عبادزاده: گل محمدی هنرش را با موفقیت در آسیا نشان بدهد

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 553 ] - 7 روز پیش

عبادزاده: گل محمدی هنرش را با موفقیت در آسیا نشان بدهد

پیشکسوت پرسپولیس گفت: سرمربی تیم باید هنرش را با موفقیت تیم در لیگ قهرمانان آسیا نشان بدهد. روح الله عبادزاده روز یکشنبه در گفت وگویی در خصوص شروع مجدد لیگ قه... 5 out of 5 based on 1 ratings.
عبادزاده: گل محمدی هنرش را با موفقیت در آسیا نشان بدهد

پیشکسوت پرسپولیس گفت: سرمربی تیم باید هنرش را با موفقیت تیم در لیگ قهرمانان آسیا نشان بدهد. روح الله عبادزاده روز یکشنبه در گفت وگویی در خصوص شروع مجدد لیگ قه...

ارتش سرخ دات كام :

پیشکسوت پرسپولیس گفت: سرمربی تیم باید هنرش را با موفقیت تیم در لیگ قهرمانان آسیا نشان بدهد.

روح الله عبادزاده روز یکشنبه در گفت وگویی در خصوص شروع مجدد لیگ قهرمانان آسیا و کار سخت پرسپولیس در این رقابت ها گفت: پرسپولیس کار سختی دارد چرا که رقبایش همه در کشورهای خود عملکرد خوبی داشتند و نتایج خوبی هم گرفتند. البته نمی شود قدرت تیم ها را روی عملکرد لیگ های داخلی سنجید چرا که همه برای آسیا کاملا پرقدرت و تقویت شده ظاهر می شوند.

وی افزود: پرسپولیس هم شرایط خوبی دارد و به خوبی تقویت شده است. البته امیدوارم نفرات جذب شده به زودی با سایر بازیکنان هماهنگ شوند و بتوانند به پرسپولیس کمک کنند. همه بازیکنان تازه وارد در تیم های خود عملکرد خوبی داشتند و از بهترین ها بودند اما امیدوارم با شرایط پرسپولیس هم کنار بیایند و بتوانند در این تیم نیز موفق عمل کنند.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس در مورد اینکه آیا یحیی گل محمدی می تواند در لیگ قهرمانان آسیا هم نتایج خوبش را با پرسپولیس تکرار کند، تصریح کرد: یحیی در بین مربیان داخلی جزو بهترین گزینه ها بود و همانطور که دیدید بهترین نتایج را هم با پرسپولیس گرفت اما او هنرش را باید در پرسپولیس با موفقیت در آسیا نشان بدهد که از دید من این پتانسیل را دارد.

عبادزاده در مورد اینکه آیا بازیکنان جدید می توانند جای خالی مهدی ترابی و علی علیپور را در این تیم پر کنند، گفت: این پرسپولیس است که جایی برای پیشرفت خیلی از بازیکنان بوده است. هم علیپور و هم ترابی نفرات خوبی بودند اما در پرسپولیس شکوفا شدند. نفرات جدید هم امیدوارم بتوانند قدر موقعیت خود را بدانند و بهترین عملکرد را در پرسپولیس داشته باشند.


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
  • amir abedyan
    amir abedyan :
    هنر چی رو نشون بده..بدون بازی تدارکاتی..هوادار باید بدونه خط حمله تیم تغییر کرده..اگه قرار باشه بدون بازی تدارکاتی و یک شبه هماهنگ میشن و ستاره ..زهی خیال باطل..چشم بندی که نیست.اینطور بود دیگه بازی تدارکاتی لازم نیست.هرکی تیمش رو به هم بریزه و نتیجه بگیره..امیدوارم منطقی و درست بازی کنن..و بدون عجله و احساسات با برنامه برای کل دقایق بازی و از همه مهمتر از لحاظ روحی آماده باشن..

نظرسنجی

پرسپولیس در مقابل الدحیل به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
الدحیل
الدحیل
ورزشگاه : اجوکیشن سیتی
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 31 شهریور 1399 / ساعت : 18:30
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
التعاون عربستان
التعاون عربستان
ورزشگاه : اجوکیشن سیتی
داور مسابقه : مهند قاسم (عراق)
جمعه, 28 شهریور 1399 / ساعت : 22:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور12
2مهدی ترابی11
3وحید امیری6
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن