علیپور: دوباره به پرسپولیس بزرگ برمی گردم

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 925 ] - دوشنبه, 17 شهریور 1399

علیپور: دوباره به پرسپولیس بزرگ برمی گردم

 علی علیپور مهاجم تیم پرسپولیس روز گذشته آخرین جلسه اش را با مسئولان باشگاه برگزار کرد و به هر شکلی که بود به توافق نرسید و بعد از اتمام قراردادش رسماً خ... 4 out of 5 based on 7 ratings.
علیپور: دوباره به پرسپولیس بزرگ برمی گردم

 علی علیپور مهاجم تیم پرسپولیس روز گذشته آخرین جلسه اش را با مسئولان باشگاه برگزار کرد و به هر شکلی که بود به توافق نرسید و بعد از اتمام قراردادش رسماً خ...

ارتش سرخ دات كام :

 علی علیپور مهاجم تیم پرسپولیس روز گذشته آخرین جلسه اش را با مسئولان باشگاه برگزار کرد و به هر شکلی که بود به توافق نرسید و بعد از اتمام قراردادش رسماً خبر جدایی اش را اعلام کرد و حتی در صفحه شخصی اش نیز خبر جدایی اش را اعلام کرد و از هواداران تیم محبوبش به طور رسمی و با احترام فراوان خداحافظی کرد. برای اینکه بیشتر از دلایل رفتن علی و سایر موارد مربوط به جدایی اش آگاه شویم مصاحبه ای با او ترتیب دادیم که در ذیل از نظرتان می گذرد.
 
*این حرف چقدر صحت داشت که تو پیشنهاد 10 میلیارد تومانی به پرسپولیس داده بودی که باشگاه نپذیرفت و تو هم رسماً از پرسپولیس جدا شدی؟
به هیچ وجه من پیشنهاد ده میلیارد تومانی به باشگاه پرسپولیس ندادم و این حرف شایعه است. متأسفانه این حرف ها هم پیرو همان شایعاتی است که بعضی ها برای بازیکن می سازند تا وجهه اش را نزد هواداران تیم پایین بیاورند اما دلیل جدایی من اصلاً مالی نبود.

*با این وجود برای چه از پرسپولیس جدا شدی؟!
بازیکنی 25 ساله هستم و فکر می کنم در شرایط سنی ای قرار داشتم که اگر امسال به اروپا نمی رفتم دیگر شاید برای من رفتن و حضور در اروپا خیلی سخت می شد. من در سال های قبل هم از اروپا پیشنهاد داشتم اما چون در یکی دو سال پنجره های نقل و انتقالات باشگاه بسته بود و من هم قصد نداشتم تیم طرف قراردادم را در آن شرایط سخت ترک کنم در پرسپولیس ماندم و قید آن پیشنهادات را زدم در حالی که از چند کشور اروپایی و چند تیم عربی هم پیشنهاد داشتم. همه هواداران و کسانی هم که این مسأله را دنبال می کنند از این موارد خیلی خوب آگاهی دارند و خیلی خوب می دانند هر حرفی که من می زنم عین حقیقت است. همیشه با هواداران رو راست بود ه ام و احترام متقابل خوبی بین ما برقرار بوده و این احترام متقابل تا پایان زمان بازیگری و حتی پس از آن هم ادامه خواهد داشت.

*از تیم ماریتیمو پیشنهاد داری؟
بله از این تیم پیشنهاد دارم اما مدیر برنامه هایم باید بیشتر با آنها صحبت کند که اگر صددرصد شد من رسماً به این تیم بروم.

*جالب است به تیمی می روی که امیر عابد زاده هم دروازه بان آن تیم است؟
بله حتماً این موضوع خوشحالی مضاعفی را برای من به همراه خواهد داشت، هر چند که گفتم فعلاً منتظرم تا مذاکرات مدیر برنامه هایم با تیم پرتغالی صددرصد شود.

*جدایی بیرانوند، ترابی و تو به پرسپولیس شوک بدی وارد خواهد کرد!
هر بازیکنی جایگاه خاص خودش را دارد. همه این بازیکنانی هم که از آنها نام بردید بازیکنان خوبی هستند اما پرسپولیس از هر نام دیگر بزرگتر است و رفتن هیچ بازیکنی به پرسپولیس شوک وارد نخواهد کرد.

*اما بعد از جدایی تو و اوساگونا پرسپولیس بضاعت چندانی در خط حمله ندارد؟
نه اینطور نیست. پرسپولیس بازیکنان خوبی مانند عیس آل کثیر را جذب کرده که مهاجم خیلی خوبی است. بازیکنی که در چند سال اخیر جزو بهترین مهاجمان ایران بوده است و همیشه در چند سال اخیر در کورس آقای گلی قرار داشته است. از سوی دیگر پرسپولیس عبدی و روستایی را هم دارد که هر دو مهاجمان خوبی هستند. باشگاه در بقیه پست ها هم بازیکنان خوبی گرفته و ان شاءالله چند بازیکن دیگر هم به صلاحدید آقا یحیی جذب خواهند شد که پرسپولیس با قدرت وارد مسابقات پیش رو شود.

*شش فصل در پرسپولیس بودی و قطعاً بعد از این مدت جدایی سخت خواهد بود.
حتماً همینطور است که می گویید. شش سال است که در تیم بودم و همه پیشرفت و ترقی و شناخته شدنم را مدیون پرسپولیس و هوادارانش هستم اما قسمت نشد برای سال هفتم در پرسپولیس بمانم به همین دلیل خیلی با احترام از تیم محبوبم پرسپولیس و هوادارانش جدا شدم.

*جالب است که با وجود جدایی ات از پرسپولیس چقدر هواداران پرسپولیس به خوبی از جدایی ات استقبال کردند!
همیشه سر تعظیم مقابل هواداران پرسپولیس فرود آوردم چون آنها را خیلی دوست داشته و دارم و آنها همیشه در قلبم هستند و عشق به پرسپولیس و هواداران تیم برای همیشه در قلبم باقی خواهد ماند و ماندگار است. این عشق هم موجب شده تا نگاه خوب و با احترامی بین من و هواداران پرسپولیس وجود داشته باشد، از همین رو وقتی در صفحه شخصی با هواداران تیم خیلی شفاف دلایل جدایی ام را گفتم و حرف هایم را با صداقت مطرح ساختم آنها هم عکس العمل های خوب و با احترامی در قبال من داشتند.

*ممکن است روزی دوباره به پرسپولیس برگردی؟
شک نکنید که حتماً روزی دوباره به پرسپولیس برخواهم گشت و باز هم با حمایت هواداران تیم دوباره در خدمت تیم محبوبم و هوادارانش خواهم بود و به دلیل علاقه خیلی زیادی که به پرسپولیس دارم خیلی مایلم با پیراهن پرسپولیس از فوتبال خداحافظی کنم.

*پرسپولیس بازی های آسیایی سختی را پیش رو دارد، فکر می کنی سرخ پوشان در این مسابقات موفق شوند؟
بازی در آسیا سخت است چون در این مسابقات شرایط دشوار و به نوعی با مسابقات داخلی خیلی متفاوت است اما با وجود همه این دشواری ها از آنجا که پرسپولیس کادر فنی خیلی خوبی دارد و از همه مهم تر اکثر بازیکنانش تجربه چند سال حضور در لیگ قهرمانان را دارند من اطمینان دارم که پرسپولیس از گروهش صعود کرده و به دورهای بعدی صعود خواهد کرد.

*تو در دربی ها هم کم برای پرسپولیس گل نزدی و به نظر یکی از دلایل محبوبیتت هم این موضوع است؟
بله گل های خوبی در دربی زده ام و در اولین و آخرین دربی ام برای پرسپولیس موفق به گلزنی شدم که فکر می کنم این هم محبت خدا به من بود که برای هواداران تیمی که خیلی دوست شان دارم در حساس ترین بازی شان که خیلی هم به بردن و گلزنی و پیروزی در آن بازی خاص علاقه دارند گلزنی کنم و از این نظر در تاریخ باشگاه بزرگ پرسپولیس نامم را در بین گلزنان دربی قرار دهم که این را افتخاری بزرگ برای خودم می دانم.

*اما در دربی آخر نتوانستیم پیروز شویم!
در دربی قبلی حق ما پیروزی بود اما هر چه بود در دقایق آخر یک لحظه غفلت کردیم تا بازی مساوی شود و کار به ضربات پنالتی کشیده شود، در پنالتی ها هم که همه چیز پنجاه پنجاه است و شانس در آن دخیل است.

*اما به هر شکلی که بود نتوانستیم سه گانه فصل قبل تان را تکرار کنیم!
*همه می دانند که هدف ما قهرمانی در سه جام بود که با پوکر قهرمانی یکی از بزرگترین کارهای ممکن را انجام دادیم تا این مهم یعنی پوکر بزرگ در تاریخ باشگاه پرسپولیس ثبت شود، رکوردی که فکر می کنم حالا حالاها تیمی قادر به شکستن آن نخواهد بود.

*جالب اینکه قرار است به لیگی بروی که طارمی هم در آن بازی می کند؟
مهدی واقعاً مهاجم خیلی خوب و بزرگی است که من به توانایی اش ایمان دارم و خوشحالم که او توانست به تیم بزرگ پورتو بپیوندد و خیلی امیدوارم در این تیم بزرگ بتواند موفقیت های خیلی خوبی را مانند فصل قبل کسب کند. از همه مهم تر این است که خوشحال می شوم من هم همراه طارمی و بقیه بازیکنان ایرانی شاغل در فوتبال اروپا می توانیم پرچم فوتبال ایران را در بالا ببریم و من هم ان شاءالله در این امر دخیل خواهم بود.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر التعاون کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
الدحیل
الدحیل
ورزشگاه : قطر
داور مسابقه : اجوکیشن سیتی
دوشنبه, 31 شهریور 1399 / ساعت : 19:30
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
التعاون عربستان
التعاون عربستان
ورزشگاه : اجوکیشن سیتی
داور مسابقه : مهند قاسم (عراق)
جمعه, 28 شهریور 1399 / ساعت : 22:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور12
2مهدی ترابی11
3وحید امیری6
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن