ترابی 35 درصد از قراردادش را به پرسپولیس می دهد؟

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 1316 ] - دوشنبه, 17 شهریور 1399

ترابی 35 درصد از قراردادش را به پرسپولیس می دهد؟

 بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس که با جدایی ناگهانی خود به این باشگاه و هوادارانش شوک وارد کرد قرار است 35 درصد را به این باشگاه بدهد.  نحوه جدایی مهدی ... 5 out of 5 based on 9 ratings.
ترابی 35 درصد از قراردادش را به پرسپولیس می دهد؟

 بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس که با جدایی ناگهانی خود به این باشگاه و هوادارانش شوک وارد کرد قرار است 35 درصد را به این باشگاه بدهد.  نحوه جدایی مهدی ...

ارتش سرخ دات كام :

 بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس که با جدایی ناگهانی خود به این باشگاه و هوادارانش شوک وارد کرد قرار است 35 درصد را به این باشگاه بدهد.

 نحوه جدایی مهدی ترابی از پرسپولیس باعث ناراحتی شدید هواداران از این بازیکن و البته دلخوری یحیی گل محمدی سرمربی سرخپوشان شد.

مهدی ترابی در قراردادش بندی داشت مبنی بر اینکه اگر باشگاه تا پایان فصل نتواند 90 درصد قراردادش را بدهد می توانست قراردادش را یک طرفه فسخ کند. او با استناد به همین بند با توجه به اینکه 7درصد از مطالباتش تا رسدین به 90 درصد مانده بود هفته گذشت به طور ناگهانی در باشگاه حاضر شد و این بند خود را فعال کرد.

ترابی در حالی اقدام به این کار کرد که در قرارداد او بندی دیگری هم وجود داشت در این راستا که اگر پیشنهادی از خارج داشته باشد با پرداخت 35 درصد به باشگاه پرسپولیس می تواند لژیونر شود اما نحوه رفتار این بازیکن باعث شد تا خیلی از افراد به او خرده بگیرند که وی بدون توجه به شرایط باشگاه و برای اینکه 35 درصد را به این باشگاه ندهد برای تنها 7 درصد پرداخت نشدن مطالباتش تا 90 درصد اقدام به فسخ کرده است.

ظاهرا تماس هایی که با این بازیکن گرفته شده باعث شد تا ترابی برای جبران این جدایی اعلام کند آن 35 درصدی که بابت لژیونر شدن باید به باشگاه می پرداخته را با وجود فسخ قرارداد به پرسپولیس می دهد.

البته او از سرخپوشان طلب دارد و ظاهرا قصد دارد این طلب را در ازای 35 درصد ببخشد و مابقی پول تا رسیدن به 35 درصد را به باشگاه بدهد. 


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
  • morteza morteza
    morteza morteza :
    دقیقا چند تومان یا دلار به باشگاه میرسه؟

نظرسنجی

به نظر شما شرایط پرسپولیس در مرحله مقدماتی چطور خواهد شد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
الشارجه امارات
الشارجه امارات
ورزشگاه : اجوکیشن سیتی
داور مسابقه : ؟؟؟
پنجشنبه, 3 مهر 1399 / ساعت : 21:30
پرسپولیس
پرسپولیس
0 - 1
الدحیل
الدحیل
ورزشگاه : اجوکیشن سیتی
داور مسابقه : دیلان پررا
دوشنبه, 31 شهریور 1399 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور12
2مهدی ترابی11
3وحید امیری6
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن