melbet_head

رغبتی: اظهارات خلیل زاده شبیه شوخی است

- نظرات : 3 اظهار نظر - بازدید [ 1311 ] - پنجشنبه, 20 شهریور 1399
رغبتی: اظهارات خلیل زاده شبیه شوخی است

عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس در مورد نقل و انتقالات باشگاه صحبت کرد. علی رغبتی در گفت وگویی در ارتباط با مسائل روز تیم و باشگاه و بعضی موضوعات مطرح شده، توض...

ارتش سرخ دات كام :

عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس در مورد نقل و انتقالات باشگاه صحبت کرد.

علی رغبتی در گفت وگویی در ارتباط با مسائل روز تیم و باشگاه و بعضی موضوعات مطرح شده، توضیحاتی را ارائه کرد.

وی ابتدا درباره اظهارات شجاع خلیل زاده گفت: از مسائلی که مطرح شده است تعجب می کنم. اظهارات وی به شوخی می ماند تا واقعیت. آقای خلیل زاده در یکی، دو هفته ای که باشگاه به شدت درگیر نقل و انتقالات و رفع نیازهای تیم با توجه به فاصله کم تا لیگ قهرمانان بوده است، مراجعه کرد، دو، سه جلسه غیر رسمی هم داشتیم. آقای خلیل زاده کل امور قراردادی خودش را به مدیر برنامه سپرده است و جلسه رسمی با وی برگزار می شود. این مواردی که درباره دستور وزارت ورزش عنوان شد، صحت ندارد.

عضو هیات مدیره پرسپولیس، ادامه داد: نهادهای نظارتی در باشگاه هایی مثل پرسپولیس که دولتی است، مستقر هستند. روی مسائل مالی و قراردادها نظارت دارند. برای هر قرارداد، باید توجیه و توضیح وجود داشته باشد ولی این طور که او مطرح کرده نیست.

او ادامه داد: با مدیربرنامه خلیل زاده هم دو جلسه رسمی داشتیم که آخرین آن سه شنبه بود. پیشنهاد خودشان را مطرح کردند. تصمیم درباره این پیشنهاد را یک نفر انجام نمی دهد. باید در هیات مدیره مطرح شود. هیات مدیره هم که نمی تواند یک نفر را در نظر بگیرد. باید بازیکنان دیگر را هم لحاظ کند. باید یک تصمیم برای همه بچه ها بگیریم. این مساله به زمان بیشتری نیاز دارد و بعد از لیگ قهرمانان برای آن تصمیم می گیریم. با عجله و با فشار که نمی شود این کار را انجام داد.

رغبتی خاطر نشان کرد: آقای خلیل زاده تا دو سال دیگر قرارداد دارد و دوباره درباره مفاد قرارداد بحث وجود دارد. در فاصله کوتاه تا رقابت های لیگ قهرمانان آسیا که جای این حرف ها و تمدید نبود، با این وجود جلسه رسمی با مدیربرنامه وی داشتیم. ما در این زمان کم باید مسائل روی زمین مانده و رفع نیازهای اضطراری تیم در حوزه بازیکن را بر طرف می کردیم. نمی توانستیم این ها را رها کنیم. بعد از آسیا فرصت کافی برای این مسائل وجود دارد تا به آن ورود کنیم و اکثر بازیکنان هم مدیربرنامه رسمی دارند.

وی خاطر نشان کرد: در کنار تمام این موارد باید توجه داشت که در بعضی موارد بندهای فسخ قرارداد وجود دارد. بعضی بازیکنان با اصرار و فشار خواهان اضافه شدن این بند به قرارداد می شوند. مفهوم چنین بندی آن است که هر قدر هم مدت قرارداد، طولانی شود، یک ساعت بعد از قرارداد اگر شرایط، فراهم شود، می توانند بروند. بعضی هم برای تمدید خواهان، تسهیل شرایط مربوط به بند جدایی می شوند که در عمل می تواند باعث کاهش مدت همکاری هم بشود. چنین تمدیدی فاقد ارزش واقعی است.

عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس گفت: در خصوص آقای علیپور هم، باید این نکته را عرض کنم که برای ما مشخص شد هدف نهایی ایشان، بازی در اروپا است. او سال قبل هم درخواست داشت که به بعضی پیشنهادهای خارجی اش پاسخ بدهد که در آن زمان با توجه به شرایط اضطراری باشگاه، مخالفت شد. قرارداد وی در زمان مدیر وقت بدون تمدید از نظر رقمی افزایش پیدا کرد. در طول فصل هم آقای علیپور چند بار برای تمدید قرارداد، دعوت شد که از سوی وی موکول به آخر فصل شد با این قول که اولویت با پرسپولیس خواهد بود. باشگاه برای تمدید، پیشنهاد خوبی را مطرح کرد و در چند مرحله، رقم را افزایش دادیم ولی آخرین صحبت وکیل وی این بود که مساله علیپور پول نیست و می خواهد فوتبال خود را در اروپا ادامه بدهد.

او گفت: از خبرها هم بر می آید که پیش نویس قرارداد امضاء شده است. این توافق ها هم که یک شبه نمی شود. زمان می برد. قطعا برای همین چند روز نیست و در این شرایط کرونا، زمان بیشتری هم نیاز بود و این نشان می دهد او واقعا دنبال رفتن به اروپا بوده است. این هم طبیعی است که بازیکن بخواهد در اروپا بازی کند. این موقعیت برای هر کسی پیش نمی آید. خب بازیکن هم باید به آینده حرفه ای و زندگی خود فکر کند. علیپور هم در مدتی که بود خیلی تلاش و کمک کرد و می خواستیم برای فصل بعد هم این طور باشد.

عضو هیات مدیره باشگاه در پایان، تصریح کرد: این روزها کسانی به بستن قراردادها یا عدم تمدید ایراد می گیرند که در زمان خودشان به رقم قراردادها اضافه شد بدون آن که متقابلا امتیازی بگیرند یا قرارداد را تمدید کنند.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
melibet_news
چيدمان به ترتيب :
 • morteza morteza
  morteza morteza :
  آقای رغبتی و آقای رسول پناه اگه یه نفر دیگه از بازیکنان پرسپولیس جدا شوند شما رو مسئول میدونیم و ما هواداران بلند میشویم و شدید اعتراض میکنیم
 • morteza morteza
  morteza morteza :
  آقای رغبتی و آقای رسول پناه اگه یه نفر دیگه از بازیکنان پرسپولیس جدا شوند شما رو مسئول میدونیم و ما هواداران بلند میشویم و شدیدن اعتراض میکنیم و کاری میکنیم که مجبور به استئفا شوید حالا ببینید...
 • ALI PERSPOLISI
  ALI PERSPOLISI :
  سوال اصلی اینه که چرا نهاد های نظارتی درموردحق واقعی بازیکنامون اینقدر وسواس دارند ولی در مورد نفهم بودن و بیشعور بودن هیئت میدیره کورند
  مگه میشه این نهاد های نظارتی شعور نداشته باشند که به این آشغالها بگویند دستمزد برانکو که 7 جام مستقیم و یکی غیر مستقیم گرفته رو بدین و تیم رو بدبخت نکنین

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر الشارجه کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
السد قطر
السد قطر
ورزشگاه : اجوکیشن سیتی
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 6 مهر 1397 / ساعت : 17:10
پرسپولیس
پرسپولیس
4 - 0
الشارجه امارات
الشارجه امارات
ورزشگاه : جاسم بن حمد دوحه
داور مسابقه : تاناشف (ازبکستان)
پنجشنبه, 3 مهر 1399 / ساعت : 21:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور12
2مهدی ترابی11
3وحید امیری6
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن