شاهرودی: آقای رسول پناه! علیپور و امیری را حفظ کنید

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 540 ] - یکشنبه, 16 شهریور 1399

شاهرودی: آقای رسول پناه! علیپور و امیری را حفظ کنید

شاهرودی می گوید که وحید امیری و علی علیپور باید در تیم پرسپولیس حفظ شوند. رضا شاهرودی مدافع چپ اسبق پرسپولیس و از پیشکسوتان محبوب این باشگاه، در 24 ساعت گذشته... 5 out of 5 based on 1 ratings.
شاهرودی: آقای رسول پناه! علیپور و امیری را حفظ کنید

شاهرودی می گوید که وحید امیری و علی علیپور باید در تیم پرسپولیس حفظ شوند. رضا شاهرودی مدافع چپ اسبق پرسپولیس و از پیشکسوتان محبوب این باشگاه، در 24 ساعت گذشته...

ارتش سرخ دات كام :

شاهرودی می گوید که وحید امیری و علی علیپور باید در تیم پرسپولیس حفظ شوند.
رضا شاهرودی مدافع چپ اسبق پرسپولیس و از پیشکسوتان محبوب این باشگاه، در 24 ساعت گذشته استوری های انتقادی زیادی را علیه مدیریت باشگاه منتشر کرده است. او در گفتگویی که حالا با خبرنگار ما انجام داده، در خصوص این انتقادات صحبت کرده و همچنین درخواست هایی را از مدیریت باشگاه داشته است.

* علیپور و امیری همیشه با غیرت بوده اند
این اخبار را من هم شنیدم، اول باید بگویم که نام پرسپولیس خیلی بزرگ است و شما می دانید که با پنجره نقل و انتقالاتی بسته هم پرسپولیس به فینال آسیا رسید. آن موقع 2-3 بازیکن روی نیمکت ذخیره می نشستند اما پرسپولیس با قاطعیت به فینال آسیا رفت. این بازیکنان یعنی علیپور و وحید امیری، جزو بازیکنان خوب پرسپولیس هستند و نشان داده اند که همیشه باغیرت ظاهر شده اند.

* نباید فرصت را از دست بدهیم

نمی دانم چه کسی در باشگاه پرسپولیس تصمیم گیری می کند. این بازیکنان کلیدی سالیان سال است در ترکیب پرسپولیس حضور دارند و وحید امیری هم دوباره به تیم محبوبش برگشت، این ها را باید حفظ کنند. تا بازیکنان جدید بیایند هماهنگی از دست می رود، ما نباید زمان را برای کسب پنجمین قهرمانی از دست بدهیم.

* چرا قرار است علیپور برود؟
می خواهم خیال هواداران را راحت کنم و بگویم که سال بعد هم قهرمان هستیم. من امیدوارم صدایم به مدیریت باشگاه و کسی که الان تصمیم می گیرد برسد تا او پاسخگوی هواداران باشد یا صراحت در شبکه های ملی بیاید و هواداران را توجیه کند و بگوید که چه اتفاقاتی رخ داده است. الان هوادار ناراحت است که چرا به ما دروغ می گویید، اگر قرار است علیپور برود به چه علت می رود؟ آقای مدیریت چرا پاسخگو نیستید؟ من این را می گویم.

* هوادار چه گناهی دارد؟
امیدوارم این بازیکنان را حفظ کنند چون واقعا بازیکنان خوبی هستند. در این چهار سال خاطرات خوبی برای هواداران خلق کردند و علیپور هم گلزن ماست و امیدوارم چیزهایی که می شنویم صحیح نباشد و این دو بزرگوار ماندنی شوند و دل هواداران شاد بماند. باید مشخص شود که در این جلسات چه اتفاقاتی رخ می دهد، هوادار بنده چه گناهی دارد که باید ناراحت شود؟


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
  • amir abedyan
    amir abedyan :
    علیپور ووامیری برن.کار پرسپولیس تمامه.بجای پولی که به این بازیکنای معمولی میدید.علیپور و امیری رو حفظ کنید.اگر فکر می کنید آل کثیر میتونه مث علیپور تو فوروارد بجنگه اشتباه می کنید.مرغ همسایه غازه.

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر التعاون کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
الدحیل
الدحیل
ورزشگاه : قطر
داور مسابقه : اجوکیشن سیتی
دوشنبه, 31 شهریور 1399 / ساعت : 19:30
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
التعاون عربستان
التعاون عربستان
ورزشگاه : اجوکیشن سیتی
داور مسابقه : مهند قاسم (عراق)
جمعه, 28 شهریور 1399 / ساعت : 22:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور12
2مهدی ترابی11
3وحید امیری6
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن