شجاع - پرسپولیس؛ چرا بحث جدایی شد؟

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1409 ] - پنجشنبه, 20 شهریور 1399

شجاع - پرسپولیس؛ چرا بحث جدایی شد؟

شجاع خلیل زاده صحبت هایش درباره نارضایتی از شرایط مالی و مدیریتی پرسپولیس را در یک برنامه مفصل مجددا به زبان آورد. خلیل زاده که چهار فصل پیش و از سپاهان با نظ... 2 out of 5 based on 6 ratings.
شجاع - پرسپولیس؛ چرا بحث جدایی شد؟

شجاع خلیل زاده صحبت هایش درباره نارضایتی از شرایط مالی و مدیریتی پرسپولیس را در یک برنامه مفصل مجددا به زبان آورد. خلیل زاده که چهار فصل پیش و از سپاهان با نظ...

ارتش سرخ دات كام :

شجاع خلیل زاده صحبت هایش درباره نارضایتی از شرایط مالی و مدیریتی پرسپولیس را در یک برنامه مفصل مجددا به زبان آورد.

خلیل زاده که چهار فصل پیش و از سپاهان با نظر برانکو ایوانکوویچ به پرسپولیس آمد، به مرور تبدیل به یکی از مدافعان درخشان و بازیکنان قابل اتکای این تیم طی چند فصل گذشته شد که حتی می شود نام او را بین بهترین بازیکنان لیگ برتر فوتبال ایران قرار داد.

مدافع میانی پرسپولیس که فوتبال خود را در لیگ برتر را از مس کرمان آغاز کرده سابقه بازی در تراکتور و سپاهان را دارد و حالا در لیگ بیستم به نوعی ساز جدایی از باشگاه موردعلاقه اش را کوک کرده، اگرچه او بارها و بارها از علاقه شدیدش به پرسپولیس و این کلیدواژه استفاده کرده که به زور هم که شده در پرسپولیس می ماند!

البته موضوع امسال شجاع موضوع متفاوتی نسبت به سال های گذشته است که شاید درباره رقم قراردادش معترض بود، امسال با تیمی مواجه شده که با هفت بازیکن جدید، در نقل و انتقالات فعال ترین تیم محسوب می شود.

بازیکنانی که با توجه به افزایش قیمت دلار و موج تورم گرانی در ایران به طور ناگهانی با افزایش قیمتی خیره کننده مواجه شدند و بنابراین بازیکنانی که دریافتی آنها زیر میلیارد بود، برای عقد قرارداد با تیم جدید 2 تا 3 برابر این مبلغ را از پرسپولیسی دریافت کردند که بعد از چهار قهرمانی بازیکنان قدیمی اش این ذهنیت را دارند که اگر قرار به پرداخت پول و مذاکره برای تمدید باشد آنها باید در صف اول باشند. کسانی که در کسب تعداد زیادی جام سال های اخیر نقش اصلی را داشته اند اما با توجه به شرایط عجیب نقل و انتقال این فصل باشگاه پرسپولیس هم زیر بار عقد قرارداد جدید و پرداختی اضافه به بازیکنان قدیمی نخواهد رفت و طبعا بازیکنان سابقه قهرمانی و موثر در پرسپولیس احساس مغبون شدن می کنند.

خلیل زاده در برنامه اینترنتی شب گذشته که با کریم باقری و خداداد عزیزی صحبت می کرد عنوان کرد کل دریافتی اش در سال های گذشته در پرسپولیس به هفت میلیارد تومان نمی رسد که قرارداد امسالش هم تنها کفاف هزینه خرید یک خودرو برای او خواهد بود. اتفاقی که باعث شده او به طور جدی به فکر تغییراتی در زندگی حرفه ای اش بیفتد.

از نظر باشگاه افزایش قیمت ها و به خصوص بالا بردن قرارداد امضا شده قدیمی منطقی نیست و از منظر بازیکن؛ به خصوص بازیکنی مثل شجاع که در تیم برای خود حق آب و گل پیدا کرده مساله ای است که نمی تواند از آن عبور کند. بنابراین شاید ناراحتی دائمی از حضور بازیکنانی که اعتبار کمتری دارند اما دستمزد بیشتری از او می گیرد او را به سمتی ببرد که دست به یک کار عجیب بزند. کاری که علاقه ای به آن ندارد اما بهرحال شرایط اقتصادی جامعه او را به آن سمت خواهد برد.

در روزهای گذشته صحبت هایی درباره فسخ قرارداد خلیل زاده منتشر شده که مشخص نیست چقدر می توان آن را جدی گرفت اما شاید بعد از سفر آسیایی پرسپولیس به قطر باز هم ریزش هایی در جمع سرخپوشان اتفاق بیفتد چرا که مثل تیم استقلال بازیکنانی که قرارداد تازه ای با باشگاه شان نبسته اند احساس نارضایتی خاموشی دارند که هر لحظه ممکن است طغیان کند و تبدیل به دردسر باشگاه بشود.

نحوه نقل و انتقالات فوتبال ایران و هیاهوی عجیب و غریب و قرارداد نجومی اتفاقی است که شاید هر دهه یک بار در پیش فصل فوتبال لیگ برتر  اتفاق بیفتد اما آثار و طبعات آن ممکن است تا مدت ها در فوتبال ایران ادامه داشته باشد و تاثیر بگذارد.

خلیل زاده که مدت سه فصل در پرسپولیس حضور داشته درگیر یک ماجرا بزرگ است؛ او شاید بیشتر از همه از احترام صحبت می کند و خواهان این است به عنوان یکی از تاثیرگذارترین بازیکنان تیمش عدد قراردادش پشت 15 بازیکن جلوتر از خودش نباشد! جایی که طبیعتا 7 بازیکن تازه به خدمت گرفته شده و 8 بازیکن قدیمی عددی بیشتر از او دریافت کرده اند و این توافق بدون حرف و حدیث با توجه به علاقه اش به پرسپولیس که بارها از آن صحبت کرده موجب شده نفر شانزدهم دریافتی در این تیم لقب گیرد و آن احترام قابل انتظار از این حیث را متوجه خود نبیند.

شجاع خلیل زاده یکی از بازیکنانی است که در این فوتبال به دنبال حقی است که احساس می کند باید آن را بگیرد چه از طریق دریافت آن از باشگاه فعلی و چه  از طریق رو کردن پیشنهاد خارجی که مدت هاست از آن صحبت می کند. فعلا او مثل یک بازیکنان حرفه ای ر تمرینات حضور می یابد تا بعد! بعدی که ممکن است بعدا تبدیل به یک خبر جنجالی بشود.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

به نظر شما شرایط پرسپولیس در مرحله مقدماتی چطور خواهد شد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
الشارجه امارات
الشارجه امارات
ورزشگاه : اجوکیشن سیتی
داور مسابقه : ؟؟؟
پنجشنبه, 3 مهر 1399 / ساعت : 21:30
پرسپولیس
پرسپولیس
0 - 1
الدحیل
الدحیل
ورزشگاه : اجوکیشن سیتی
داور مسابقه : دیلان پررا
دوشنبه, 31 شهریور 1399 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور12
2مهدی ترابی11
3وحید امیری6
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن