گلر بلندقامت که بار ها علاقه اش به پرسپولیس را علنی کرده است می تواند پس از رسیدن به رؤیای کودکی خود و پوشیدن پیراهن قرمز با تلاشی مضاعف و پرهیز از حواشی غیر ضروری حتی به فیکس شدن هم فکر کند.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
melibet_news

نظرسنجی

به نظر شما شرایط پرسپولیس در مرحله مقدماتی چطور خواهد شد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
الشارجه امارات
الشارجه امارات
ورزشگاه : جاسم بن حمد دوحه
داور مسابقه : ؟؟؟
پنجشنبه, 3 مهر 1399 / ساعت : 21:30
پرسپولیس
پرسپولیس
0 - 1
الدحیل
الدحیل
ورزشگاه : اجوکیشن سیتی
داور مسابقه : دیلان پررا
دوشنبه, 31 شهریور 1399 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور12
2مهدی ترابی11
3وحید امیری6
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن