میناوند: می خواهند به پرسپولیس ضربه بزنند

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 495 ] - 7 روز پیش

میناوند: می خواهند به پرسپولیس ضربه بزنند

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس با بیان اینکه یحیی گل محمدی بهترین مربی ایران است، گفت: حیف بود این مربی از پرسپولیس جدا شود، چراکه می توانیم سال ها با حضور او به... 2 out of 5 based on 3 ratings.
میناوند: می خواهند به پرسپولیس ضربه بزنند

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس با بیان اینکه یحیی گل محمدی بهترین مربی ایران است، گفت: حیف بود این مربی از پرسپولیس جدا شود، چراکه می توانیم سال ها با حضور او به...

ارتش سرخ دات كام :

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس با بیان اینکه یحیی گل محمدی بهترین مربی ایران است، گفت: حیف بود این مربی از پرسپولیس جدا شود، چراکه می توانیم سال ها با حضور او به موفقیت برسیم.

مهرداد میناوند اعتقاد دارد رفتارها با علیپور که از پرسپولیس جدا شد خوب نبود. او همچنین در مصاحبه اش تاکید می کند امکان حفظ ترابی هم در پرسپولیس وجود داشت.

*همه این مسئله را می دانیم که رقبای آسیایی تا دندان مسلح هستند اما اسم تیم ما هم پرسپولیس است و قطعا بازیکنان همه تلاششان را انجام می دهند تا در نهایت پرسپولیس به موفقیت برسد.

*تنها نقطه ناراحت کننده این است که پرسپولیس فقط با یک بازی تدارکاتی به لیگ قهرمانان آسیا رفت. این مساله خیلی می تواند برای ما گران تمام شود.

*به نظرم یحیی باید زودتر از اینها پست اینستاگرامی اش را منتشر می کرد اما او در این مدت سختی و استرس زیادی تحمل کرد و با رفتن ترابی و علیپور هم ضربه سنگینی به تیم وارد شد. هرچند معتقدم در مورد ترابی کوتاهی کردیم و درباره علیپور هم بهتر می شد رفتار کرد. گل محمدی بهترین مربی ایرانی است و حیف بود که او را از دست بدهیم.

*در پنج سال گذشته خیلی ها خواستند که به پرسپولیس ضربه بزنند اما پرسپولیسی ها با اتحاد روی پای خودشان ایستادند و همین مساله باعث قهرمانی های متعدد شد. اکنون می بینم که هواداران به خصوص در فضای چند دسته شده اند که این برای پرسپولیس خوب نیست. متاسفانه برخی می خواهند برای پرسپولیس حاشیه درست کنند. می توانیم با همدلی و حمایت کاری کنیم تا پرسپولیس دوباره پوست اندازی کند.


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
  • amir abedyan
    amir abedyan :
    تنها را موفقیت پرسپولیس تمرینات منظم و بدنسازی به سبک برانکو با بازی تدارکاتی هر سه روز با یک تیم لیگ یکی یالیگ برتری هست تا تیم هماهنگ بشه.یحیی باید بی تجربگی بازیکنان جدیدش رو با بازی تدارکاتی خوب تا قبل شروع لیگ برطرف کنه.امیدوارم موفق بشه.از لحاظ آماری که این سیگنال دریافت نمیشه از کارکرد بازیکنان جدید در دو سال گذشته..ولی شاید بازم پرسپولیس معجزه کنه و بازیکن بسازه.

نظرسنجی

پرسپولیس در مقابل الدحیل به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
الدحیل
الدحیل
ورزشگاه : اجوکیشن سیتی
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 31 شهریور 1399 / ساعت : 18:30
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
التعاون عربستان
التعاون عربستان
ورزشگاه : اجوکیشن سیتی
داور مسابقه : مهند قاسم (عراق)
جمعه, 28 شهریور 1399 / ساعت : 22:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور12
2مهدی ترابی11
3وحید امیری6
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن