melbet_head

هیچ کس در باشگاه نمی دانست ترابی بند حدنصاب 90 درصدی دارد!

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 774 ] - دوشنبه, 17 شهریور 1399

هیچ کس در باشگاه نمی دانست ترابی بند حدنصاب 90 درصدی دارد!

همان طور که می دانید مهدی ترابی هافبک تهاجمی تیم پرسپولیس در نوزدهمین دوره لیگ برتر در فصل جدید لیگ ستارگان قطر برای تیم العربی بازی خواهد کرد. العربی فصل گذش... 4 out of 5 based on 5 ratings.
هیچ کس در باشگاه نمی دانست ترابی بند حدنصاب 90 درصدی دارد!

همان طور که می دانید مهدی ترابی هافبک تهاجمی تیم پرسپولیس در نوزدهمین دوره لیگ برتر در فصل جدید لیگ ستارگان قطر برای تیم العربی بازی خواهد کرد. العربی فصل گذش...

ارتش سرخ دات كام :

همان طور که می دانید مهدی ترابی هافبک تهاجمی تیم پرسپولیس در نوزدهمین دوره لیگ برتر در فصل جدید لیگ ستارگان قطر برای تیم العربی بازی خواهد کرد. العربی فصل گذشته مرتضی پورعلی گنجی را در اختیار داشت. این تیم شب گذشته در نخستین بازی فصل جدید لیگ ستارگان قطر با حضور یک نیمه ای مهرداد محمدی برابر الخور به تساوی 2-2 بسنده کرد. این در حالی است که از این نقل و انتقال یک ریال هم به باشگاه پرسپولیس نخواهد رسید! چرا؟ مهدی ترابی ستاره پرسپولیس که فصل خوبی را با این تیم پشت سر گذاشته بود چند روز پیش در محل باشگاه پرسپولیس حاضر شد تا با مدیران باشگاه درباره پیگیری مطالباتش جلسه ای برگزار کند که البته پس از اتمام جلسه نیز حاضر به صحبت با خبرنگاران نشد، اما در ادامه مشخص شد این بازیکن پرسپولیس به دلیل عدم پرداخت حق و حقوق و مطالباتش قراردادش را یک طرفه با باشگاه پرسپولیس فسخ کرده که شوک بزرگی به هواداران این تیم وارد کرد!

ترابی زمان مدیریت گرشاسبی در پرسپولیس قراردادی را امضا کرد که در آن بندی بود مبنی بر اینکه اگر باشگاه نتواند 90 درصد قراردادش را تا پایان فصل بدهد، او می تواند یک طرفه این قرارداد را فسخ کند. همچنین در این قرارداد ذکر شده در صورتی که پیشنهاد خارجی داشته باشد می تواند با پرداخت 35 درصد از پول این قرارداد از پرسپولیس جدا شود.

ترابی هم با استفاده از بند فسخ و به دلیل عدم پرداخت 90 درصد از قراردادش (او 83 درصد گرفته و تنها 7 درصد کم داشت!) به راحتی به صورت یک طرفه این قرارداد را فسخ کرد تا حتی خود مدیریت باشگاه هم دچار شوک شود. به این ترتیب این بازیکن ملی پوش حتی یک ریال هم بابت جدایی خود به باشگاه پرسپولیس پرداخت نکرد و همچون یک بازیکن آزاد به تیم العربی قطر پیوست!

جالب آنکه شنیدیم هیچ یک از مدیران باشگاه پرسپولیس نمی دانستند مهدی ترابی بندی در قراردادش دارد که در صورت عدم پرداخت 90 درصد از مبلغ قراردادش می تواند به راحتی و بدون پرداخت مبلغی جدا شود!

به عبارت دقیق تر مهدی ترابی بابت عقد قرارداد با العربی قطر باید رقمی حدود 400 هزار دلار به پرسپولیس پرداخت می کرد، اما از آنجایی که هیچ کس در این باشگاه درجریان بند فسخ 90 درصدی نبود، بدون پرداخت پول از این تیم رفت. عجیب است در باشگاه عریض و طویل و بزرگی همچون پرسپولیس کسی نبوده که هشدار دهد این 7 درصد باقی مانده به حساب مهدی ترابی واریز شود.

بازیکنی که 83 درصد از پول قرارداد لیگ نوزدهم خود را گرفته است فقط به خاطر 7 درصد قراردادش را فسخ کرده و مثل بازیکن آزاد به تیم قطری پیوسته است!

به مهدی ترابی و مهدی ترابی ها نمی توان خُرده گرفت. بازیکنان امروزی بیشتر از هر چیزی به پول بیشتر و قرارداد بهتر فکر می کنند و پرسپولیس و استقلال هم ندارد، اما ایراد اصلی به مدیران وارد است. مدیرانی که حتی نمی دانند در باشگاه شان چه می گذرد و این چنین ضرری 400 هزار دلاری به تیم خود می زنند!


مرتبط با موضوع

تبلیغات
melibet_news

نظرسنجی

به نظر شما شرایط پرسپولیس در مرحله مقدماتی چطور خواهد شد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
الشارجه امارات
الشارجه امارات
ورزشگاه : جاسم بن حمد دوحه
داور مسابقه : ؟؟؟
پنجشنبه, 3 مهر 1399 / ساعت : 21:30
پرسپولیس
پرسپولیس
0 - 1
الدحیل
الدحیل
ورزشگاه : اجوکیشن سیتی
داور مسابقه : دیلان پررا
دوشنبه, 31 شهریور 1399 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور12
2مهدی ترابی11
3وحید امیری6
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن