استوری کاپیتان، پایانی بر شایعات

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1733 ] - 8 روز پیش

استوری کاپیتان، پایانی بر شایعات

کاپیتان پرسپولیس با انتشار یک استوری، بر شایعات اختلافاتش با شجاع خلیل زاده پایان داد. طی روزهای گذشته، شجاع خلیل زاده مدافع تیم پرسپولیس با انجام چند مصاحبه،... 5 out of 5 based on 8 ratings.
استوری کاپیتان، پایانی بر شایعات

کاپیتان پرسپولیس با انتشار یک استوری، بر شایعات اختلافاتش با شجاع خلیل زاده پایان داد. طی روزهای گذشته، شجاع خلیل زاده مدافع تیم پرسپولیس با انجام چند مصاحبه،...

ارتش سرخ دات كام :

کاپیتان پرسپولیس با انتشار یک استوری، بر شایعات اختلافاتش با شجاع خلیل زاده پایان داد.

طی روزهای گذشته، شجاع خلیل زاده مدافع تیم پرسپولیس با انجام چند مصاحبه، به شدت از عملکرد مدیران پرسپولیس انتقاد و اعلام کرد: «سه روز با قرارداد در طبقات باشگاه می چرخم و کسی جواب نمی دهد. کجای دنیا بازیکن منت باشگاه را برای تمدید می کشد؟ منتی باشد باید منت هوادار را بکشم که روی سرم جا دارند و به همین خاطر سه بار رفتم باشگاه. اما نباید منت مدیری را بکشم و جوابی هم نشنوم!»

خلیل زاده با ادعای اینکه کمترین مبلغ قرارداد را بین بازیکنان پرسپولیس دارد، گفت: «من سه سال است کمترین قرارداد را بدون هیچ منتی می گیرم چون عاشق پرسپولیس هستم و این ثابت شده است. هر فوتبالیستی پول می گیرد نوش جانش اما من کمتر از همه پول گرفتم. من پیشنهاد دارم و اگر من را نمی خواهید خب بگویید!»

پس از این صحبت ها بود که سیدجلال حسینی با انتشاری یک استوری معنادار، شعری را درباب دورویی منتشر کرد. متن استوری کاپیتان پرسپولیس شعر زیر بود:
«کجا باشد دو رویان را میان عاشقان جایی
که با صد رو طمع دارد، ز روز عشق فردایی»
خیلی ها شجاع خلیل زاده را مخاطب استوری کاپیتان پرسپولیس می دانستند و اعلام کردند این دو یک سری اختلافات قدیمی با یکدیگر دارند.  پس از اینکه شجاع نیز یک پست معنادار در اینستاگرامش منتشر کرد، به شایعات اختلاف دو بازیکن باتجربه سرخپوشان دامن زد.

 اما بعد از این اتفاقات، دقایقی پیش سیدجلال حسینی یکی از پست های قدیمی صفحه شخصیش را استوری کرد. درواقع این پست قدیمی به پست تبریک تولد شجاع خلیل زاده مربوط می شود که عکسی از جلال حسینی در کنار شجاع را نشان می دهد. شجاع نیز در صفحه شخصیش این استوری را بازنشر کرد تا به نوعی این دو نشان دهند هیچ اختلافی با یکدیگر ندارند.
مرتبط با موضوع

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر التعاون کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
الدحیل
الدحیل
ورزشگاه : اجوکیشن سیتی
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 31 شهریور 1399 / ساعت : 19:30
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
التعاون عربستان
التعاون عربستان
ورزشگاه : اجوکیشن سیتی
داور مسابقه : مهند قاسم (عراق)
جمعه, 28 شهریور 1399 / ساعت : 22:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور12
2مهدی ترابی11
3وحید امیری6
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن