حلالی: ترابی بازیکن بسیار با کیفیتی بود

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 388 ] - یکشنبه, 16 شهریور 1399

حلالی: ترابی بازیکن بسیار با کیفیتی بود

 پیشکسوت فوتبال پرسپولیس با بیان اینکه در حال حاضر نمی شود در خصوص خریدهای جدید این تیم اظهار نظر قطعی کرد گفت: در خصوص «مهدی ترابی» مدیران مقصر هستند که... 5 out of 5 based on 3 ratings.
حلالی: ترابی بازیکن بسیار با کیفیتی بود

 پیشکسوت فوتبال پرسپولیس با بیان اینکه در حال حاضر نمی شود در خصوص خریدهای جدید این تیم اظهار نظر قطعی کرد گفت: در خصوص «مهدی ترابی» مدیران مقصر هستند که...

ارتش سرخ دات كام :

 پیشکسوت فوتبال پرسپولیس با بیان اینکه در حال حاضر نمی شود در خصوص خریدهای جدید این تیم اظهار نظر قطعی کرد گفت: در خصوص «مهدی ترابی» مدیران مقصر هستند که تن به هر بند و ذلتی می دهند.

اسماعیل حلالی روز یکشنبه در گفت و گویی، در خصوص جذب بازیکنان جدید پرسپولیس اظهار داشت: فعلا اجازه دهید باشگاه کارش را انجام دهد،  بعد می شود در مورد خریدهای جدید صحبت کرد. فعلا باید تمرکز باشگاه و کادر فنی به هم بخورد.

وی در خصوص جدایی بحث برانگیز «مهدی ترابی» گفت: ترابی بازیکن بسیار با کیفیتی بود که نمی شود جایگزینی برایش پیدا کرد. بازیکنی مثل «احسان پهلوان» خوب است اما با ترابی خیلی فاصله دارد.

پیشکسوت پرسپولیس ادامه داد: باشگاه و «یحیی گل محمدی» اکنون باید به فکر حفظ بشار رسن، علی علیپور و وحید امیری باشند. البته اینکه آخر فصل فکر حفظ ستاره ها می افتیم خوب نیست. در همه جای دنیا دو سال قبل از اینکه قرارداد یک بازیکن تمام شود با او تمدید می کنند اما اینجا قراردادی همانند قرارداد ترابی می بندند که پرسپولیس آنطور ضرر کند.

حلالی خاطرنشان کرد: مدیری که آن بند را در قرارداد ترابی گذاشته که اگر تا پایان فصل 90 درصد از پولش را نگیرد می تواند قراردادش را فسخ کند یک مجرم است و باید با او برخورد شود. اصلا یک مدیر چرا به خودش اجازه می دهد چنین بندی در قرارداد یک بازیکن اضافه کند؟ بازیکنی که 83 درصد پول گرفته چرا به خاطر 7 درصد پرسپولیس را رها می کند؟ مگر ترابی نمی گفت که پرسپولیسی است؟ اینها همه در حرف پرسپولیسی هستند و فقط به فکر پر کردن جیب دلال هایشان هستند.

وی افزود: ترابی بازیکنی بود که در پرسپولیس شناخته شد و پیشنهاد قطری گرفت، منتها چنین رفتاری انجام داد که حتی یک ریال از ترانسفرش به پرسپولیس نرسد. متاسفانه در این موارد مدیران ما مقصر هستند که به خاطر اینکه با یک بازیکن قرارداد امضا کنند تن به هر بند و ذلتی می دهند.

پیشکسوت پرسپولیس در ادامه انتقادهایش گفت: امسال کدام باشگاه ایرانی مثل پرسپولیس بالای 80 درصد پول داده؟ یا در فوتبال ایران کدام باشگاه تا حالا صد درصد به بازیکنانش پول پرداخت کرده؟ متاسفانه ترابی که ادعای پرسپولیسی بودن هم داشت کاری کرد که از چشم همه بیفتد. آقای ترابی تو بالای 80 درصد پول گرفتی، از کنار پرسپولیس معروف شدی و پیشنهاد خارجی گرفتی بعد کاری کردی که به خاطر 7 درصد از ترانسفرت هیچ پولی به پرسپولیس نرسد؟ واقعاً شماها ادعای پرسپولیسی بودن دارید؟

حلالی در پاسخ به این سوال که آیا بازیکنان جدید پرسپولیس می توانند تبدیل به ستاره شوند؟ تاکید کرد: باید بستر مناسب باشد. شما گاهی ستاره هایی را جذب می کنید اما چون بستر مناسب نیست در تیمتان به بازیکنان معمولی تبدیل می شوند اما گاهی مثل زمان برانکو 20 بازیکن معمولی می گیرید و آنها را به ستاره تبدیل می کنید.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

به نظر شما شرایط پرسپولیس در مرحله مقدماتی چطور خواهد شد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
الشارجه امارات
الشارجه امارات
ورزشگاه : اجوکیشن سیتی
داور مسابقه : ؟؟؟
پنجشنبه, 3 مهر 1399 / ساعت : 21:30
پرسپولیس
پرسپولیس
0 - 1
الدحیل
الدحیل
ورزشگاه : اجوکیشن سیتی
داور مسابقه : دیلان پررا
دوشنبه, 31 شهریور 1399 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور12
2مهدی ترابی11
3وحید امیری6
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن