melbet_head

آل کثیر: کوهی از انگیزه ام

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 691 ] - دوشنبه, 24 شهریور 1399

آل کثیر: کوهی از انگیزه ام

عیسی آل کثیر مهاجم فصل قبل صنعت نفت آبادان که به پرسپولیس پیوسته از انگیزه های بالایی برای بازی در پرسپولیس و درخشش در این تیم برخوردار است. او معتقد است حتما... 5 out of 5 based on 4 ratings.
آل کثیر: کوهی از انگیزه ام

عیسی آل کثیر مهاجم فصل قبل صنعت نفت آبادان که به پرسپولیس پیوسته از انگیزه های بالایی برای بازی در پرسپولیس و درخشش در این تیم برخوردار است. او معتقد است حتما...

ارتش سرخ دات كام :

عیسی آل کثیر مهاجم فصل قبل صنعت نفت آبادان که به پرسپولیس پیوسته از انگیزه های بالایی برای بازی در پرسپولیس و درخشش در این تیم برخوردار است. او معتقد است حتماً باید با بازی و گلزنی جواب اعتماد آقا یحیی را بدهد. او از انگیزه های بالای خودش برای نشان دادن توانایی هایش در پرسپولیس حرف می زند.
 
*شرایطت چگونه است و فکر می کنی در چند روز اخیر چقدر توانسته ای خودت را با تیم جدید و بازیکنانش هماهنگ کنی؟
از روزی که به پرسپولیس آمدم با تمام وجود کار و تلاش کردم تا هر چه زودتر با بازیکنان دیگر و قدیمی تیم هماهنگ شوم و در چند روز تمرین خیلی با انگیزه تمرین کردیم و در یک بازی تدارکاتی مقابل شهرخودرو هم بازی کردیم و خوشبختانه بازیکنان پرسپولیس و بزرگترهای تیم برخورد خیلی خوبی با بازیکنان جدید داشتند و ما را خیلی خوب در جمع شان پذیرفتند به همین دلیل بازیکنان جدید هم با شرایط خوب در صددند تا هر چه زودتر خودشان را با تیم جدید هماهنگ کنند و در قالب کارهای خواسته شده تاکتیکی و خواسته های سرمربی بهترین کارآیی را داشته باشند و تمام موارد خواسته شده را پیاده کنند.

*در خط حمله پرسپولیس کار خیلی سختی را پیش رو داری چون علیپور بهترین مهاجم پرسپولیس از این تیم جدا شده و ترابی هم همین راه را رفته. آیا در غیاب این بازیکنان قادری خلأشان را با کمک بازیکنان جدید دیگر در خط حمله پر کنی؟
خیلی خوب می دانم که به بزرگترین تیم ایران آمده ام و اینجا چقدر انتظارات از تیم و بازیکنانش بالاست. فلسفه کاری در پرسپولیس همیشه قهرمانی است و هواداران هم از تیمشان انتظار دیگری جز قهرمانی ندارند از همین رو من سعی کردم خودم را از لحاظ روحی ارتقا دهم و خودم را آماده چالش های بزرگ سازم. بازیکنان بزرگی از خط حمله پرسپولیس جدا شده اند و خوب می دانم برای پر کردن جای خالی آنها کار سختی من و بقیه بازیکنان تیم در پیش رو داریم اما از آنجا که پرسپولیس بازیکنان خیلی خوبی دارد بازیکنان جدید هم که در جو و شرایط این تیم قرار می گیرند با انتقال همان اتمسفر قهرمانی به بازیکنان جدید، آنها را هم به بهترین شکل برای بازی ها و نشان دادن توانایی هایی های شان به بهترین شکل ممکن تشویق می کنند از همین رو حتماً من و بقیه بازیکنان جدید هم تمام تلاشمان را انجام می دهیم که خودمان را به بهترین شکل نشان دهیم. من در چند سال اخیر همیشه در کورس آقای گلی بودم و به خیلی از تیم های مطرح ایرانی گل هم زده ام بنابراین فکر می کنم اگر خدا کمک کند بتوانم نمایش های خوبی را از خودم نشان دهم و جواب اعتماد آقا یحیی را بدهم. درست است که بازیکنان خوبی از خط حمله پرسپولیس جدا شدند اما با این وجود بازیکنان خیلی خوبی به تیم اضافه شده اند که با وجود بازیکنان جدید تیم و هماهنگی بیشتر ان شاءالله خیلی خوب می توانند انتظارات را برآورده سازند.

*زوج سازی در خط حمله پرسپولیس انجام شده، چون به نظر می رسد تو و امیری در بازی اول در پیشانی خط حمله بازی کنید؟
مربیان ترکیب های مختلفی را امتحان می کنند اما باور کنید من نمی دانم چه بازیکنی در خط حمله بازی خواهد کرد اما به عنوان یک مهاجم تمام تلاشم را انجام می دهم که بهترین باشم و نظر مساعد سرمربی تیم را برای بازی جلب کنم اما بقیه مسائل و انتخاب بازیکن فقط به نظر سرمربی تیم و کادر فنی بستگی دارد.

*بازی در آسیا خیلی سخت است و اولین آزمایش بازیکنان جدید هم به نوعی سخت ترین بازی ممکن است. این موضوع را برای خودت و بقیه بازیکنان جدید یک بدشانسی بزرگ نمی دانی؟
نه بازی در آسیا اصلاً بدشانسی نیست. درست است که تیم ها و حریفان قدری در آسیا پیش رو داریم اما همین تیم های خیلی قوی و بازیکنان مطرح انگیزه ای می شوند که بازیکنان خصوصاً بازیکنان جدید با تمام توان پتانسیل خودشان و توانایی شان را نشان دهند و به نوعی ارزش های فنی خودشان را ثابت کنند.

*در بین سه تیم همگروه تان کدامیک از حریفان را تیم بهتر و سخت تری نسبت به بقیه می دانی؟
هر سه تیم همگروهمان تیم های خیلی خوبی هستند و هیچ کدامشان تیم های راحتی نیستند اما از آنجا که دو بازی با تیم التعاون داریم من فکر می کنم نتایج مان مقابل این تیم برای پرسپولیس خیلی تعیین کننده است و به نوعی نقش خیلی مهمی در سرنوشت صعود ما دارد.

*چه زمانی اولین گل تو را در پرسپولیس شاهد خواهیم بود؟
گلزنی در پرسپولیس واقعاً کار بزرگی است چون یک بازیکن خوب می داند که با هر بار گلزنی چند میلیون نفر را خوشحال می کند به همین دلیل من برای آن لحظه و اولین گلم لحظه شماری می کنم.

*در شادی های بعد از گل هم قبلاً از تو شادی های متنوعی را شاهد بودیم.
فعلاً تمام فکر کادر و بازیکنان موفقیت در آسیاست و اگر خدا خواست و من هم گل زدم ان شاءالله شادی بعد از گل جدید از من خواهید دید.

*چشم اندازت نسبت به پرسپولیس در جام های پیش رو چگونه است؟
کار خیلی سخت است اما هدف ما گلات در لیگ و قهرمانی در جام حذفی و موفقیت در آسیا است. من فکر می کنم با وجود دشواری زیادی که پیش روی ماست تیم پرسپولیس با توانایی کادر فنی و پتانسیل بازیکنانش می تواند در جام های پیش رو هم موفقیت های خوبی را کسب کرده و هوادارانش را خوشحال کند. در آسیا هم فعلاً تمام حواس ما به برد در بازی اول مقابل التعاون معطوف است تا با برد در این دیدار راه خود را برای بازی های بعدی و ان شاءالله صعود از گروهمان هموار کنیم و به نوعی دو بازی مقابل التعاون کلید موفقیت ما در گروه مان است.

*و حرف آخر ...
من می دانم کار سختی را پیش رو دارم اما برای اینکه جواب اعتماد آقا یحیی را بدهم خیلی انگیزه دارم و کوهی از انگیزه ام و با تلاش زیاد و کمک خداوند تلاش می کنم خواسته های کادر فنی تیم مان را برآورده سازم و جواب اعتماد کادر فنی را با گلزنی و انجام بازی های مؤثر در پرسپولیس بدهم.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
melibet_news

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر السد کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
پاختاکور
پاختاکور
ورزشگاه : جاسم بن حمد
داور مسابقه : ؟؟؟
چهارشنبه, 9 مهر 1399 / ساعت : 21:15
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
السد قطر
السد قطر
ورزشگاه : اجوکیشن سیتی
داور مسابقه : کو هیونگ (کره جنوبی)
یکشنبه, 6 مهر 1399 / ساعت : 17:10

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور12
2مهدی ترابی11
3وحید امیری6
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن