عربشاهی: گل محمدی اگر تصمیم به رفتن داشت چرا لیست داد؟

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 676 ] - سه شنبه, 18 شهریور 1399

عربشاهی: گل محمدی اگر تصمیم به رفتن داشت چرا لیست داد؟

 پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس معتقد است، اگر سرمربی سرخپوشان تصمیم به رفتن از این تیم دارد چرا به مسئولان باشگاه لیست نفرات موردنظرش را داده است. ضیا عربش... 3 out of 5 based on 6 ratings.
عربشاهی: گل محمدی اگر تصمیم به رفتن داشت چرا لیست داد؟

 پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس معتقد است، اگر سرمربی سرخپوشان تصمیم به رفتن از این تیم دارد چرا به مسئولان باشگاه لیست نفرات موردنظرش را داده است. ضیا عربش...

ارتش سرخ دات كام :

 پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس معتقد است، اگر سرمربی سرخپوشان تصمیم به رفتن از این تیم دارد چرا به مسئولان باشگاه لیست نفرات موردنظرش را داده است.

ضیا عربشاهی پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس در گفت وگویی درباره شرایط پرسپولیس در فصل نقل وانتقالات اظهار داشت: بازیکنانی که به تازگی به پرسپولیس پیوستند همه با نظر کادر فنی و سرمربی تیم انتخاب شدند و هر کدام شان در تیم های پیشین خود جزو بازیکنان تأثیرگذار تیم های شان بودند و بازیکنان باکیفیتی هستند.

وی ادامه داد: شرایط و فضای پرسپولیس با تیم های دیگر متفاوت است و اگر بخواهیم ببینیم عملکرد بازیکنان جدید در این تیم به چه شکل است باید به آنها زمان بدهیم. خیلی از بازیکنان بودند که در تیم های دیگر ستاره بودند، ولی وقتی به پرسپولیس و استقلال آمدند نتوانستند کیفیت خوب شان را نشان دهند و اسیر حواشی شدند. ما باید منتظر باشیم و بازیکنان جدید را در بازی های پیش رو پرسپولیس ببینیم تا درباره عملکردشان قضاوت کنیم.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس درباره بازیکنانی که از این تیم جدا شدند، خاطرنشان کرد: ترابی و علیپور دو بازیکن شاخص و تأثیرگذار پرسپولیس بودند و حیف شد که از تیم جدا شدند. ترابی بهترین بازیکن فصل گذشته لیگ بود، اما به نظر من پرسپولیس بازیکنان بزرگ تر از ترابی هم دارد. بشار رسن و وحید امیری بازیکنان بزرگی هستند که همیشه با بازی های خوب شان در خدمت تیم بودند و برای موفقیت پرسپولیس تلاش می کنند. من در صحبتی هم که با علیپور داشتم به او گفته بودم که  به تیم های عربی نرود و سعی کند به پیشنهادهای تیم های درجه یک اروپایی فکر کند.

عربشاهی یادآور شد: پرسپولیس در چهار سال گذشته که قهرمان شده، همیشه شاکله اصلی اش را حفظ کرده است. در این مدت تیم نیمکتی قوی داشته است و بازیکنان ذخیره با بازیکنان اصلی فرقی نمی کردند و همه از جان و دل مایه می گذاشتند. کادر فنی پرسپولیس باید این راه را ادامه دهد و بازیکنان جدید به مرور به ترکیب تیم اضافه شوند، تا سیستم و شکل بازی سرخپوشان دچار تغییر زیادی نشود.

وی درباره ابراز ناراحتی گل محمدی از شرایط موجود پرسپولیس و اینکه او اعلام کرده است پس از مسابقات لیگ قهرمانان آسیا از این تیم جدا می شود، تصریح کرد: ببینید تمام بازیکنان جدیدی که پرسپولیس به خدمت گرفته است با نظر گل محمدی جذب شده اند. اگر گل محمدی تصمیم به رفتن داشت چرا به باشگاه لیست داد؟ به نظر من یحیی باید بیشتر خویشتندار بوده و مدیریت بهتری درباره مشکلات و مسائلی که پیش روی پرسپولیس است، داشته باشد. او وقتی می گوید بعد از لیگ قهرمانان از پرسپولیس می روم، دیگر نمی تواند تیم را اداره کند و بازیکنان نگاه دیگری به او خواهند داشت. 


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر التعاون کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
الدحیل
الدحیل
ورزشگاه : قطر
داور مسابقه : اجوکیشن سیتی
دوشنبه, 31 شهریور 1399 / ساعت : 19:30
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
التعاون عربستان
التعاون عربستان
ورزشگاه : اجوکیشن سیتی
داور مسابقه : مهند قاسم (عراق)
جمعه, 28 شهریور 1399 / ساعت : 22:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور12
2مهدی ترابی11
3وحید امیری6
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن