گل محمدی: بازی به بازی بهتر می شویم

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1033 ] - 3 روز پیش

گل محمدی: بازی به بازی بهتر می شویم

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: برای هماهنگی نیاز به زمان بیشتری داریم اما بازی به بازی بهتر می شویم. یحیی گل محمدی در نشست خبری پس از بازی با التعاون عربستان... 5 out of 5 based on 6 ratings.
گل محمدی: بازی به بازی بهتر می شویم

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: برای هماهنگی نیاز به زمان بیشتری داریم اما بازی به بازی بهتر می شویم. یحیی گل محمدی در نشست خبری پس از بازی با التعاون عربستان...

ارتش سرخ دات كام :

 سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: برای هماهنگی نیاز به زمان بیشتری داریم اما بازی به بازی بهتر می شویم.

یحیی گل محمدی در نشست خبری پس از بازی با التعاون عربستان اظهار داشت: بازی خیلی سختی بود زیرا آن هماهنگی و هارمونی که باید در تیم باشد به وجود نیامده است. نیاز به زمان بیشتری داشتیم.

وی افزود: با توجه به تغییرات پرسپولیس کارمان در زمینه ایجاد هماهنگی و بازی تدارکاتی سخت شده بود. فکر می کنم بازی به بازی بهتر می شویم.

سرمربی پرسپولیس تصریح کرد: بازی را خوب شروع کردیم اما در ادامه حریف بهتر شد و حتی می تواسنت به ما گل هم بزند. فکر می کنم بازیکنانم در نیمه دوم از لحاظ بدنی و روانی شرایط بهتری داشتند. 45 دقیقه نیمه دوم خیلی برای ما خوب بود و هیچ موقعیتی به حریف ندادیم. بازی یک طرفه ای انجام دادیم و توانستیم از موقعیت های خود به خوبی استفاده کنیم.

گل محمدی ادامه داد: خدا را شکر این بازی مهم که باید در آن برنده می شدیم و آن را با پیروزی به پایان رساندیم. دوباره باید با التعاون بازی کنیم که می دانیم همچنان صدرنشین جدول است و ما کار سختی پیش رو داریم. امیدواریم پرسپولیس بازی به بازی بهتر شود و انشالله کارمان را با قدرت پیش ببریم.

وی درباره جدایی علی علیپور و مهدی ترابی از پرسپولیس گفت: ترابی، بیرانوند، علیپور، نادری و شیری  بازیکنانی بودند که برای ما بازی می کردند و دوست داشتیم با ما باشند اما ترابی و علیپور بخاطر شرایطی که داشتند و پیشنهادشان رفتند.

سرمربی پرسپولیس افزود: به آنها تبریک می گویم به خاطر انتخاب هایشان و آرزوی موفقیت می کنم. سعی کردیم جایگزین کنیم برای پست هایی که از دست دادیم. بازیکنان جدید هم نیاز به هماهنگی بیشتر دارند عملکرد امروز آنها  نسبتا خوب بود.

گل محمدی خاطرنشان کرد: از بچه های تیم تشکر می کنم برای نیمه دوم خوبی که داشتند. هدیه ارزشمندی بود که بازیکنان به هواداران دادند.

وی درباره عملکرد خوب حامد لک مقابل التعاون گفت: بازی سختی برای او بود زیرا اولین بازی اش را انجام داد. عملکرد حامد در نیمه اول عالی بود و دو عکس العمل خوب داشت که ما را در بازی نگه داشت. باید بیشتر تمرین و تمرکز کند زیرا کارش تازه شروع شده و با تمرینات مداوم می تواند بهتر باشد. از او برای بازی خوبش تشکر می کنم.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر التعاون کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
الدحیل
الدحیل
ورزشگاه : قطر
داور مسابقه : اجوکیشن سیتی
دوشنبه, 31 شهریور 1399 / ساعت : 19:30
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
التعاون عربستان
التعاون عربستان
ورزشگاه : اجوکیشن سیتی
داور مسابقه : مهند قاسم (عراق)
جمعه, 28 شهریور 1399 / ساعت : 22:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور12
2مهدی ترابی11
3وحید امیری6
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن