کلهر: بازی با التعاون سکوی پرتاب پرسپولیس در آسیاست

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 338 ] - 5 روز پیش

کلهر: بازی با التعاون سکوی پرتاب پرسپولیس در آسیاست

 پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس اعتقاد دارد که دو بازی ابتدایی سرخپوشان مقابل التعاون در موفقیت آنها موثر است و به نوعی سکوی پرتاب پرسپولیس در آسیا خواهد بو... 5 out of 5 based on 3 ratings.
کلهر: بازی با التعاون سکوی پرتاب پرسپولیس در آسیاست

 پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس اعتقاد دارد که دو بازی ابتدایی سرخپوشان مقابل التعاون در موفقیت آنها موثر است و به نوعی سکوی پرتاب پرسپولیس در آسیا خواهد بو...

ارتش سرخ دات كام :

 پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس اعتقاد دارد که دو بازی ابتدایی سرخپوشان مقابل التعاون در موفقیت آنها موثر است و به نوعی سکوی پرتاب پرسپولیس در آسیا خواهد بود.

محمود کلهر در گفت وگویی درباره شرایط پرسپولیس در آستانه شروع مجدد مرحله گروهی مسابقات لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: مسائل و مشکلات مدیریتی باشگاه را کنار بگذاریم، پرسپولیس شرایط خوبی برای حضور در آسیا دارد. شاگردان گل محمدی با توجه به اینکه در کوران مسابقات لیگ و جام حذفی بودند در شرایط مسابقه قرار داشتند و آمادگی خوبی دارند.

وی ادامه داد: دو بازی ابتدایی پرسپولیس مقابل التعاون خیلی در موفقیت سرخپوشان در لیگ قهرمانان مؤثر است و به نوعی سکوی پرتاب سرخپوشان در آسیاست. تیم عربستانی شرایط خیلی خوبی در لیگ داخلی ندارد و بهترین فرصت است تا پرسپولیس با عملکرد خوبش مقابل این تیم در دو بازی شانس خودش را برای صعود از گروه بالا ببرد. به نظر من از لحاظ آمادگی بدنی بازیکنان و در شرایط مسابقه بودن بازیکنان شاگردان گل محمدی وضعیت بهتری نسبت به حریف عربستانی شان دارند.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس افزود: خوشبختانه شیوع ویروس کرونا باعث شده است تا شرایط تیم های عربی هم متفاوت از قبل باشد و از آمادگی صد درصد به دور باشند. با توجه به اینکه مسابقات لیگ برتر و جام حذفی ما از مدت ها قبل در حال پیگیری بود نماینده های ما شرایط بهتری از لحاظ کار تیمی و آمادگی بدنی دارند، در حالی که تیم های عربی بیشتر در تعطیلی بودند و از شرایط مسابقه به دور بودند. من معتقدم که این بهترین فرصت برای پرسپولیس است که با شرایط خوب و انگیزه ای که دارد امتیازات لازم را برای صعود از گروه کسب کند.

کلهر در پاسخ به این سؤال که بازیکنان جدید می توانند در آسیا به پرسپولیس کمک کنند، گفت: بازیکنان باکیفیتی به تیم اضافه شدند و می توانند کمک حال کادر فنی باشند. آل کثیر در خط حمله می تواند مؤثر باشد و گلزنی اش را برای پرسپولیس از آسیا شروع کند. گل محمدی مربی باتجربه ای است و از بازیکنان جدید در صورت نیاز بهره لازم را خواهد برد.

وی با یادآوری اینکه بیرانوند، علیپور و ترابی سه بازیکن تأثیرگذار پرسپولیس بوده اند، تصریح کرد: گل محمدی برای جایگزینی سه بازیکن کلیدی اش بازیکنان خوبی در اختیار دارد و دستش باز است. درون دروازه رادوشویچ و لک هستند و می توانند خیال سرمربی تیم را از درون دروازه راحت کنند. بشار رسن و وحید امیری هم در خط هافبک نقشی مؤثر در موفقیت پرسپولیس خواهند داشت و اگر روز خوب شان باشد سرخپوشان در فاز هجومی مشکلی نخواهند داشت. با وجود جدایی سه بازیکن کلیدی، اما پرسپولیس ترکیب کاملی دارد و در هر پست دو بازیکن حضور دارند و بازیکنان جدید هم می توانند تأثیر بزرگی در موفقیت پرسپولیس بگذارند.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس در پایان درباره شانس موفقیت سرخپوشان در لیگ قهرمانان آسیا خاطرنشان کرد: همان طور که گفتم با توجه به برگزاری مسابقات فوتبال در ایران، نمایندگان ما  آمادگی خوبی دارند و این بهترین فرصت است که از عدم آمادگی عرب ها استفاده کنند و موفق شوند. پرسپولیس با توجه به شرایط برگزاری مسابقات موقعیت خوبی دارد تا از گروهش صعود کند و دوباره در فینال لیگ قهرمانان آسیا حضور یابد و حتی به قهرمانی هم فکر کند.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر التعاون کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
الدحیل
الدحیل
ورزشگاه : قطر
داور مسابقه : اجوکیشن سیتی
دوشنبه, 31 شهریور 1399 / ساعت : 19:30
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
التعاون عربستان
التعاون عربستان
ورزشگاه : اجوکیشن سیتی
داور مسابقه : مهند قاسم (عراق)
جمعه, 28 شهریور 1399 / ساعت : 22:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور12
2مهدی ترابی11
3وحید امیری6
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن