بحرانِ درک بحران!

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 807 ] - دوشنبه, 17 شهریور 1399

بحرانِ درک بحران!

درست در روزهایی که هواداران پرسپولیس رسانه ها را مرور می کردند تا خبرهای نقل وانتقالاتی را دنبال کنند با خبری شوکه کننده مواجه شدند و آن هم ادعای یحیی گل محمد... 5 out of 5 based on 4 ratings.
بحرانِ درک بحران!

درست در روزهایی که هواداران پرسپولیس رسانه ها را مرور می کردند تا خبرهای نقل وانتقالاتی را دنبال کنند با خبری شوکه کننده مواجه شدند و آن هم ادعای یحیی گل محمد...

ارتش سرخ دات كام :

درست در روزهایی که هواداران پرسپولیس رسانه ها را مرور می کردند تا خبرهای نقل وانتقالاتی را دنبال کنند با خبری شوکه کننده مواجه شدند و آن هم ادعای یحیی گل محمدی درخصوص اینکه قصد دارد نامه قطع همکاری اش بعد از لیگ قهرمانان آسیا را امروز تحویل مدیران تیمش بدهد. هرچند یحیی در گفت وگو با رسانه ها دلیل موجهی برای این کارش نیاورد، اما صحبت های او باعث شد تا فضا برای سرخ ها تا حدود زیادی مسموم شود. یحیی دلیل این تصمیمش را دروغگویی مدیران باشگاه در پرداخت مبالغ توافق شده به خریدهای جدید اعلام کرد!

همین چند روز قبل بود که موجی از انتقادات به فرهاد مجیدی وارد شد و اکثر پیشکسوتان فوتبالی سرمربی آبی ها را عامل شکست این تیم در فینال جام حذفی دانستند و بر این باور بودند که او اگر یک هفته پیش از فینال استعفا نمی داد و اعلام نمی کرد که بعد از فینال این باشگاه را ترک می کند، بازیکنان انگیزه و تمرکزشان را از دست نمی دادند. حالا همین اتفاق را یحیی گل محمدی در پرسپولیس رقم زده و درست همان کاری را کرد که مجیدی پیش از این انجام داده و نتیجه اش را هم دیده بود. اینکه این اقدام گل محمدی یک شوی تبلیغاتی بوده یا جدی است بماند، اما در شرایطی که مدیران پرسپولیس تمرکز خود را روی تمدید قرارداد و جذب بازیکنان جدید گذاشته اند این صحبت ها طبعا می تواند در اقدامات باشگاه خلل ایجاد کند.

شاید برای خیلی ها جای سوال باشد در شرایطی که باشگاه توانسته اکثر لیست گل محمدی را خریداری کند و با بشار رسن که خیلی ها او را رفتنی می دانستند تمدید قرارداد کرده و تنها جداشده قطعی مهدی ترابی بوده، یحیی با کدام فلسفه تهدید به استعفا کرده است؟ در این خصوص اطرافیان باشگاه پرسپولیس صحبت های متفاوتی را مطرح می کنند.

یکی از معاونان باشگاه گفت: «سرمربی تیم این روزها با هر بهانه ای علیه باشگاه موضع می گیرد و مدیران هم تلاش کرده اند خواسته های او را برآورده کنند و حتی در موضوع یکی از معاونان باشگاه که مورد انتقاد گل محمدی قرار گرفته بود، هواداران دیدند که باشگاه مطابق نظر سرمربی عمل کرده و آن معاون باشگاه را در جایی دیگر به کار گرفت. در این چند روزه کادرفنی فشار زیادی به باشگاه آورده که هرطور شده با علیپور، خلیل زاده و امیری تمدید قرارداد شود و شاید خبر دور شدن علیپور از پرسپولیس و ادعای یک پیشکسوت درخصوص جدایی امیری باعث شده که او از کوره در برود و چنین مصاحبه ای کند.»

برخی نیز می گویند اقدامات یحیی برای بالا بردن مبلغ قراردادش است که قطعا از جانب او تکذیب خواهد شد با این حال درشرایطی که قرمزها بازی های حساسی در آسیا درپیش دارند و باشگاه درگیر شکایت برانکو شده و اکثر نفرات حاضر در لیست سرمربی را نیز جذب کرده توقع می رفت که سرمربی جوان قرمزها وضعیت بحرانی را درک کرده و به آن دامن نزند.


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
  • وحيد خان بابالو
    وحيد خان بابالو :
    بنظرم گل محمدی دنبال بهانه جوییه چون فک نمیکرد باشگاه بتونه بازیکنایی ک میخادروبگیره الانم بهتره بجای بهانه جویی یا کارتو درست انجام بدی یا برا باشگاه انقد حاشیه درست نکنی فکرهم نکن که هوادار برات تره خورد میکنه همونجورکه اوردت بالا همونجورم با مخ میکوبنت زمین

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر التعاون کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
الدحیل
الدحیل
ورزشگاه : اجوکیشن سیتی
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 31 شهریور 1399 / ساعت : 19:30
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
التعاون عربستان
التعاون عربستان
ورزشگاه : اجوکیشن سیتی
داور مسابقه : مهند قاسم (عراق)
جمعه, 28 شهریور 1399 / ساعت : 22:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور12
2مهدی ترابی11
3وحید امیری6
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن