اوساگونا تا ٣ ماه آینده پول نگیرد شکایت می کند

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 389 ] - چهارشنبه, 19 شهریور 1399
اوساگونا تا ٣ ماه آینده پول نگیرد شکایت می کند

کریستین اوساگونا با قبول فسخ قراردادش توافق جدیدی با پرسپولیسی ها انجام داد که اگر باشگاه پرسپولیس تا سه ماه آینده طلب اوساگونا را پرداخت نکند این بازیکن می ت...

ارتش سرخ دات كام :

کریستین اوساگونا با قبول فسخ قراردادش توافق جدیدی با پرسپولیسی ها انجام داد که اگر باشگاه پرسپولیس تا سه ماه آینده طلب اوساگونا را پرداخت نکند این بازیکن می تواند از پرسپولیس شکایت کند.

کریستین اوساگونا مهاجم نیجریه ای باشگاه پرسپولیس بعد از گذشت نیم فصل از حضورش و زدن تنها یک گل، در لیست مازاد یحیی گل محمدی قرار گرفت و جدایی اش را قطعی کرد. اوساگونا که یک فصل دیگر با پرسپولیس قرارداد داشت مبلغی حدود ١٠٠ هزار دلار از قرارداد این فصلش را از باشگاه پرسپولیس طلبکار است و پرسپولیسی ها هنوز این پول را به این بازیکن ندادند.

 در مذاکره دوشنبه شب اوساگونا و رسول پناه مهاجم نیجریه ای ابتدا خواهان دریافت کل طلبش شد تا قراردادش را فسخ کند ولی به دلیل نداشتن نقدینگی و اوضاع بد مالی باشگاه، توافق کرد این پول را تا سه ماه آینده از باشگاه پرسپولیس دریافت کند. 

اوساگونا با قبول فسخ قراردادش توافق جدیدی با پرسپولیسی ها انجام داد که اگر باشگاه پرسپولیس تا سه ماه آینده طلب اوساگونا را پرداخت نکند این بازیکن می تواند از پرسپولیس شکایت کند و نه تنها طلب فصل گذشته را بگیرد بلکه می تواند کل قرارداد سال آینده اش که چیزی حدود ٣٠٠ هزار دلار خواهد بود را مطالبه کند.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر التعاون کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
الدحیل
الدحیل
ورزشگاه : اجوکیشن سیتی
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 31 شهریور 1399 / ساعت : 19:30
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
التعاون عربستان
التعاون عربستان
ورزشگاه : اجوکیشن سیتی
داور مسابقه : مهند قاسم (عراق)
جمعه, 28 شهریور 1399 / ساعت : 22:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور12
2مهدی ترابی11
3وحید امیری6
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن