خلیل زاده: سخت ترین دیدار ما همین بازی اول با التعاون بود

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1020 ] - 3 روز پیش

خلیل زاده: سخت ترین دیدار ما همین بازی اول با التعاون بود

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس گفت: یک بازی خیلی سخت مقابل التعاون داشتیم و از قبل می دانستیم این تیم عربستانی حریف خوبی است. شجاع خلیل زاده پس از انتخاب به عنوان ... 5 out of 5 based on 8 ratings.
خلیل زاده: سخت ترین دیدار ما همین بازی اول با التعاون بود

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس گفت: یک بازی خیلی سخت مقابل التعاون داشتیم و از قبل می دانستیم این تیم عربستانی حریف خوبی است. شجاع خلیل زاده پس از انتخاب به عنوان ...

ارتش سرخ دات كام :

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس گفت: یک بازی خیلی سخت مقابل التعاون داشتیم و از قبل می دانستیم این تیم عربستانی حریف خوبی است.

شجاع خلیل زاده پس از انتخاب به عنوان بهترین بازیکن دیدار تیم های پرسپولیس ایران و التعاون عربستان، در نشست خبری بعد از این مسابقه اظهار داشت: یک بازی خیلی سخت بود و از قبل می دانستیم التعاون تیم خوبی است. بازی تیم های ایرانی و عربستانی همیشه شرایط خاص خودش را دارد.

وی در ادامه افزود: کادر فنی به ما گفته بود چه بازی حساسی داریم و باید پیروز می شدیم. این مسابقه برای ما مانند فینال بود و به برد نیاز داشتیم تا امیدمان برای صعود زنده بماند. هدف اول ما، صعود از این گروه است. بعد به جلو نگاه و تلاش می کنیم مانند دو سال پیش، به فینال برسیم. بازی خیلی سختی را بردیم و فکر می کنم سخت ترین دیدار ما، بازی اول مقابل التعاون بود. این تیم در صدر جدول قرار داشت و قابل احترام بود.

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس با اشاره به اظهارات گل محمدی گفت: به قول سرمربی ما دو نیمه متفاوت داشتیم. بازی را خوب شروع کردیم و نیمه دوم کاملاً در اختیار ما بود. می توانستیم گل های بیشتری بزنیم که بدشانسی آوردیم. امیدوارم بازی دوم مقابل التعاون که تیم بسیار خوبی است، نتیجه قابل قبولی به دست آوریم تا دل 40 میلیون هوادار را که برای ما دعا می کنند، شاد کنیم. تمام تلاش خود را می کنیم تا پرچم پرسپولیس را در ایران و آسیا بالا نگه داریم.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر التعاون کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
الدحیل
الدحیل
ورزشگاه : قطر
داور مسابقه : اجوکیشن سیتی
دوشنبه, 31 شهریور 1399 / ساعت : 19:30
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
التعاون عربستان
التعاون عربستان
ورزشگاه : اجوکیشن سیتی
داور مسابقه : مهند قاسم (عراق)
جمعه, 28 شهریور 1399 / ساعت : 22:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور12
2مهدی ترابی11
3وحید امیری6
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن