melbet_head

پیروانی: انتظار میزبانی بهتر از قطر داشتیم

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 379 ] - دوشنبه, 24 شهریور 1399

پیروانی: انتظار میزبانی بهتر از قطر داشتیم

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس گفت: لیگ قهرمانان نوعی آزمایش برای جام جهانی 2022 است و قطر باید در زمینه میزبانی بهتر عمل می کرد. افشین پیروانی درباره مشکلات تیم فو... 5 out of 5 based on 1 ratings.
پیروانی: انتظار میزبانی بهتر از قطر داشتیم

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس گفت: لیگ قهرمانان نوعی آزمایش برای جام جهانی 2022 است و قطر باید در زمینه میزبانی بهتر عمل می کرد. افشین پیروانی درباره مشکلات تیم فو...

ارتش سرخ دات كام :

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس گفت: لیگ قهرمانان نوعی آزمایش برای جام جهانی 2022 است و قطر باید در زمینه میزبانی بهتر عمل می کرد.

افشین پیروانی درباره مشکلات تیم فوتبال پرسپولیس در قطر اظهار داشت: از قبل ورود به قطر برخی بازیکنان و اعضای کادر فنی ما مشکل ویزا داشتند و پس از رسیدن به این کشور هم تعدادی از ساک ها و پیراهن های اصلی تیم به هتل نیامد. رفت و آمد به هتل هم اینقدر سخت است که هیچکس نمی تواند نه داخل آن شود و نه از هتل خارج شود.

وی افزود: مشکل دیگر این است که 6 تیم را داخل یک هتل قرار داده اند. امروز در نشست هماهنگی بازی ها گفتم قطر دست کم به دلیل میزبانی جام جهانی هتل های زیادی دارد و فدراسیون فوتبال این کشور باید بهتر عمل می کرد. 

مدیر تیم پرسپولیس اضافه کرد: این رقابت ها نوعی آزمایش برای جام جهانی 2022 است و باید دید لیگ قهرمانان چگونه برگزار می شود. از قطری ها به دلیل برگزاری مسابقات، امکانات استادیوم، زمین چمن و رفت و آمد تشکر ویژه ای دارم و این مسائل حرف ندارد اما می توانستند بهتر از این دست کم برای تیم های ایرانی عمل کنند. درست نیست 6 تیم در یک هتل باشند و در این زمینه باید شرایط بهتری را در نظر می گرفتند. در نهایت ما از این موضوع گلایه داریم.

پیروانی درباره لغو حق پخش زنده بازی ها مردم ایران توضیح داد: سال گذشته که برای قرعه کشی لیگ قهرمانان آسیا به مالزی رفتیم یکی از آیتم هایی که از من به عنوان مدیر تیم و باشگاه پرسپولیس تشکر کردند به خاطر حضور هواداران عزیزمان در دیدار فینال مسابقات بود. امروز هم در جلسه هماهنگی چهار تیم گروه مان اعلام کردم هواداران ما باعث افتخار باشگاه هستند.

وی افزود: اگر قرار باشد که AFC و فیفا که چندین بار به دولت و مجلس ما نامه داده و گفتند سیاست را در ورزش دخالت ندهید، خودشان هم با اقدامی سیاسی به دلیل تحریم های ظالمانه ای که آمریکا علیه ایران به وجود آورده حق پخش را به ایران ندهند، انصاف نیست.

مدیر تیم پرسپولیس تصریح کرد: ما میلیون ها هوادار عاشق داریم که به تیم بزرگ پرسپولیس عشق می ورزند. من امروز به نمایندگی از ایران صحبت کردم زیرا هواداران تمام تیم ها دوست دارند بازی تیم محبوب شان را ببینند انتظار داریم به این موضوع ترتیب اثر داده شود تا هواداران عزیز ما عملکرد بازیکنان و باشگاه بزرگ پرسپولیس را دست کم از راه دور ببینند.

خدا را شکر از لحاظ تیمی شرایط خوب است و بچه ها در سلامت کامل هستند. سه روز تمرین خوب داشتیم اما باید با گرما و شرجی بودن هوای دوحه تطبیق پذیری صورت می گرفت. خدا را شکر روز به روز بهتر می شویم و همین که بچه ها سالم هستند، شاکر خدا هستیم و برای اولین بازی مان که با التعاون عربستان است آماده می شویم. بازی دوم پرسپولیس هم با همین تیم است . انشاءالله اتفاق های خوب رقم بخورد زیرا پرسپولیس قهرمان ایران است. بازی ها به خاطر کرونا عقب افتاد. فشردگی لیگ و مصدومیت بازیکنان را داشتیم. برخی نفرات جدید به تیم اضافه شدند که به آنها خوش آمد می گوییم اما برای هماهنگ شدن با تیم زمان می خواهند. برخی از بازیکنان جدید با سه چهار جلسه تمرین شانس بازی دارند اما در نهایت هرکسی با هر جایگاهی وقتی به زمین می رود و پیراهن پرسپولیس را می پوشد، باید برای رقم خوردن پیروزی تلاش کند تا دل هواداران عزیزمان شاد شود.

از روزی که می خواستیم به قطر بیاییم با توجه به مشکلات برخی بازیکنان مان برای خروج از کشور شامل سربازی آنها یا مالیات بازیکنان خارجی و داخلی هفته پرمشغله ای را پشت سر گذاشتیم اما ناگهان روز قبل از اعزام یعنی بعد از ظهر پنجشنبه به من گفتند چهار مربی و سه بازیکن ویزا ندارند. ما به این موضوع معترض بودیم چرا کشوری که می خواهد جام جهانی برگزار کند و فدراسیونی که قصد دارد مدیریت 32 تیم را که همه بزرگان فوتبال جهان هستند انجام بدهد برای  تیمی که از یک ماه قبل درخواست داده مشکل ویزا در این کشور ایجاد می شود. به ما گفتند دیر اقدام کردید اما گفتیم هفت بازیکن جدید به پرسپولیس آمده اند اما وقتی شش نفر از آنها که سه روز است به پرسپولیس آمده اند، ویزا گرفته اند، چگونه ویزای کادرفنی ما صادر نمی شود؟ دنبال بهانه بودند و با صراحت به من گفتند ویزای آنها آماده نمی شود و در خوش بینانه ترین حالت 48 ساعت بعد ویزای شان می آید. تلاش کردیم و رایزنی های مختلفی صورت گرفت. از مسئولان هواپیمایی و اداره گذرنامه که در ایران با ما همکاری کردند تا بازیکنان را به قطر بیاوریم، تشکر می کنم. سفارت ایران در قطر هم تمام تلاش خود را کرد و در نهایت به این کشور رسیدیم. دو دستگی نشد بلکه با حفظ احترام ها کلیه نفرات در فرودگاه تست کرونا داده و به هتل آمدیم. سختی زیادی برای این سفر کشیدیم.

شش تیم در یک هتل هستند و مسئولان هتل نمی توانند پذیرایی خوبی داشته باشند. سالن بدنسازی کوچک هتل 6، 7 و 10 دستگاه بیشتر ندارد. در رفت و آمد هم مشکلاتی بوده که سبب اعتراض ما شد. من گله مند بودم اگر یک نفر نماینده فدراسیون فوتبال به قطر می آمد، می توانست صدای چهار تیم ایرانی باشد . در نهایت بهتر بود یکی از مسئولان فدراسیون به این کشور می آمد.

دوست داشتیم یک متولی فدراسیون برای روحیه دادن و حمایت کردن از تیم ها به قطر می آمد. وقتی بحثی با AFC داریم باید یک نفر بالادستی از مسئولان فدراسیون از ما حمایت می کرد. شرایط سختی از لحاظ غذا و رفت و آمد در هتل وجود دارد. مدیران فدراسیون فوتبال قطر تقصیری ندارند اما می توانستند بهتر از این تصمیم بگیرند. این همه هتل در دوحه وجود دارد و من فکر می کنم هدف آنها تنها برگزاری مسابقات بوده است. به AFC اعتراض کردیم اما یکی از مسئولان فدراسیون در جواب من گفت اگر به قطر می رفتیم از سهمیه بازیکنان کم می شد که این مسائل ارتباطی به هم ندارد و یک مقوله جدا است. تعداد اعضای کاروان تیم های ایرانی اعزامی به قطر برابر نیست. فکر می کنم می توانستند بهتر پاسخگو باشند. نمی خواهیم در این شرایط مقابل هم قرار بگیریم اما باز هم می گویم اگر یک نفر به نمایندگی از فدراسیون به قطر می آمد می توانست بهتر از حق این چهار تیم دفاع کند. شرایط خوبی برای تیم های ایرانی نبود. 

 شب گذشته هم نمایندگان این تیم ها در جلسه با AFC شرکت کردند. اینگونه که به ما گفتند احتمال دارد دو تیم از این شش تیم را به هتل دیگری ببرند. خود مسئولان قطری به این نتیجه رسیده اند که توانایی هماهنگ کردن شش تیم را ندارند. باز هم تاکید می کنم قطر که می خواهد از 32 تیم در جام جهانی میزبانی کند باید بهتر از این کار می کرد. حرف ما این است AFC تنها از قطر تشکر می کند اما چیز خاصی نمی بینیم. نباید همه را یک جا بیاورند. ما هم از قطری ها تشکر می کنیم اما تمام این تیم ها از بهترین ها و نخبگان هستند که میلیون ها هوادار دارند. بحث ما فقط پرسپولیس نیست اما فکر می کنم به کشورهای دیگر بهتر سرویس می دهند.

این هم نمونه بارز دیگری از اقدام های عجیب است. فیفا و AFC اکنون می گویند دولت ایران در فوتبال دخالت کرده و به همین دلیل می خواهند فدراسیون ما را تعلیق کنند و مشکل ساز شوند اما از آن طرف می گویند به دلیل بحث تحریم ها شبکه ای که می خواست بازی ها را پخش کند قراردادش را با ایران یک طرفه فسخ کرده است. این مسائل با هم نمی خواند . فکر می کنم مقداری نسبت به تیم های ایرانی کم لطفی می کنند و می توانستند بهتر تصمیم بگیرند.

در جلسه روز گذشته همه هم قسم شدیم زیرا با تیم عربستانی بازی داریم. مطمئن باشید اگر این تیم به جهنم آزادی می آمد، بهترین نتیجه رقم می خورد. اکنون هم که هواداران ما در ورزشگاه نیستند آرزو می کنم ابتدا صحیح و سالم باشند و خنده روی لب آنها باشد . امیدوارم ما را از راه دور دعا کنند و انرژی مثبت بفرستند. الدحیل حریف اصلی ما است که هم بازی رفت را میزبان بوده و هم بازی برگشت. هرچند کرونا آمده اما برنامه ریزی که AFC انجام داده می توانست بهتر باشد. البته در این شرایط خاص که خیلی از کشورها نتوانستند میزبانی کنند ، تقدیر و تشکر AFC هم از قطر تا حدی توجیه دارد. ما پرسپولیس هستیم و آمدیم با پیروزی ها بازی ها شروع کنیم و با پیروزی ادامه بدهیم. امیدواریم دعای خیر هواداران هم پشت ما باشد تا اتفاق خوبی رقم بخورد.

هرچند در لیگ عربستان شرایط این تیم خوب نیست اما مطمئنا التعاون تیم خوبی بوده که الان 6 امتیازی است. این تیم الدحیل را هم برده است و با تمام قدرت به مصاف پرسپولیس می آید. مانند زمان ما تیم های عربستانی خیلی به تیم های ایرانی حساس هستند. از زمان خودمان کشورهای حوزه خلیج فارس برای تقابل با تیم های ایرانی خیلی متحد بودند. مطمئن باشید بازی های سختی با التعاون داریم که باید برای آنها تلاش و زحمات زیادی کشیده شود. ما ایرانی ا کارهای سخت را خوب انجام می دهیم و مرد روزهای سخت هستیم. مطمئنا بچه های عزیز پرسپولیس تمام تلاش خود را انجام می دهند. این دیدار مهم ترین بازی مان است و اگر التعاون را شکست بدهیم اتفاق های خوب بعدی رقم می خورد.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
melibet_news

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر السد کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : ---
داور مسابقه : ---
پنجشنبه, 10 مهر 1399 / ساعت : 00:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
السد قطر
السد قطر
ورزشگاه : اجوکیشن سیتی
داور مسابقه : کو هیونگ (کره جنوبی)
یکشنبه, 6 مهر 1399 / ساعت : 17:10

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور12
2مهدی ترابی11
3وحید امیری6
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن