melbet_head

رهبری فرد: چون بچه محل پروین هستم، با او نمی سازم!

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 779 ] - پنجشنبه, 20 شهریور 1399

رهبری فرد: چون بچه محل پروین هستم، با او نمی سازم!

کاپیتان پیشین تیم پرسپولیس گفت: پروین مرا به پرسپولیس نیاورد و این باور غلطی است که در میان فوتبالی ها وجود دارد. من زمان او هم از پرسپولیس کنار نرفتم. بهروز ... 3 out of 5 based on 4 ratings.
رهبری فرد: چون بچه محل پروین هستم، با او نمی سازم!

کاپیتان پیشین تیم پرسپولیس گفت: پروین مرا به پرسپولیس نیاورد و این باور غلطی است که در میان فوتبالی ها وجود دارد. من زمان او هم از پرسپولیس کنار نرفتم. بهروز ...

ارتش سرخ دات كام :

کاپیتان پیشین تیم پرسپولیس گفت: پروین مرا به پرسپولیس نیاورد و این باور غلطی است که در میان فوتبالی ها وجود دارد. من زمان او هم از پرسپولیس کنار نرفتم.

بهروز رهبری فرد، کاپیتان پیشین تیم پرسپولیس مهمان ما بود و به سؤالات مطرح شده از سوی مخاطبان پاسخ داد. او در بخش هایی از حرف هایش گفت: «پرسپولیس بازیکنانی را گرفت که در این سال ها نام شان را زیاد می شنیدیم. مثلاً حامد لک و سعید آقایی بار ها برای حضور در پرسپولیس کاندیدا شده بودند و حالا این اتفاق افتاده که آن ها به جمع شاگردان یحیی گل محمدی اضافه شوند.»

او همچنین در مورد دلایل اختلاف بین گل محمدی و مهدی رسول پناه مدیرعامل باشگاه گفت: «من نمی دانم دقیقاً مشکل گل محمدی در داخل تیم چیست، اما تصور می کنم این شرایط باید خیلی زود تغییر کند. من و یحیی در این باشگاه بازی کردیم و با شرایطش آشنا هستیم. همه ما می دانیم هیچ وقت در پرسپولیس پولی وجود ندارد و بعد از امیر عابدینی هیچ مدیر خوبی به این باشگاه نیامد. از این رو نباید نسبت به این موضوع واکنش نشان دهیم و مطمئناً هر واکنشی می تواند حواشی باشگاه را بیشتر کند.»

رهبری فرد سپس به نقل خاطره ای از مهدی مهدوی کیا پرداخت و گفت: «من یکسری ارقام عجیب و غریب برای حضور فوتبالیست ها در پرسپولیس می شنوم، اما باید بدانید بازی در استقلال و پرسپولیس با همه باشگاه ها فرق دارد. یک روزی استانکو به حمید درخشان گفته بود آقای گل امید ها را به پرسپولیس بیاور. چون مهدی مهدوی کیا بچه محل مان بود، من او و خانواده اش را به خوبی می شناختم. به او پیشنهاد دادم و گفتم بیا پرسپولیس. مهدی با لحن خودش گفت: من نمی آیم پرسپولیس، چون می ترسم خراب شوم. آن زمان حتی بازی در پرسپولیس برای بازیکنان باکیفیت و ستاره ای مثل مهدوی کیا هم سخت بود و ما به سختی توانستم او را جذب کنیم. حالا وقتی می شنوم یک بازیکنی قرارداد میلیاردی می بندد، تعجب می کنم. البته سقف قرارداد در فوتبال موضوع بسیار پیش پا افتاده و بدی است ولی به نظر من هر کسی باید به اندازه توانایی ها و شایستگی ها و ارزشی که دارد، پول بگیرد. اگر با فوتبالیستی 10 میلیارد تومان قرارداد می بندند، باید به اندازه همان 10 میلیارد تومان در زمین بازی بازدهی داشته باشد و هواداران را خوشحال کند. یک زمانی قرارداد من 4 میلیون تومان بود و قرارداد کریم باقری 100 میلیون تومان. وقتی این موضوع را به عابدینی و علی پروین گفتیم آن ها اعتقاد داشتند اگر به کریم باقری 4 میلیون بدهند از پرسپولیس می رود و ارزش آن بازیکن که ملی پوش بود هم از من بیشتر است. حالا فکر می کنم باید همین شرایط در حال حاضر هم باشد و بازیکنان براساس ارزشی که دارند، پول بگیرند.»

مدافع اسبق پرسپولیس همچنین در مورد اختلافاتش با علی پروین گفت: «پروین مرا به پرسپولیس نیاورد و این باور غلطی است که در میان فوتبالی ها وجود دارد. من زمان او هم از پرسپولیس کنار نرفتم، اما در این میان همیشه احترام علی آقا را داشتم و از او چیز های زیادی یاد گرفتم، اما یکسری مسائل مثل شرکت پیشکسوتان وجود دارد که بین من و علی آقا اختلاف نظر ایجاد کرده است. من فکر می کنم از آنجا که ما بچه محل هستیم، شبیه هم رفتار می کنیم و مثل همدیگر هستیم؛ پس نمی توانیم به خوبی با هم بسازیم، اما به هر حال علی آقا همیشه بزرگ تر من است و احترامش واجب.»

او در بخش دیگری از حرف هایش به تمجید از فرهاد مجیدی پرداخت و افزود: «فرهاد یک سرمایه برای فوتبال ما به حساب می آید و نباید این سرمایه ها را به راحتی از دست بدهیم. من به آبی و قرمز کاری ندارم، فقط می گوییم باید کمک کنیم تا فرهاد مجیدی یک مربی بزرگ شود. یک روزی من از حضور علیرضا منصوریان و یحیی گل محمدی روی نیمکت استقلال و پرسپولیس انتقاد داشتم، چون تجربه نداشتند و دیدید که هر دو نفر سوختند، اما حالا شرایط فرق کرده و باید از این سرمایه ها حمایت کرد.»


مرتبط با موضوع

تبلیغات
melibet_news

نظرسنجی

به نظر شما شرایط پرسپولیس در مرحله مقدماتی چطور خواهد شد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
الشارجه امارات
الشارجه امارات
ورزشگاه : جاسم بن حمد دوحه
داور مسابقه : ؟؟؟
پنجشنبه, 3 مهر 1399 / ساعت : 21:30
پرسپولیس
پرسپولیس
0 - 1
الدحیل
الدحیل
ورزشگاه : اجوکیشن سیتی
داور مسابقه : دیلان پررا
دوشنبه, 31 شهریور 1399 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور12
2مهدی ترابی11
3وحید امیری6
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن