melbet_head

پهلوان، امیدوارکننده ترین خرید

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 2504 ] - پنجشنبه, 20 شهریور 1399

پهلوان، امیدوارکننده ترین خرید

کادر فنی پرسپولیس بازی با شهرخودرو را ترتیب داد تا خریدهای تازه اش را در شرایط مسابقه ببینید؛ اتفاقی که با توجه به محدودیت زمان حضور این بازیکنان در تیم و فاص... 5 out of 5 based on 12 ratings.
پهلوان، امیدوارکننده ترین خرید

کادر فنی پرسپولیس بازی با شهرخودرو را ترتیب داد تا خریدهای تازه اش را در شرایط مسابقه ببینید؛ اتفاقی که با توجه به محدودیت زمان حضور این بازیکنان در تیم و فاص...

ارتش سرخ دات كام :

کادر فنی پرسپولیس بازی با شهرخودرو را ترتیب داد تا خریدهای تازه اش را در شرایط مسابقه ببینید؛ اتفاقی که با توجه به محدودیت زمان حضور این بازیکنان در تیم و فاصله کوتاهی که تا سفر به دوحه باقی مانده بود بهترین تصمیم به نظر می رسید.

یحیی جدا از دو بازیکنی که روز سه شنبه پرسپولیسی شدند هر 5 بازیکن تازه وارد دیگرش را در ترکیب اصلی قرار داد. حامد لک در پست دروازه بانی 90 دقیقه بازی کرد، درست مثل میلاد سرلک که او هم 90 دقیقه در میدان بود و کنار نوراللهی در قلب زمین به میدان رفت. سعید آقایی در دفاع چپ بازی کرد و روی دست او احسان پهلوان در پست هافبک چپ به میدان رفت و آل کثیر هم کنار امیری در خط حمله قرار گرفت.

از این جمع نمایش پهلوان درخشان تر از بقیه بود و بازی او در همین مصاف دوستانه و تدارکاتی به چشم آمد تا کادر فنی پرسپولیس امیدوار شوند بعد از جدایی ترابی خیلی زود یک هافبک کناری پیدا کرده اند که می تواند جای او را پر کند. هافبک کوتاه قامت مشهدی که تکنیک بالایی دارد بهترین بازیکن تیمش در این مسابقه بود هرچند میلاد سرلک هم آماده نشان داد و کادر فنی از او رضایت داشت.

پرسپولیس در این مسابقه نمایش جالبی ارائه نداد و غیر از ضربه وحید امیری که تیر دروازه حریف را لرزاند و دو سه شوتی که به سمت دروازه حریف نواخته شد موقعیتی مقابل گلر گمنام حریف نساخت که به نظر می رسد تمرینات سنگین چند روز اخیر در این افت کیفی تأثیر داشته است.

در نیمه دوم این بازی تدارکاتی بازیکنانی مثل عالیشاه، عبدی و روستایی به میدان رفتند ضمن اینکه از بین نفرات قدیمی، وحید امیری سرحال بود و شجاع و کنعانی هم در قلب دفاع میانی خوب کار کردند هرچند مثل بازی با استقلال تیم شان از روی یک سانتر و ضربه سر گل خورد که این برای زوج بلندزن پرسپولیس اصلاً آمار خوبی نیست حتی اگر در یک بازی دوستانه اتفاق افتاده باشد.

گل محمدی در این بازی بشار رسن را هم در ترکیب گذاشت آن هم در شرایطی که قبل از آن فقط یک روز با تیم تمرین کرده بود و بشار هم نشان داد به وضوح از نظر بدنی عقب تر از بقیه است.

در این بازی دوستانه فرصتی فراهم نشد تا از دو خرید تازه وارد پرسپولیس یعنی علی شجاعی و آرمان رمضانی رونمایی شود چراکه آنها ساعاتی قبل از این مسابقه قرارداد بستند. در این بین خبر بد اینجاست که علی شجاعی، وینگر چپ تازه وارد پرسپولیس از نظر بدنی آماده نیست و شرایط بسیار بدی دارد. شجاعی که در نساجی به خاطر مصدومیت مچ پا چندین بازی را از دست داد اضافه وزن هم دارد و خیلی کار خواهد داشت تا به فرم ایده آل مدنظر یحیی برسد.

در عوض شرایط آرمان رمضانی نسبتاً قابل قبول است چراکه او در بیشتر بازی های سایپا در میدان بوده و فقط باید با بقیه تیم هماهنگ شود هرچند شانس بازی کردنش در ترکیب اصلی بسیار کم خواهد بود.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
melibet_news
چيدمان به ترتيب :
  • محمد ابراهیم حبیبی
    محمد ابراهیم حبیبی :
    انصافا پهلوان اونموقع که روی اوج بود از ترابی و امیری هم بهتر بود . امیدوارم امسال هم رو اوج باشه.

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر السد کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
پاختاکور
پاختاکور
ورزشگاه : جاسم بن حمد
داور مسابقه : ؟؟؟
چهارشنبه, 9 مهر 1399 / ساعت : 21:15
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
السد قطر
السد قطر
ورزشگاه : اجوکیشن سیتی
داور مسابقه : کو هیونگ (کره جنوبی)
یکشنبه, 6 مهر 1399 / ساعت : 17:10

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور12
2مهدی ترابی11
3وحید امیری6
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن