کنعانی زادگان: چه می دانید شاید لک بهتر از بیرانوند شد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 850 ] - شنبه, 22 شهریور 1399

کنعانی زادگان: چه می دانید شاید لک بهتر از بیرانوند شد

محمدحسین کنعانی زادگان به همراه شجاع خلیل زاده بدون شک دو رکن اساسی و ستون اصلی خط دفاعی پرسپولیس در شرایطی که بیرانوند از پرسپولیس جدا شده و پرسپولیس شرایط م... 5 out of 5 based on 1 ratings.
کنعانی زادگان: چه می دانید شاید لک بهتر از بیرانوند شد

محمدحسین کنعانی زادگان به همراه شجاع خلیل زاده بدون شک دو رکن اساسی و ستون اصلی خط دفاعی پرسپولیس در شرایطی که بیرانوند از پرسپولیس جدا شده و پرسپولیس شرایط م...

ارتش سرخ دات كام :

محمدحسین کنعانی زادگان به همراه شجاع خلیل زاده بدون شک دو رکن اساسی و ستون اصلی خط دفاعی پرسپولیس در شرایطی که بیرانوند از پرسپولیس جدا شده و پرسپولیس شرایط متفاوتی را تجربه می کند محسوب می شوند.
مدافع خوزستانی پرسپولیس که فصل موفقی را پشت سر گذاشته حالا در آزمونی دشوار در لیگ قهرمانان آسیا باید از دروازه تیمش دفاع کند آنهم در شرایطی که تغییرات رخ داده در خط دفاع کار  او  و شجاع را  دشوارتر از قبل خواهد کرد.
بعد از نقل و انتقالات و شرایطی که پرسپولیس برای رقابت های لیگ قهرمانان آسیا و سه تیم همگروهش پیش رو دارد گپ و گفتی با کنعانی زادگان داشتیم که با هم آن را مرور می کنیم.
 
*این روزها بحث قرارداد بازیکنان با باشگاه حسابی داغ است. شرایط قرارداد شما با پرسپولیس چگونه است؟
من یک سال دیگر با پرسپولیس قرارداد دارم و به همین دلیل باز هم در خدمت تیم محبوبم خواهم بود و باز هم با دل و جان و تمام وجود برای پرسپولیس بازی خواهم کرد.

*در مورد بعضی از هم تیمی هایت از جمله شجاع خلیل زاده هم حرف هایی وجود دارد که بندی در قرارداد شان است که می توانند از پرسپولیس جدا شوند؟
من از قرارداد شجاع و بقیه بازیکنان خبر ندارم اما اطمینان دارم بازیکنانی که در پرسپولیس ماندند با تمام وجود برای پرسپولیس و نام بزرگ این تیم فعالیت خواهند کرد تا بهترین عناوین را کسب کرده و از نام بزرگ پرسپولیس و افتخارش دفاع کنند.

*بعد از جدایی بیرانوند شاید خط دروازه پرسپولیس آن ایستادگی لازم را ندارد و این مسأله کمی روی خط دفاع پرسپولیس هم تأثیر گذاشته است.
علیرضا بازیکن خیلی خوب و بزرگی بوده و هست و ارزشش را سال ها در پرسپولیس و تیم ملی هم نشان داد و نفر اول در بین گلرها بود اما بالاخره آفر خوبی رسید و از پرسپولیس جدا شد و من هم به عنوان یک همبازی برای او آرزوی موفقیت و روزهای خوب را دارم.

*در رابطه با خریدهای پرسپولیس چه نظری داری؟
بالاخره باشگاه بر اساس لیست سرمربی تیم بازیکنان جدیدی را به خدمت گرفت. بازیکنان جدید هم بازیکنان خوبی هستند و حتماً می دانند که پا به چه تیم بزرگ و پر هواداری گذاشته اند. ما باید به بازیکنان جدید در راه زودتر آدابته شدن کمک کنیم و آنها هم به تیم در راه دشواری که پیش رو دارد کمک کنند تا زودتر شرایط در پرسپولیس به بهترین شکل ممکن درآید و بازیکنان جدید هم در تیم ما جا بیفتند.

*درخصوص حامد لک چه نظری داری و او را به لحاظ کیفی در چه سطحی می دانی؟
حامد لک دروازه بان خوب و باتجربه ای است و ان شاءالله در تیم ما هم با تمام وجود کار کرده و از تمام تجربه اش به نحو احسن استفاده خواهد کرد.

*اما شاید هیچ دروازه بان جدیدی نتواند جایگزین بیرانوند در پرسپولیس شود و کارآیی او را در پرسپولیس داشته باشد؟
علی بیرانوند در خروج ها و حرکت هایش و پنالتی گرفتنش و بقیه موارد یک شماره یک به تمام معنا بود اما حالا هم رادو و حامد لک را داریم که قادرند خودشان را به بهترین شکل نشان دهند و در خدمت تیم پرسپولیس باشند ضمن اینکه هر دو جزو بهترین گلرهای لیگ هستند.

*فکر می کنی لک بتواند جای بیرانوند را بگیرد و جانشین خوبی برای او باشد؟
بیرانوند بی نظیر بود اما چه می دانید شاید حامد لک حتی بهتر از بیرانوند کار کرد و درخشید. ما 40 میلیون هوادار داریم و با حمایتی که از تیم ما و بازیکنان مان می شود و شناختی که از حامد در صبا و بقیه تیم ها دارم اطمینان دارم این دروازه بان می تواند در پرسپولیس بدرخشد و کارش را به نحو احسن انجام دهد.

*اما بعضی منتقدان معتقدند خرید های پرسپولیس بازیکنان متوسطی هستند.
ببینید ما باید بعضی از واقعیت ها را مدنظر داشته باشیم و این را در نظر بگیریم که باشگاه ما نمی توانسته بازیکن خارجی بگیرد ضمن اینکه باشگاه ما مشکلات خاص خودش را دارد، پس باید بپذیریم باشگاه ما بر اساس توانایی اش خرید کرده و با همین توانایی می تواند حرف های زیادی برای گفتن داشته باشد ضمن اینکه بازیکنان با همین توانایی شان هم حرف های زیادی برای گفتن دارند. البته هر کدام از اینها در تیم خودشان هم جزو بهترین ها بوده اند. باشگاه ما هم دوست داشت بازیکن 30 میلیاردی جذب کند اما همانطور که گفتم بر اساس بودجه اش خرید کرد و بازیکن به خدمت گرفت. جدا از حامد لک علی شجاعی، میلاد سرلک و .. هم در تیم های شان بهترین بوده اند و حتماً در پرسپولیس هم انگیزهای زیادی برای درخشیدن دارند.

*نگران عدم هماهنگی بازیکنان قدیمی با بازیکنان جدید در فاصله کمی که تا بازی های آسیایی مانده نیستی؟
فعلاً که در قطر هستیم. از چند روز پیش هم بازیکنان جدید به تیم ما اضافه شده اند و ان شاءالله با همبستگی بیشتر تلاش می کنیم تا آنجا که امکان دارد تیم هماهنگ تر شده و بتواند نمایش خوبی را ارائه دهد.

*اما قبول داری که غیبت ستاره هایی مانند علیپور و ترابی در لیگ و بازی های آسیایی خیلی به چشم خواهد آمد؟
علیپور و ترابی حتماً بازیکنانی با قابلیت های بالا بوده اند که موفق شده اند خودشان را به بهترین شکل ممکن نشان دهند و حتماً ارزش بالایی داشته اند که تیم اروپایی و قطری آنها را به خدمت گرفته اند. دو بازیکن جدا شده بازیکنان تأثیرگذاری بودند اما بالاخره آنها پیشنهاد داشتند و صلاح شان را در جدایی دیدند. قطعاً اگر این دو بازیکن بودند می توانستند به ما خیلی کمک کنند اما حتماً بازیکنان دیگر با قابلیت های فراوان در تیم مان هستند که می توانند ارزش های خودشان را به بهترین شکل نشان دهند و بدرخشند و جای خالی بازیکنان جدا شده را پر کنند.

*اصلی ترین حریف همگروه تان را الدحیل می دانی؟
به نظرم نباید الدحیل را اصلی ترین حریف ما دانست و به اعتقاد من اصلی ترین حریف ما تیم التعاون است، تیمی که ما دو بازی با این تیم پیش رو داریم و شش امتیاز بازی با این تیم نقش بسیار مهمی در صعود تیم ما خواهد داشت و اگر مقابل التعاون به دو پیروزی برسیم با دو مساوی هم می توانیم شرایط مان را ارتقا داده و به بهترین شکل ممکن اوضاع را به سود خودمان درآوریم.

*رویارویی با الدحیل و بازی مقابل این تیم که رامین رضاییان را در اختیار دارد را چگونه می بینی و برای رامین دوست خودت کری نمی خوانی؟
رامین بازیکن خیلی خوب و توانایی است که در تیم ملی با او همبازی بوده ام. به توانایی های این بازیکن اعتقاد دارم، بازیکنی که ارزشش را در تیم ملی و اروپا و تیم هایی که در قطر بازی کرده به خوبی نشان داده است. با رامین خیلی دوستم اما برای بازی با الدحیل پیغامی برای او نمی فرستم و کری هم برایش نمی خوانم اما رامین و بقیه هم تیمی هایش و بقیه تیم های همگروه ما می دانند که ما پرسپولیس هستیم و حتماً با تمام قوا تلاش می کنیم که صعود کنیم.

*اما در گروه تان سوم هستید، با این وجود به صعود در بازی های دور برگشت امیدوارید؟
پرسپولیس در سال های قبل هم شرایط دشواری داشت اما بارها در جنگ نابرابر توانسته موفق شود، به همین دلیل امسال هم خیلی به تیم مان امیدواریم.

*اما بازی ها در قطر است و این موضوع شرایط را برای همه بازیکنان تان جز تو که بچه خوزستانی و آب و هوایی شبیه قطر دارد، شاید مشکل ساز کند!
بله آب و هوای خوزستان خیلی شبیه قطر است اما این را هم باید حتماً در نظر داشت که ورزشگاه های قطر همگی به سیستم خنک کننده مجهز هستند، به همین دلیل ان شاءالله بازیکنان ما در شرایطی بهتر در قطر برای کسب نتایج خوب می جنگند.

*ایرانی ها خصوصاً هواداران پرسپولیس در حسرت قهرمانی در لیگ قهرمانان آسیا هستند، پرسپولیس می تواند به این حسرت خاتمه دهد؟
پرسپولیس بعد از ثبت رکورد تاریخی در پوکر حتماً می تواند در آسیا هم کارهای بزرگی انجام دهد و ان شاءالله قهرمانی را به ارمغان بیاورد و بازیکنان ما بعد از ثبت پوکر برای قهرمانی در آسیا و طلسم شکنی در کسب عنوان قهرمانی در آسیا هم تمام تلاش شان را انجام خواهند داد.

*شرایط بازیکنان تان به لحاظ بدنی و فنی خوب است و آیا برای بازی های آسایی آماده اند؟
خدا را شکر در این مدت تمرینات خیلی خوبی داشته ایم، به همین دلیل بازیکنان مان در شرایط خوبی به لحاظ فنی و بدنی قرار دارند و برای بازی ها لحظه شماری می کنند.

*چشم اندازت برای کسب قهرمانی و موفقیت نسبت به شرایط تیم تان چگونه است؟
ببینید ما فعلاً بازی های لیگ قهرمانان را پیش رو داریم، به همین دلیل تمام حواس مان فعلاً روی این مسابقات است. شش ماه دیگر هم بازی های تیم ملی را پیش رو داریم که در آن بازی ها هم با توجه به پتانسیل بالایی که داریم هدف مان صعود به جام جهانی است و ان شاءالله این مهم را به واقعیت تبدیل خواهیم کرد و پس از آن هم فقط و فقط برای کسب قهرمانی در لیگ تلاش خواهیم کرد تا به رکوردشکنی و تاریخ سازی مان باز هم ادامه دهیم.

*در بازی ها همیشه خیلی عطش گلزنی داری، در بازی های لیگ قهرمانان هم این اشتیاق را از تو خواهیم دید؟
همیشه بعد از خوب دفاع کردن در کارهای تهاجمی و گل زدن هم مشارکت داشته ام و خیلی دوست دارم جدا از موفقیت در کارهای دفاعی، در کارهای هجومی هم موفق شوم و اولین گل خودم را ان شاءالله در بازی های لیگ قهرمانان با پیراهن پرسپولیس به ثمر برسانم.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

به نظر شما شرایط پرسپولیس در مرحله مقدماتی چطور خواهد شد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
الشارجه امارات
الشارجه امارات
ورزشگاه : جاسم بن حمد دوحه
داور مسابقه : ؟؟؟
پنجشنبه, 3 مهر 1399 / ساعت : 21:30
پرسپولیس
پرسپولیس
0 - 1
الدحیل
الدحیل
ورزشگاه : اجوکیشن سیتی
داور مسابقه : دیلان پررا
دوشنبه, 31 شهریور 1399 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور12
2مهدی ترابی11
3وحید امیری6
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن