خلیل زاده: اگر مرا نمی خواهید بگویید! این رفتارها یعنی چه؟

- نظرات : 2 اظهار نظر - بازدید [ 1081 ] - 9 روز پیش

خلیل زاده: اگر مرا نمی خواهید بگویید! این رفتارها یعنی چه؟

مدافع باتجربه پرسپولیس با گلایه نسبت به بی توجهی باشگاه به موضوع تمدید قرارداد اعلام کرد با تداوم این شرایط بعد از لیگ قهرمانان جدا خواهد شد. شجاع خلیل زاده، ... 5 out of 5 based on 9 ratings.
خلیل زاده: اگر مرا نمی خواهید بگویید! این رفتارها یعنی چه؟

مدافع باتجربه پرسپولیس با گلایه نسبت به بی توجهی باشگاه به موضوع تمدید قرارداد اعلام کرد با تداوم این شرایط بعد از لیگ قهرمانان جدا خواهد شد. شجاع خلیل زاده، ...

ارتش سرخ دات كام :

مدافع باتجربه پرسپولیس با گلایه نسبت به بی توجهی باشگاه به موضوع تمدید قرارداد اعلام کرد با تداوم این شرایط بعد از لیگ قهرمانان جدا خواهد شد.

شجاع خلیل زاده، مدافع میانی پرسپولیس که بعد از سومین فصل حضور در این تیم، اکنون با پیشنهاداتی نیز مواجه است، علیرغم این موضوع تاکنون سه بار به باشگاه مراجعه کرده تا قراردادش را تمدید کند.

نکته عجیب اینکه این بازیکن مدعی است باشگاه هیچ پاسخی به این درخواست وی نداشته است و بر این اساس وعده داده برای احترام به هواداران تا پایان لیگ قهرمانان آسیا در این تیم حضور خواهد داشت و بعد از آن در صورت تداوم شرایط مجبور به جدایی خواهد شد.

وی در باره این موضوع می گوید: سه روز با قرارداد در طبقات باشگاه می چرخم و کسی جواب نمی دهد. کجای دنیا بازیکن منت باشگاه را برای تمدید می کشد؟ منتی باشد باید منت هوادار را بکشم که روی سرم جا دارند و به همین خاطر سه بار رفتم باشگاه. اما نباید منت مدیری را بکشم و جوابی هم نشنوم!

او درباره شروع تمرینات گفت: اوضاع خوب است و خداراشکر تمرینات منظمی را برای بازی های آسیایی انجام می دهیم. بازیکنان جدید هم به ما اضافه شده اند و امیدوارم قدر پیراهن پرسپولیس را بدانند و متوجه باشند که کجا آمده اند و برای موفقیت تیم تلاش خود را انجام بدهند.

خلیل زاده درخصوص تمدید قرارداد عنوان کرد: من به شخصه چنین چیزی را در کل دنیا ندیدم، ما هم حتما باید مثل خیلی از بازیکنان بعضی کارها را انجام بدهم. من الان سه روز چهار روز است که برای تمدید قرارداد رفتم باشگاه، چون بند جدایی در قرارداد دارم. الان می گویم که در این 4 روز من را می دوانند و هرروز بهانه می آورند. همین جا می گویم که من دوست دارم بمانم و دوباره ام می گویم دوست دارم بمانم و قول می دهم در بازی های آسیایی با جان و دل بازی کنم. بعدا از من ناراحت نشوند، من 4 روز رفتم باشگاه.
 
شجاع افزود: من سه سال است کمترین قرارداد را بدون هیچ منتی می گیرم چون عاشق پرسپولیس هستم و این ثابت شده است. هر فوتبالیستی پول می گیرد نوش جانش اما من کمتر از همه پول گرفتم. من پیشنهاد دارم و اگر من را نمی خواهید خب بگویید! آقا من هرروز مدیربرنامه ام رفت باشگاه خودم هم رفتم من را پیچاندند. تا وقتی من را بخواهم هستم اما فکر کنم من را نمی خواهند. من نمی خواهم هواداران را نگران کنم و یک پست هم گذاشتم اما جایی که شما را نخواهند میمانید؟

مدافع شماره 3 پرسپولیس در مورد تمدید قراردادش توضیح داد: من به عشق هواداران رفتم که قراردادم را تمدید کنم، 4 روز بعد از من دلخور نشوید، نگویید این بازیکن به خاطر یک سری چیزها رفته، آقا من می گویم می خواهم بمانم. الان می آیند می گویند قرارداد داری اما در قراردادم بند جدایی هست، قرارداد من را درست کنید. همه بازیکنان پرسپولیس با نداری ها ساختند اما بازیکن خارجی می آید راحت پولش را می گیرد. ما حتی پول خودمان را  نمی توانیم بگیریم و وقتی می خواهیم تمدید کنیم هم نمی کنند. اگر نمی خواهید بگویید تا تکلیفمان را بدانیم. من بازی های آسیایی را می روم و انشالله نتیجه می گیریم اما بعد که آمدم انشالله تکلیفمان را روشن می کنیم. چهار روز بعد از من گله مند نشوند، کجای دنیا اینطور هست؟

شجاع خلیل زاده با اشاره به وضعیت قراردادش گفت: کارمندان باشگاه می بینند که من قرارداد بستم باید میدوویدم که تمدید کنم، شاید هم نخواهند ما بمانیم. من هرروز برای تمدید رفتم و هرروز هم همانطور ماندم، این را کارمندان باشگاه هم می دانند.

بعد از پستم همه چیز تغییر کرد. من یک پست گذاشتم و گفتم که میخواهم به عشق هواداران و تیمی که دوست دارم بمانم و از همان موقع رفتارها تغییر کرد و دیگر کسی از من نپرسید. اگر من را نمی خواهید بگویید.

تا الان من هیچ عددی به باشگاه ندادم. به نظرتان بعد از 4 قهرمانی حق باشگاه باید چطور باشد؟ چون من خودم می خواهم بمانم، باید با من اینطور رفتار شود؟ من بازی آسیایی را می روم و برای بعد از آن قول به هواداران نمی دهم. فکر می کنم از علاقه من سو استفاده می کنند و بعد از بازی آسیایی احتمال جدا شدن من هست. مگه همچین چیزی داریم؟ مگر می شود هرروز بروم باشگاه که قراردادم را تمدید کنید؟ کجای دنیا همچین چیزی هست؟ بازیکن می آید ادا و اطوار در می آورد و و پولش را هم می دهند و می گویند بماند اما منی که می خواهم بمانم را اینطور رفتار می کنند. از هواداران عذر خواهی می کنم، حلالم کنید...


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
 • احمد بناروئي
  احمد بناروئي :
  خداوکیلی اینجوری با ستاره های تیم برخورد نکنید
  اونم بامدافع باتعصبی مثل شجاع

  واماسخنی باخلیلی زاده عزیز

  جناب خلیل زاده
  همه مامیدانیم که واسه تیم زحمت کشیدی
  مردانه تلاش کردی
  بازم منتظر حضورت در تیم پرسپولیس هستیم
  بمان و باقدرت و تعصب همیشگی ازسنگر ما دفاع کن
  حق نگهدارات یاعلی
 • morteza morteza
  morteza morteza :
  شجاع جان شما چرا باید فسخ کنید و برید؟
  اونی که باید از باشگاه بره آقای رسول پناه و مدیران باشگاه هستند که دارن ستاره ها و سرمربی پرسپولیس رو فراری میدند

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر التعاون کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
الدحیل
الدحیل
ورزشگاه : قطر
داور مسابقه : اجوکیشن سیتی
دوشنبه, 31 شهریور 1399 / ساعت : 19:30
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
التعاون عربستان
التعاون عربستان
ورزشگاه : اجوکیشن سیتی
داور مسابقه : مهند قاسم (عراق)
جمعه, 28 شهریور 1399 / ساعت : 22:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور12
2مهدی ترابی11
3وحید امیری6
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن