ابراهیمی: خواسته های گل محمدی برآورده نشود حق دارد استعفا کند

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 356 ] - پنجشنبه, 20 شهریور 1399

ابراهیمی: خواسته های گل محمدی برآورده نشود حق دارد استعفا کند

مربی پیشین تیم فوتبال فوتبال پرسپولیس این حق را برای سرمربی فعلی سرخپوشان قائل است که در صورت برآورده نشدن خواسته هایش تیم را ترک کند. ناصر ابراهیمی در گفت وگ... 5 out of 5 based on 3 ratings.
ابراهیمی: خواسته های گل محمدی برآورده نشود حق دارد استعفا کند

مربی پیشین تیم فوتبال فوتبال پرسپولیس این حق را برای سرمربی فعلی سرخپوشان قائل است که در صورت برآورده نشدن خواسته هایش تیم را ترک کند. ناصر ابراهیمی در گفت وگ...

ارتش سرخ دات كام :

مربی پیشین تیم فوتبال فوتبال پرسپولیس این حق را برای سرمربی فعلی سرخپوشان قائل است که در صورت برآورده نشدن خواسته هایش تیم را ترک کند.

ناصر ابراهیمی در گفت وگویی درباره تهدید یحیی گل محمدی به استعفا بعد از رقابت های لیگ قهرمانان آسیا، اظهار داشت: متاسفانه مسئله فقط یحیی و پرسپولیس نیستند و بیشتر باشگاه ها این مشکلات را دارند. قراردادها با بازیکنان و مربیان بسته می شود، ولی توان برآورده کردن خواسته های آنها وجود ندارد. به جز یحیی خیلی از بازیکنان هم از باشگاه طلب دارند و این موضوع باعث مشکلات می شود. یکی از بازیکن استقلال 10 سال برای این تیم بازی کرده، اما هنوز دو میلیارد طلب دارد و نمی دهند. می گویند برو از مدیرعاملی که قراردادت را امضا کرده پول بگیر!
 
وی اضافه کرد: چرا بازیکنان ما می خواهند سر از قطر دربیاورند؟ چون کسی از بازی کردن در آنجا ناراضی نیست و همه به موقع پول می گیرند و بعد هم به اروپا می روند. یحیی هم از دروغ صحبت می کند که حق دارد. ممکن است رسول پناه انسان خوبی باشد ولی در تنگنا قرار گرفته است، او که نمی تواند از جیبش برای باشگاه خرج کند. مشکل از جای دیگری است.

مربی پیشین پرسپولیس گفت: در 41 سال 21 مدیرعامل در باشگاه پرسپولیس عوض شده و این یعنی بی ثباتی و درد. در باشگاه های دنیا در 40 سال شاید 5-4 مدیر عوض شود. من یک سوال دارم، کالدرون و برانکو چرا رفتند؟ وقتی باشگاه پول ندهد نمی توان انتظار داشت مربی ایرانی گذشت داشته باشد و پول نگیرد. مگر ما که گذشت کردیم و پول نگرفتیم الان خانه نشین نیستیم و مشکلات نداریم؟ اگر مسئله به مادیات ربط دارد، یحیی حق دارد و باید به جایی برود که بتواند مزدش را بگیرد. 

 ابراهیمی تاکید کرد: این شرایط فقط برای یحیی نیست و برای بازیکنان هم همینطور است. حرفی که یحیی می زند برای بازیکنان هم است، چون بازیکنان به او می گویند که پول نگرفته اند. فقط آمادگی بدنی مهم نیست، آمادگی روحی و روانی هم مهم است. باشگاه باید طوری عمل کند که بازیکن و مربی دغدغه ای نداشته باشد. ترابی به قطر رفت چون اینجا پول نمی دهند، اما تا حالا دیده اید کسی از کشورهای حاشیه خلیج فارس شکایت کرده باشد؟

وی درباره اینکه گل محمدی از عملکرد باشگاه در نقل و انتقالات ناراحت است، گفت: باید خواسته های مربی برآورده شود. مربی باید بازیکن انتخاب کند اما احتمالا از سوی باشگاه کوتاهی شده و او ناراحت شده است. مشکلات فقط یک مورد نیست و نمی توان گفت این وسط گل محمدی مقصر است. اگر خواسته های مربی اجرا نشود به نظر من حق با یحیی است و باید جدا شود. 


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
  • morteza morteza
    morteza morteza :
    شما هواداران پرسپولیس که میگید یحیی مربی بزرگی نیست و باید مربیان بزرگی مثل کادرون و برانکو رو بیارند بنظرتون حرف درستیه؟
    بر فرض اگه یحیی برود و بجاش کالدرون با برانکو یا غیره رو به هدایت پرسپولیس در بیاورند بنظرتون مشکلات پرسپولیس درست میشه؟
    بنظر من که نه... مشکل از یحیی نیست یحیی مربی بزرگیه مشکل از مدیریت پرسپولیسه ما باید اول از همه ضعف مدیریت باشگاه رو حل کنیم...

نظرسنجی

به نظر شما شرایط پرسپولیس در مرحله مقدماتی چطور خواهد شد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
الشارجه امارات
الشارجه امارات
ورزشگاه : اجوکیشن سیتی
داور مسابقه : ؟؟؟
پنجشنبه, 3 مهر 1399 / ساعت : 21:30
پرسپولیس
پرسپولیس
0 - 1
الدحیل
الدحیل
ورزشگاه : اجوکیشن سیتی
داور مسابقه : دیلان پررا
دوشنبه, 31 شهریور 1399 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور12
2مهدی ترابی11
3وحید امیری6
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن