پیروانی: زیر 23 سال نباید سهمیه لیگ برتری محسوب شود

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 926 ] - یکشنبه, 16 شهریور 1399

پیروانی: زیر 23 سال نباید سهمیه لیگ برتری محسوب شود

مدیر تیم پرسپولیس گفت: از اعضای هیأت رئیسه فدراسیون فوتبال می خواهم در مورد نقل و انتقالات و سهمیه های جذب بازیکن تخصصی تر و منطقی تر تصمیم بگیرند. افشین پیرو... 5 out of 5 based on 4 ratings.
پیروانی: زیر 23 سال نباید سهمیه لیگ برتری محسوب شود

مدیر تیم پرسپولیس گفت: از اعضای هیأت رئیسه فدراسیون فوتبال می خواهم در مورد نقل و انتقالات و سهمیه های جذب بازیکن تخصصی تر و منطقی تر تصمیم بگیرند. افشین پیرو...

ارتش سرخ دات كام :

مدیر تیم پرسپولیس گفت: از اعضای هیأت رئیسه فدراسیون فوتبال می خواهم در مورد نقل و انتقالات و سهمیه های جذب بازیکن تخصصی تر و منطقی تر تصمیم بگیرند.

افشین پیروانی در حاشیه تمرین تیم پرسپولیس در جمع خبرنگاران در مورد وضعیت نقل و انتقالات تیم پرسپولیس اظهار داشت: خدا را شکر بازیکنان یکی یکی جذب می شوند و شرایط خوب است. فقط از افراد تصمیم گیر می خواهم که تخصصی تر تصمیم بگیرند. در این فصل حق جذب چهار بازیکن خارجی را نداریم و یک فقط یک سهمیه به سهمیه بازیکنان لیگ برتری اضافه شده است.

وی افزود: ما یکی از اولین تیم ها بودیم که گفتیم به خاطر فشردگی مسابقات، مصدومیت و کرونا و شروع لیگ آینده سهمیه بازیکنان لیگ برتری را اضافه کنید. از سازمان لیگ و فدراسیون خواستیم که 2 سهمیه لیگ برتری به تیم ها بدهند اما فقط یک سهمیه اضافه شد. چهار بازیکن خارجی هم که دیگر نیستند و آن چهار نفر خارجی هم کم می شود.

پیروانی تصریح کرد: از هیأت رئیس فدراسیون فوتبال می خواهم که وقت بیشتری بگذارند و در تصمیم گیری ها تخصصی تر عمل کنند. با توجه به شرایط کرونا و بازی های فشرده ما بعد از لیگ قهرمانان باید وارد لیگ آینده شویم. بازیکن زیر 23 سال هم جزو سهمیه های لیگ برتری محسوب شده است. نباید بازیکن زیر 23 سال جزو سهمیه لیگ برتری باشد. بهتر است در تصمیم گیری ها منطقی تر عمل کنیم. بحث من روی بازیکن خاصی نیست. 

مدیر تیم پرسپولیس در مورد اینکه درخواست خود را به سازمان لیگ و فدراسیون داده اند یا نه، گفت: بله، ما مکتوب به سازمان لیگ این مسئله را گفتیم و خواهش کردیم از هیأت رئیسه می خواهیم منطقی تر تصمیم بگیرند. نباید بازیکن زیر 23 سال سهمیه لیگ برتری محسوب شود.


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
  • Amir Persepolis66
    Amir Persepolis66 :
    اقای رسول پناه خواهشا گند نزن به تیم.خط حمله خالیه.جای علیپو رو نمیشه با روستایی تو لیگ قهرمانان پر کرد.علیپور و جونیور و اوساگونا و استوکس این فصل رفتن.یه مهاجم خوب بگیر.گل محمدی هم باهاش صحبت کن اگه موند که موند اگه نه برو پیش کالدرون.این قانون مسخره گویا توسط کیسه داره برچیده میشه.

نظرسنجی

به نظر شما شرایط پرسپولیس در مرحله مقدماتی چطور خواهد شد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
الشارجه امارات
الشارجه امارات
ورزشگاه : اجوکیشن سیتی
داور مسابقه : ؟؟؟
پنجشنبه, 3 مهر 1399 / ساعت : 21:30
پرسپولیس
پرسپولیس
0 - 1
الدحیل
الدحیل
ورزشگاه : اجوکیشن سیتی
داور مسابقه : دیلان پررا
دوشنبه, 31 شهریور 1399 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور12
2مهدی ترابی11
3وحید امیری6
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن