اوساگونا بله، برانکو نه!

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1290 ] - 9 روز پیش

اوساگونا بله، برانکو نه!

اینکه دلار نیست یک بحث است و اینکه همین حجم معدود از ارز هم با کج سلیقگی خرج بازیکنان و مربیان بی کیفیت می شود یک بحث دیگر. الان باشگاه پرسپولیس تا خرخره درگی... 5 out of 5 based on 7 ratings.
اوساگونا بله، برانکو نه!

اینکه دلار نیست یک بحث است و اینکه همین حجم معدود از ارز هم با کج سلیقگی خرج بازیکنان و مربیان بی کیفیت می شود یک بحث دیگر. الان باشگاه پرسپولیس تا خرخره درگی...

ارتش سرخ دات كام :

اینکه دلار نیست یک بحث است و اینکه همین حجم معدود از ارز هم با کج سلیقگی خرج بازیکنان و مربیان بی کیفیت می شود یک بحث دیگر. الان باشگاه پرسپولیس تا خرخره درگیر بحران شکایت برانکو ایوانکوویچ است. به زودی مهلت پرداخت طلب یک میلیون دلاری مربی کروات به پایان می رسد و پنجره های نقل وانتقالاتی پرسپولیس بسته خواهد شد. باشگاه هم هر چه تکاپو کرده نتوانسته به موقع پول جور کند. در نتیجه مدیران پرسپولیس اخیرا نامه ای به این مربی نوشته اند و در آن خواهان یک ماه فرصت بیشتر برای تسویه حساب شده اند؛ درخواستی که وکیل برانکو آن را رد کرده است.

دیروز هم مهدی رسول پناه، سرپرست باشگاه در مصاحبه اش اعتراف کرد پرونده برانکو بیخ پیدا کرده و حیاتی شده؛ این یعنی هر اتفاقی، اعم از محرومیت نقل وانتقالاتی یا حتی کسر امتیاز ممکن است برای سرخپوشان رخ بدهد.

خب حالا بیایید یک حساب و کتاب مختصر کنیم. فقط در سه فقره، پرسپولیس 150 هزار دلار به کریستین اوساگونا داد، 150 هزار دلار تقدیم آنتونی استوکس کرد و 250 هزار دلار هم به جونیور براندائو داد تا شر این مهاجم ناکارآمد برزیلی کم شود. مجموع این سه رقم می شود 550 هزار دلار؛ یعنی نیمی از طلب برانکو.

 تازه برانکو هفت جام برای پرسپولیس آورد، اما این سه مهاجم روی هم فقط یک گل به سایپا زدند؛ در پیروزی تشریفاتی سرخپوشان! حالا بگذریم که در این یک سال ونیم فرصت سازش و دریافت تخفیف از برانکو هم سوخت و از بین رفت. این همان چیزی است که در یک کلمه می شود خلاصه اش کرد؛ سوءمدیریت.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

پرسپولیس در مقابل الدحیل به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
الدحیل
الدحیل
ورزشگاه : اجوکیشن سیتی
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 31 شهریور 1399 / ساعت : 18:30
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
التعاون عربستان
التعاون عربستان
ورزشگاه : اجوکیشن سیتی
داور مسابقه : مهند قاسم (عراق)
جمعه, 28 شهریور 1399 / ساعت : 22:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور12
2مهدی ترابی11
3وحید امیری6
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن