اوساگونا: بزرگتر های پرسپولیس ارتباط خوبی با من نداشتند!

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 702 ] - 9 روز پیش

اوساگونا: بزرگتر های پرسپولیس ارتباط خوبی با من نداشتند!

کریستین اوساگونا گفت: من از روزی که به پرسپولیس آمدم همیشه درگیر مشکلات مالی بودم قبلاً هم گفتم فوتبال تنها منبع درآمد من است و از این راه خرج خانواده پرجمعیت... 5 out of 5 based on 5 ratings.
اوساگونا: بزرگتر های پرسپولیس ارتباط خوبی با من نداشتند!

کریستین اوساگونا گفت: من از روزی که به پرسپولیس آمدم همیشه درگیر مشکلات مالی بودم قبلاً هم گفتم فوتبال تنها منبع درآمد من است و از این راه خرج خانواده پرجمعیت...

ارتش سرخ دات كام :

کریستین اوساگونا گفت: من از روزی که به پرسپولیس آمدم همیشه درگیر مشکلات مالی بودم قبلاً هم گفتم فوتبال تنها منبع درآمد من است و از این راه خرج خانواده پرجمعیتم را می دهم ولی باشگاه به تعهدات مالی خود عمل نکرد.

کریستین اوساگونا مهاجم نیجریه ای که در نیم فصل دوم به پرسپولیس آمد، نتوانست آن طور که باید و شاید در این تیم موفق باشد و فقط یک گل در بازی هایی که به میدان رفت به ثمر رساند. همین موضوع باعث شد این بازیکن با وجود داشتن قرارداد برای فصل آینده به صورت توافقی قراردادش را فسخ کند تا بتواند به تیم الشرطه عراق ملحق شود. این بازیکن بعد از فسخ قراردادش با پرسپولیس در گفت وگویی حرف های جالبی زد که در ادامه می خوانید.

*چه شد که قراردادت را فسخ کردی؟
شرایط آن طور که دلم می خواست برای من در پرسپولیس پیش نرفت و نتوانستم توانایی هایم را نشان دهم به همین دلیل بعد از صحبتی که با یحیی گل محمدی و مدیران باشگاه داشتم تصمیم گرفتم به صورت توافقی قرارداد سال آینده ام را فسخ و از پرسپولیس جدا شوم.

*به نظرت چه دلایلی باعث شد نتوانی در پرسپولیس موفق باشی؟
دلایل زیادی داشت ولی مهمترین دلیل عدم موفقیت من مسائل روحی - روانی بود که کلاً تمرکز مرا به هم زد و نگذاشت فوتبال خوبی ارائه کنم. من از روزی که به پرسپولیس آمدم همیشه درگیر مشکلات مالی بودم قبلاً هم گفتم فوتبال تنها منبع درآمد من است و از این راه خرج خانواده پرجمعیتم را می دهم ولی باشگاه به تعهدات مالی خود عمل نکرد و همین موضوع در کیفیت بازی من تأثیر گذار بود یا مثلاً شیوع کرونا و بسته شدن مرز ها که باعث شد هفته ها در تمرینات غیبت کنم.

*رابطه ات با بازیکنان پرسپولیس چطور بود؟
من با همه خوب بودم و هیچ مشکلی نداشتم ولی اکثر بازیکنان رابطه خوبی با من نداشتند به خصوص بزرگتر های تیم که خیلی تحویلم نمی گرفتند. نمی دانم شاید، چون خارجی بودم این اتفاق افتاد ولی بهترین دوستان من در پرسپولیس جوان تر های تیم بودند.

*هواداران پرسپولیس بازی های تو در ذوب آهن را به یاد می آوردند و انتظار داشتند همان کریستین را در تیم شان بیینند.
بله درست است ولی در ذوب آهن مثل پرسپولیس فکرم درگیر مشکلات مالی نبود و تمام تمرکزم روی فوتبال بود. ضمن اینکه منصوریان برخلاف گل محمدی با من خیلی رفیق بود و ارتباط دوستانه و عاطفی با هم داشتیم به همین دلیل بهتر توانست از من بازی بگیرد.

*اگر به عقب برگردی باز هم پرسپولیس را انتخاب می کنی؟
بله قطعاً. من با فکر و تحقیق این تیم را انتخاب کردم و می دانستم پرسپولیس چه تیم بزرگی است و پرتماشاگرترین تیم آسیاست. من آمدم تا در تیم قهرمان ایران بازی کنم و اگر به گذشته برگردم باز هم پرسپولیس را انتخاب می کنم.

*همان موقع بعضی ها می گفتند تو به خاطر پول به پرسپولیس آمدی این حرف را تأیید می کنی؟
نه اصلاً به این شکل نبود. من با قلبم پرسپولیس و هوادارانش را انتخاب کردم. اگر دنبال پول بیشتری بودم به فولاد یا تراکتور می رفتم ولی دلم می خواست در تیم بزرگی مثل پرسپولیس بازی کنم.

*در مورد پنالتی که در دربی خراب کردی چه صحبتی داری؟
فقط می توانم از همه اعضای تیم و هواداران پرسپولیس عذرخواهی کنم. حیف شد آن بازی را باختیم، چون مستحق شکست نبودیم.

*در مورد تیم جدیدت هم صحبت کن.
خب الشرطه از تیم های مطرح عراق است امیدوارم در این تیم به خصوص در رقابت های لیگ قهرمانان آسیا بتوانم به این تیم کمک کنم. مطمئن باشید آنقدر در الشرطه خوب کار می کنم که پرسپولیس دوباره سراغم بیاید و خواهان جذبم شود.

*حرف آخر.
از همه هواداران پرسپولیس به خاطر حمایت هایشان تشکر می کنم. حضور در پرسپولیس تجربه خوبی بود. امیدوارم خیلی زود یکدیگر را ببینیم.


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
 • احمد بناروئي
  احمد بناروئي :
  آقای اوساگونا
  اتفاقا باید بگویم
  بعضی افراد باعث حضور تو درتیم ماشدند که
  فقط به فکر جیب مبارکشون بودند
  وگرنه جنابعالی هم مثل جونیور باید به فکر پرنده فروشی باشی

  خیلی هم دلت بخاد که نیم فصلی در تیم مابودی

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر التعاون کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
الدحیل
الدحیل
ورزشگاه : قطر
داور مسابقه : اجوکیشن سیتی
دوشنبه, 31 شهریور 1399 / ساعت : 19:30
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
التعاون عربستان
التعاون عربستان
ورزشگاه : اجوکیشن سیتی
داور مسابقه : مهند قاسم (عراق)
جمعه, 28 شهریور 1399 / ساعت : 22:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور12
2مهدی ترابی11
3وحید امیری6
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن