melbet_head

گل محمدی: هواداران را ناراحت نمی کنم اما مشکلاتی داریم

- نظرات : 6 اظهار نظر - بازدید [ 1371 ] - یکشنبه, 16 شهریور 1399

گل محمدی: هواداران را ناراحت نمی کنم اما مشکلاتی داریم

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: ذهن هواداران را نمی خواهم ناراحت کنم اما مشکلاتی داریم که قابل بیان نیست. یحیی گل محمدی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: هفته پیش ... 1 out of 5 based on 6 ratings.
گل محمدی: هواداران را ناراحت نمی کنم اما مشکلاتی داریم

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: ذهن هواداران را نمی خواهم ناراحت کنم اما مشکلاتی داریم که قابل بیان نیست. یحیی گل محمدی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: هفته پیش ...

ارتش سرخ دات كام :

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: ذهن هواداران را نمی خواهم ناراحت کنم اما مشکلاتی داریم که قابل بیان نیست.

یحیی گل محمدی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: هفته پیش تمرینات را بعد از چند روز استراحت شروع کردیم و درگیر نقل و انتقالات هم بودیم. با توجه به اتمام مسابقات باید خودمان را برای لیگ قهرمانان آسیا آماده می کردیم. دو ماموریت داشتیم حفظ بازیکنان قدیمی که تیم را قهرمان کردند و جذب بازیکنان جدید.

وی ادامه داد: برخی بازیکنان مثل استوکس، علیپور و ترابی جدا شدند و مصدوم هم داشتیم. انرژی زیادی در این هفته از ما گرفته شد و اکثر تمرینات ما ناقص و بدون حضور کامل بازیکنان بود. بشار رسن امروز به تمرین می آید اما بازیکنان خوبی مثل ترابی و علیپور را از دست دادیم که دوست داشتیم در کنارمان باشند و در آسیا بازی کنند و از آنها تشکر می کنیم. یک سری مشکلات نقل  و انتقالاتی باعث شد که تمرین کاملی با بازیکنان نداشته باشیم. ذهن هواداران را نمی خواهم ناراحت کنم اما مشکلاتی داریم که قابل بیان نیست. 

سرمربی پرسپولیس عنوان کرد: باید بعد از اتمام لیگ تمرکزمان روی تمرینات باشد و آنقدر دیر جنبیدیم و معطل کردیم که این اتفاقات برایمان افتاد. در نقل و انتقالات باید دنبال بازیکن باشیم، یک هفته دیگر بازی داریم اما هنوز تمرین کاملی با بازیکنان نکرده ایم و تیم های رقیب بازیکنان خوب برزیلی گرفته اند که به اندازه دو فصل بودجه ما دستمزد می گیرند. ما یک سری مشکلات پیش پا افتاده داریم حل نشده و فقط دروغ شنیدیم. بعد از آسیا هم نامه عدم همکاری ام را به باشگاه می فرستم. فقط در این چند وقت دروغ شنیدیم و تیم خیلی اذیت شد وهیچ کدام مان تمرکز تمرینی نداریم.

سرمربی پرسپولیس در مورد بحث های مدیریتی باشگاه گفت: در این بحث ها زیاد وارد نمی شوم  اما دربحث نقل و انتقالاتی ضعیف عمل کردیم و به جای تمرکز روی تمرین فقط روی حاشیه هستیم و  در مورد اینکه بازیکن بگیریم یا نگیریم صحبت می کنیم.

وی در مورد اینکه رسول پناه در تلویزیون گفت موضع ما و بازیکنان یکی است و ناراحتی آنها از من نیست گفت: کسی که مدیریت باشگاه را قبول می کند به تعهداتی که به بازیکنان داده شده باید عمل کند وقتی فردی مدیر باشگاه می شود باید مشکلات را حل کند و اینکه بابایی در باشگاه کاری کرده و مشکلات دارد باید آنها را هم حل کند این اختیارات را هم دارد. من بحثم این است. 

سرمربی پرسپولیس در مورد اینکه در صورت تغییر مدیریت در تصمیمش تجدید نظر خواهد کرد یا  نه گفت: الان مدیریت تیم  را می شناسیم و او باید جوابگوی بازیکنان باشد. نمی شود با جیب خالی با تیم هایی که غول آسیا هستند رقابت کنیم و بازیکنان با کیفیت خریده اند. فردا اولین نفری که زیر سوال برود من هستم و هیچکس نمی گوید مدیریت تیم. الان به خاطر این در مورد مسایل صحبت می کنم که واقعا به اینجا رسیده است! ما که کم نمی گذاریم برای بازی ها و تا جایی که بتوانیم کار می کنیم و جانمان را هم حاضریم برای تیم بدهیم. الان هم به بازیکنان گفته ام تیم ما قهرمان شده این وضعیت ماست. اگر مشکلاتی داشتیم و قهرمان نمی شدیم چه اتفاقی رخ می داد تیم های دیگر نتیجه نمی گیرند هم پشتوانه دارند و هم بازیکن می گیرند و هم اعضای هیات مدیره قوی دارند ما چرا باید اینگونه باشیم.

گل محمدی در مورد مشکلات مدیریتی باشگاه گفت: بحث های مدیریتی به ما ربطی ندارد مشکلات را درک می کنیم و خیلی هم درموردش با بازیکنان صحبت کردیم که آرام باشند اما کاری دیگر از دستم بر نمی آید و  هر کسی سرکار باشد باید مشکلات را حل کند.

سرمربی پرسپولیس در مورد حضور رادو در فهرست مازاد تیم گفت: رادوشوویچ دروازه بان ماست و کار می کند و اگر  لیست خروجی هم  باشد باید اعلام رسمی شود. 

وی در مورد جدایی برخی از بازیکنان از پرسپولیس عنوان کرد: دیگر فکر نمی کنم کسی دیگر از بازیکنان ما از تیم پرسپولیس جدا شوند و در حال حاضر  علیپور و ترابی جدا شدند.

گل محمدی در مورد انتخاب جانشین علیپور که از مغانلو و نفرات دیگر نام برده می شود گفت: برخی مسایل را نمی شود رسانه ای کرد؛ اما در این خط باید بازیکن بگیریم و هنوز نقل و انتقالات تمام نشده اما با وضعیتی که هست نمی دانم چه باید بگویم.

وی در مورد اینکه ترابی می توانست بماند  یا نه  و می شد قراردادش یک طرفه فسخ نشود، اظهار داشت: از نظر قراردادی نمی دانم چه چیزهایی در قراردادش بوده است از دو ماه و نیم پیش  نامه به باشگاه زدم و خواستم که تکلیف بازیکنانی که تیم را قهرمان کردند مشخص کنند، حتی بازیکنانی که بندی در  قرارداد دارند. ده ها بار شفاهی به باشگاه گفتم این مسایل را حل کنید و باید با تمام تمرکزمان برویم اما این اتفاق رخ نداد.

سرمربی پرسپولیس تصریح کرد: با بحث دروغ مشکل دارم در این چند وقت خیلی دروغ شنیدم ادامه کار با این وضعیت مشکل است.

وی در مورد بازی در قطر در لیگ قهرمانان آسیا گفت: با توجه به بیماری کرونا شرایط خاصی وجود دارد و از قطری ها ممنون هستیم زیرا هیچ کشوری حاضر نبود میزبان این مسابقات شود و اگر قطر نبود شاید این مسابقات لغومی شد.

گل محمدی در مورد حضور اسماعیلی فر در سپاهان حاضر نشد صحبتی بکند و مصاحبه اش را تمام کرد.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
melibet_news
چيدمان به ترتيب :
 • amir abedyan
  amir abedyan :
  اتفاقا اگه استعفا نمیدادی ناراحت میشدم.بموقع و درست.تاشاید به فکر بیفتن علیپور و امیری رو گیر بدن.بعصی ها فقط ظاهر رو میبینن.
 • amir abedyan
  amir abedyan :
  واقعا به موقع شوک داد.شاید کاری کنن امیری و علیپور بمونن..بعضی ها فقط ظاهر رو میبینن.پرسپولیس مشکلش در گلزنی بود که اونم با زوج علیپور و ترابی هر کدام11 و 12 گل زدن و پاس گل هم دادن تیم قهرمان شد.علیپور هر فصل میانگین 15گل زده فک کنم بالای 70گل زده.حالا تیم دز فاز هجومی نیمچه هماهنگی رو از دست داده .قرار بود اسکلت تیم حفظ بشه و نقاط ضعف پر بشه.نه اینکه بازیکن نیمکت نشین ذوب و سپاهان و دیگر تیمها بیان اینجا.پرسپوایس جای آزمون و خطا نیست.
 • محمد ابراهیم حبیبی
  محمد ابراهیم حبیبی :
  دوستان خواهید دید که این شوک به نفع پرسپولیسه یا ضررش. این شوک یحیی هم از همون جنس پنالتی چیپ و ترکیب های عجیب و غریب و اشتباهاتش تو بازیهای بزرگه. باز هم میگم یحیی با قاطعیت ثابت کرده بزرگ نیست و درحدواندازه ی تیم بزرگ پرسپولیس نیست.
 • Amir Mohebbi mh
  Amir Mohebbi mh :
  خدا کنه حداقل رسول پناه یکار مفید کنه اینو قبل لیگ قهرمانان اخراج کنیم راحت شیم از شاموورتی بازیاش
 • ادهم احمدی هرمزی
  ادهم احمدی هرمزی :
  دوستان همه تحلیل های شما درست ولی این موقع جاش نبود چون آقایحیی همیشه صحبت از جذب مرادمندمیکرد الان که مراد مند به عشق یحیی امده برای مذاکره اقای مربی درخواست کناری گیری داده پس این خود مربی است که بازیکنانی که میخواهندجذب شوند با این حرکت یحیی دفع میشوند به نظر من الان وقتش نبود آقای یحیی
 • علی نوروزی
  علی نوروزی :
  به نظر من باید برن سراغ کالدرون، یحیی برای پرسپولیس مناسب نیست، البته بین مربیان ایرانی یحیی بهترین هست ولی بازم مناسب پرسپولیس نیست

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر السد کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
پاختاکور
پاختاکور
ورزشگاه : جاسم بن حمد
داور مسابقه : ؟؟؟
چهارشنبه, 9 مهر 1399 / ساعت : 21:15
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
السد قطر
السد قطر
ورزشگاه : اجوکیشن سیتی
داور مسابقه : کو هیونگ (کره جنوبی)
یکشنبه, 6 مهر 1399 / ساعت : 17:10

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور12
2مهدی ترابی11
3وحید امیری6
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن