اکسید هد

80 هزار فرانک جریمه و کسر 6 امتیاز

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1769 ] - شنبه, 22 شهریور 1399

80 هزار فرانک جریمه و کسر 6 امتیاز

پرسپولیسی ها در پرونده برانکو ایوانکوویچ تا روز پنجشنبه ای که گذشت فرصت داشتند با پرداخت بدهی 748 هزار یورویی، این شکایت را در فیفا مختومه کنند تا جرایم خطرنا... 3 out of 5 based on 4 ratings.
80 هزار فرانک جریمه و کسر 6 امتیاز

پرسپولیسی ها در پرونده برانکو ایوانکوویچ تا روز پنجشنبه ای که گذشت فرصت داشتند با پرداخت بدهی 748 هزار یورویی، این شکایت را در فیفا مختومه کنند تا جرایم خطرنا...

ارتش سرخ دات كام :

پرسپولیسی ها در پرونده برانکو ایوانکوویچ تا روز پنجشنبه ای که گذشت فرصت داشتند با پرداخت بدهی 748 هزار یورویی، این شکایت را در فیفا مختومه کنند تا جرایم خطرناکی در انتظار این باشگاه نباشد. اما همان طور که پیش تر نوشته بودیم مدیران سرخ چند وقتی است تصمیم خود را برای عدم پرداخت پول سرمربی موفق اسبق خود گرفته بودند و تلاش برای وقت گرفتن از برانکو هم بی نتیجه ماند، تا حالا این باشگاه در آستانه جرایم جدیدی که از سوی فیفا تعیین می شود، قرار گیرد.
فیفا در آخرین نامه ای که به سرخ ها ارسال کرد، تاکید کرده بود اگر تا فرصت یک ماهه ای که در اختیارشان است پول برانکو را پرداخت نکنند، به صورت اتوماتیک پنجره نقل وانتقالاتی این باشگاه بسته می شود، اما جرایم جدیدی که ممکن است برای سرخ ها درنظر گرفته شود، نگرانی این روزهای هواداران پرسپولیس است.

فیفا منتظر نامه وکیل برانکو
بعد از اینکه پرسپولیسی ها نتوانستند پول برانکو را در موعد مقرر پرداخت کنند و همچنین وکیل این مربی حاضر نشد فرصتی را به مدیران این باشگاه بدهد، حالا فیفا منتظر نامه جدیدی است که از دارو بوسیچ دریافت می کند و به محض اینکه این نامه از وکیل برانکو به فیفا برسد، پنجره نقل وانتقالاتی سرخ ها بسته می شود. با توجه به تعطیلی فیفا طی امروز و فردا، احتمالا تا دوشنبه خبر رسمی بسته شدن پنجره نقل وانتقالات پرسپولیس رسما اعلام می شود فعالیت سرخ ها در نقل وانتقالات به بعد از واریز کامل پول برانکو موکول شود. البته همان طور که پیش از این نوشتیم بسته شدن پنجره های نقل وانتقالاتی، مشکلی را برای خریدهای تازه پرسپولیس که ثبت قرارداد کرده اند، به وجود نمی آورد.

کسر امتیاز و سقوط به دسته پایین تر
بعد از بسته شدن پنجره نقل وانتقالات چه اتفاقی انتظار پرسپولیس را در فیفا می کشد؟ در این خصوص شنیده می شود بعد از شکایت مجدد برانکو به کمیته انضباطی فیفا، ظرف چند روز نامه جدیدی به دست سرخ ها می رسد که در آن فرصت تازه ای به پرسپولیسی ها داده می شود که به احتمال فراوان 30 روزه است و مدیران این باشگاه باید در این مدت نسبت به تسویه حساب با این مربی اقدام کنند.
البته در این نامه جرایم جدیدی هم برای پرسپولیسی ها درنظر گرفته می شود که به احتمال زیاد آغاز فصل جدید با کسر 6 امتیاز باشد که درصورت عدم پرداخت پول برانکو در تاریخ جدید اعمال می شود. هرچند سقوط به دسته پایین تر نیز می تواند جریمه فیفا باشد، اما با توجه به شکل پرونده این تصمیم بسیار سختگیرانه است و در بدترین حالت جریمه بعدی کسر امتیاز خواهد بود.

جریمه دومیلیارد تومانی
در کنار تنبیهات انضباطی که فیفا برای سرخ ها درنظر می گیرد، مبلغی هم به جرایم این باشگاه و پولی که باید به سرمربی اسبق بپردازند نیز اضافه می شود که با توجه به شرایط ارزی، هزینه گزافی را روی دست باشگاه می گذارد.
در نوبت قبل پرسپولیس درخصوص برانکو به پرداخت 50 هزار فرانک سوئیس محکوم شد و حالا هم شنیده می شود که جریمه جدید برای پرسپولیسی ها حدود 80 هزار فرانک سوئیس خواهد بود که مبلغی در حدود دومیلیارد تومان به بدهی پرسپولیسی ها اضافه می کند.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
اکسید نیوز

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر الوحده امارات کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
الریان قطر
الریان قطر
ورزشگاه : گوا هند
داور مسابقه : ؟؟؟
شنبه, 28 فروردین 1400 / ساعت : 21:30
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
الوحده امارات
الوحده امارات
ورزشگاه : گوا هند
داور مسابقه : کیمورا (ژاپن)
چهارشنبه, 25 فروردین 1400 / ساعت : 19:00

گلزنان برتر پرسپولیس

احمد نورالهی
# نام بازیکن تعداد گل
1احمد نورالهی6
2سیدجلال حسینی4
3وحید امیری3
4میلاد سرلک2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2021 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن