کلانی: مگر یحیی می تواند از پرسپولیس دل بکند؟

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 392 ] - چهارشنبه, 19 شهریور 1399

کلانی: مگر یحیی می تواند از پرسپولیس دل بکند؟

پیشکسوت پرسپولیس معتقد است جدایی ستاره ها از این تیم اتفاق عجیبی نیست و مهم این است که بازیکنان جوان و مستعد می توانند خیلی زود جای خالی این نفرات را پر کنند.... 5 out of 5 based on 3 ratings.
کلانی: مگر یحیی می تواند از پرسپولیس دل بکند؟

پیشکسوت پرسپولیس معتقد است جدایی ستاره ها از این تیم اتفاق عجیبی نیست و مهم این است که بازیکنان جوان و مستعد می توانند خیلی زود جای خالی این نفرات را پر کنند....

ارتش سرخ دات كام :

پیشکسوت پرسپولیس معتقد است جدایی ستاره ها از این تیم اتفاق عجیبی نیست و مهم این است که بازیکنان جوان و مستعد می توانند خیلی زود جای خالی این نفرات را پر کنند.

حسین کلانی، مهاجم اسبق پرسپولیس و تیم ملی، در گفت وگویی در خصوص شرایط این روزهای پرسپولیس، اظهار داشت: من اطلاع دقیقی از مسائل پرسپولیس ندارم و اخبار این باشگاه را از طریق رسانه ها دنبال می کنم و امیدوارم در نهایت اتفاقاتی که برای این باشگاه رخ می دهد در جهت رشد و پیشرفت این تیم باشد.

پیشکسوت پرسپولیس در خصوص جدایی ستاره های این تیم در فصل نقل و انتقالات تصریح کرد: به هر حال این اتفاقی است که در تمامی تیم های دنیا رخ می دهد و اتفاق عجیبی نیست. این موضوع یک اتفاق طبیعی در فوتبال است که زمان بازی ما هم بود زمانی که ستاره های بزرگ شاهین و پرسپولیس از این تیم جدا شدند جوانان مستعد آمدند و جای آنها را گرفتند. جوانانی که توانستند خوش درخشیده و جای بازیکنان قبلی را پر کنند.

او در مورد نفرات جدیدی که در نقل و انتقالات به پرسپولیس اضافه شده اند، گفت: نفراتی مثل یحیی گل محمدی، کریم باقری و دیگر اعضای هیات فنی پرسپولیس بهتر از هر کسی می توانند در این مورد نظر بدهد و همه ما باید به نظرات آنها احترام بگذاریم. کادر تمام پرسپولیسی تیم براساس شناختی که از نقاط ضعف و قوت داشته و طبق شناختی که از بازیکنان تیم های دیگر دارند، آنها را برای حضور در پرسپولیس کاندیدا می کنند.

گلزن سال های دور پرسپولیس با اشاره به نگرانی هواداران این تیم در مورد جدایی بازیکنان شاخص از جمع سرخ پوشان تصریح کرد: هواداران باید شرایط فوتبال حرفه ای را برای این ستاره ها در نظر بگیرند. در حال حاضر برخی از این جدایی ها اجتناب ناپذیر است. به هر صورت در مورد بعضی از بازیکنان مسائل مالی و شرایط خانوادگی شان ایجاب می کند تا پس از چند سال حضور در پرسپولیس، از این تیم جدا شوند. این مبنای کار خیلی از فوتبالیست های حرفه ای است، ضمن این که باشگاه هم در بعضی اوقات با توجه به نیازهای مالی باید به فکر تامین بودجه از ستاره های شان باشند. در مجموع شرایط امروز فوتبال با زمان ما خیلی فرق دارد و هواداران باید این مسائل را در خصوص جدایی بعضی از بازیکنان درک کنند. ما در این سال ها بازیکنان فداکاری داریم که در مواقع زیادی منافع تیم را به منافع  شخصی شان  ترجیح دادند.

او در ادامه افزود: همه پرسپولیسی ها هرچه دارند از این تیم دارند و در مقابل هواداران هم باید در بعضی و مواقع رعایت حال بازیکنان تیم خود را کنند. به اعتقاد من پرسپولیس هواداران فخیمی دارد و حتما این مسائل را به خوبی درک می کنند.

کلانی در رابطه با ماجرای دلخوری یحیی گل محمدی از مدیریت باشگاه و اخباری که درخصوص جدایی احتمالی او از پرسپولیس خاطرنشان کرد: این مسائل اتفاقاتی است که بیشتر در اثر فشار کاری به وجود می آید. به هرحال فشار روی او زیاد است و به اعتقاد من این صحبت ها را هم از روی فشار و شرایط عصبی بود که مطرح کرده است. حقیقت امر این است که یحیی پرسپولیس را دوست دارد. در این شرایط مگر او می تواند از پرسپولیس دل بکند؟! تمام هدف او موفقیت پرسپولیس است و این موضوع را روی عصبانیت آنی مطرح کرده است. در این شرایط اطرافیان نباید به این سوء تفاهمات دامن بزنند و باید اجازه بدهند اگر دلخوری و مشکلی هم وجود دارد، در فضایی دوستانه حل و فصل شود.

پیشکسوت پرسپولیس در پایان گفت: بازی های لیگ قهرمانان در پیش است. امیدوارم سوء تفاهمات در فضایی خانوادگی حل شود تا تیم بتواند با روحیه بالا و شرایط فنی خود به موفقیت روی این بازی ها تمرکز کند.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

به نظر شما شرایط پرسپولیس در مرحله مقدماتی چطور خواهد شد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
الشارجه امارات
الشارجه امارات
ورزشگاه : اجوکیشن سیتی
داور مسابقه : ؟؟؟
پنجشنبه, 3 مهر 1399 / ساعت : 21:30
پرسپولیس
پرسپولیس
0 - 1
الدحیل
الدحیل
ورزشگاه : اجوکیشن سیتی
داور مسابقه : دیلان پررا
دوشنبه, 31 شهریور 1399 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور12
2مهدی ترابی11
3وحید امیری6
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن