عبدی: به یک شرط جدایی ستاره ها به پرسپولیس ضربه نخواهد زد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 731 ] - سه شنبه, 18 شهریور 1399

عبدی: به یک شرط جدایی ستاره ها به پرسپولیس ضربه نخواهد زد

پیشکسوت پرسپولیس براین باور است جدایی ستاره ها از این تیم به یک شرط می تواند تاثیر منفی برای این تیم در فصل بعدی نداشته باشد. حسین عبدی، کاپیتان اسبق پرسپولیس... 5 out of 5 based on 3 ratings.
عبدی: به یک شرط جدایی ستاره ها به پرسپولیس ضربه نخواهد زد

پیشکسوت پرسپولیس براین باور است جدایی ستاره ها از این تیم به یک شرط می تواند تاثیر منفی برای این تیم در فصل بعدی نداشته باشد. حسین عبدی، کاپیتان اسبق پرسپولیس...

ارتش سرخ دات كام :

پیشکسوت پرسپولیس براین باور است جدایی ستاره ها از این تیم به یک شرط می تواند تاثیر منفی برای این تیم در فصل بعدی نداشته باشد.

حسین عبدی، کاپیتان اسبق پرسپولیس و سرمربی تیم نوجوانان ایران، در گفت وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری برنا با اشاره به برنامه های پرسپولیس برای آینده اش در فصل آتی اظهار داشت: شرایط پرسپولیس بستگی به تصمیم گیری ها و بودجه شان دارد. بودجه مالی از این بابت که این موضوع روی تصمیمات خیلی تاثیر می گذارد و تصمیم گیری هم از این جهت که اگر تصمیم غلط بگیرند شما هرچقدر هم بودجه داشته باشید فرقی نمی کند و ممکن است با مشکلات بعدی روبرو شوید. با این تفاسیر هم بودجه مالی و تصمیم گیری ها می تواند تاثیرات زیادی بر روی آینده این تیم و باشگاه بگذارد.

او با اشاره به عملکرد تیم در فصل نقل و انتقالات تصریح کرد: مطمئنا باشگاه باید برنامه های خیلی منطقی و جدی داشته باشد که خدای نکرده بازیکنانی نیاورد که نتواند از آنها استفاده کند. مطمئنا در خصوص خریدهای تجزیه و تحلیل های فنی صورت گرفته است. البته در این رابطه  یک بحث دیگر هم وجود دارد؛ معمولا هر بازیکنی که در تیم قبلی اش خوب بوده مطمئنا در تیم پرسپولیس صددرصد گارانتی نیست که همان کیفیت را داشته باشد. بازیکنان جدید در هر تیمی تا بیاید و با شرایط  فنی و روانی اش هماهنگ شود، نیازمند زمان است. روی همین حساب به نظر من باید عیار خریدهای جدید پرسپولیس، در تمرینات و بازی ها دید و آن وقت در خصوص آنها نظر داد.

سرمربی تیم نوجوانان افزود: مطئمنا سرمربی تیم از خریدهای جدید پرسپولیس شناخت کافی را دارد. من تقریبا بازیکنان لیگ را خوب می شناسم اما در هر صورت هر کدام از این نفرات که در فصل نقل و انتقالات به عضویت پرسپولیس آمده اند، بستگی به سلیقه سرمربی دارد نه شخص دیگری. فکر می کنم با توجه به خریدهای جدید و نفراتی که از فصل قبل در پرسپولیس مانده اند رقابت خیلی خوبی را در فصل بعد شاهد باشیم و در نهایت حرف اول و آخر را سرمربی تیم برای انتخاب ترکیب اصلی خواهد زد.

عبدی در مورد جدایی چهره های شاخصی چون علی علیپور و مهدی ترابی از پرسپولیس گفت: فقط نباید در خصوص این 2 نفر صحبت کرد و باید نام علیرضا بیرانوند هم به لیست اضافه کنید. این در حالی است که نفرات دیگری هم که ممکن است از تیم جدا شوند. روی همین حساب وقتی نفرات جداشده زیاد می شوند، این موضوع تاثیر منفی روی روند فنی پرسپولیس می گذارد مگر اینکه نفرات جدید سریع بتوانند خودشان را هماهنگ کنند تا خلاء جدایی ستاره ها از پرسپولیس احساس نشود. 


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر التعاون کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
الدحیل
الدحیل
ورزشگاه : اجوکیشن سیتی
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 31 شهریور 1399 / ساعت : 19:30
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
التعاون عربستان
التعاون عربستان
ورزشگاه : اجوکیشن سیتی
داور مسابقه : مهند قاسم (عراق)
جمعه, 28 شهریور 1399 / ساعت : 22:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور12
2مهدی ترابی11
3وحید امیری6
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن