ترابی: طلبم را می بخشم، بخشی از قراردادم را هم می دهم!

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 968 ] - چهارشنبه, 19 شهریور 1399

ترابی: طلبم را می بخشم، بخشی از قراردادم را هم می دهم!

مهدی ترابی در تماس تلفنی با مدیران باشگاه پرسپولیس مدعی شده که مطالباتش را می بخشد و تلاش می کند مبلغی را به عنوان حق ترانسفر به باشگاه پرداخت کند. مهدی ترابی ... 5 out of 5 based on 4 ratings.
ترابی: طلبم را می بخشم، بخشی از قراردادم را هم می دهم!

مهدی ترابی در تماس تلفنی با مدیران باشگاه پرسپولیس مدعی شده که مطالباتش را می بخشد و تلاش می کند مبلغی را به عنوان حق ترانسفر به باشگاه پرداخت کند. مهدی ترابی ...

ارتش سرخ دات كام : مهدی ترابی در تماس تلفنی با مدیران باشگاه پرسپولیس مدعی شده که مطالباتش را می بخشد و تلاش می کند مبلغی را به عنوان حق ترانسفر به باشگاه پرداخت کند.


مهدی ترابی هافبک حالا سابق پرسپولیس دوشنبه گذشته با حضور در باشگاه درباره وضعیت مالی خود در فصل جاری و همچنین پیشنهاداتی که از یک تیم قطری و تیمی دیگر از قاره اروپا دریافت کرده است، با مهدی رسول پناه سرپرست این باشگاه جلسه ای را برگزار کرد. هافبک پرسپولیس با وجود اینکه 83 درصد از قرارداد فصل جاری خود را دریافت کرده بود، توانست به دلیل عدم تسویه این باشگاه با او، اقدام به ترک سرخپوشان و به کشور قطر سفر کند.

گفته می شود ترابی با پیشنهاد یک میلیون و 100 هزار دلاری از سوی العربی روبه رو شده و در این تیم همبازی مهرداد محمدی دیگر بازیکن ملی پوش ایرانی خواهد شد.

پس از این فعل و انفعالات انتقادات فراوانی از رسول پناه و بخش حقوقی باشگاه پرسپولیس صورت پذیرفت. اینکه هیچ یک از مسئولان و مدیران باشگاه پرسپولیس نمی دانستند مهدی ترابی در صورت عدم دریافت 90 درصد از مبلغ قراردادش تا پایان فصل می تواند یک طرفه این قرارداد را فسخ کند!

باشگاه بزرگ پرسپولیس زیر سؤال رفت و به موازات آن خیلی ها گفتند ترابی با استناد به بندی که در قراردادش وجود داشته و در آن با پرداخت مبلغی از طرف تیم خارجی خواهانش می توانست از پرسپولیس جدا شود، اما او با استناد به بند دیگر از قرارداد خود از پرسپولیس جدا شده و این بی معرفتی است!

به عبارت بهتر اگر ترابی به هر باشگاه خارجی هم برود هیچ پولی به پرسپولیس نمی رسد و پرسپولیس به این صورت ضرر می کند. این رفتار ترابی باعث ناراحتی زیاد پرسپولیسی ها شده و آن ها معتقدند این بازیکن مؤثر بی معرفتی کرد. همچنین یحیی گل محمدی نیز در مصاحبه خود به این موضوع اشاره کرد و گفت: «ترابی بازیکن ارزشمندی است و بازیکن خوبی را از دست دادیم. خیلی ها از نحوه جدایی او شوکه شدند و به نظرم ترابی می توانست به شکل بهتری از پرسپولیس جدا شود. پس از چند سال بازی کردن برای پرسپولیس و خاطرات خوبی که هواداران از او داشتند، انتظار داشتیم مهدی حرفه ای تر و مردم دارتر برخورد کند.»

این مصاحبه هم فشار ها روی ترابی را بیشتر کرد تا دست به اقدام جالبی بزند. شنیدیم مهدی ترابی که در قطر به سرمی برد، از این کشور تلفنی با مدیران باشگاه پرسپولیس تماس گرفته و گفته است: «هر چند من قراردادم را قانونی فسخ کردم، اما جبران می کنم. هم 17 درصد طلب امسال و مطالبات فصل گذشته را می بخشیم و هم بخشی از قرارداد جدیدم با تیم قطری را به پرسپولیس می پردازم.»

این قولی است که مهدی ترابی به پرسپولیسی ها داده است. باید منتظر ماند و دید او به قول خود عمل خواهد کرد یا اینکه...

*منبع خبر ورزشیمرتبط با موضوع

نظرسنجی

به نظر شما شرایط پرسپولیس در مرحله مقدماتی چطور خواهد شد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
الشارجه امارات
الشارجه امارات
ورزشگاه : اجوکیشن سیتی
داور مسابقه : ؟؟؟
پنجشنبه, 3 مهر 1399 / ساعت : 21:30
پرسپولیس
پرسپولیس
0 - 1
الدحیل
الدحیل
ورزشگاه : اجوکیشن سیتی
داور مسابقه : دیلان پررا
دوشنبه, 31 شهریور 1399 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور12
2مهدی ترابی11
3وحید امیری6
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن