معمار برد پرسپولیس؛ پسری که 19 می پوشد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 749 ] - 3 روز پیش

معمار برد پرسپولیس؛ پسری که 19 می پوشد

یک اشاره کافی بود تا توپ از مخمصه خارج شود و به شجاع برسد و او توپ را از خط دروازه التعاون عبور دهد. کسی که توپ را به قول پیمان یوسفی «از آن شلوغی» خارج کرد، ... 5 out of 5 based on 5 ratings.
معمار برد پرسپولیس؛ پسری که 19 می پوشد

یک اشاره کافی بود تا توپ از مخمصه خارج شود و به شجاع برسد و او توپ را از خط دروازه التعاون عبور دهد. کسی که توپ را به قول پیمان یوسفی «از آن شلوغی» خارج کرد، ...

ارتش سرخ دات كام :

یک اشاره کافی بود تا توپ از مخمصه خارج شود و به شجاع برسد و او توپ را از خط دروازه التعاون عبور دهد.

کسی که توپ را به قول پیمان یوسفی «از آن شلوغی» خارج کرد، کسی نبود جز وحید امیری. وحید یک بار دیگر کاری کرد تا تصویر یک ستاره جنگنده، جسور، شجاع و سمج را از خود در ذهن طرفداران فوتبال حفظ کند، همان فوتبالیستی که پرسپولیس برای برد در این بازی های شش امتیازی به آن نیاز دارد.

وینگر شماره 19 که به خاطر جدایی علی علیپور دوباره در خط حمله قرار گرفته، در حالی این پاس گل را داد که باوجود تلاش های بسیار زیاد در یک سوم دفاعی التعاون، آن تأثیری که پرسپولیس نیاز داشت را نتوانسته بود از خود به جای بگذارد. امیری هر موقع که کارگردان تصویرش را برای نمایش انتخاب می کرد، در حال دویدن و جنگیدن بود اما طرفداران از یحیی برد می خواستند و یحیی از مهاجمان گلزنی و گلسازی. پس بی انصافی نیست که بگوییم اگر این توپ دقیقه 82 نبود، از وحید امیری هم به عنوان یک چهره نسبتا ناکام در زمین اجوکیشن نام برده می شد.

اما حالا اوضاع متفاوت شده. ستاره خرم آبادی حالا به عنوان یکی از چهره های شاخص پرسپولیس و یکی از عوامل پیروزی در مقابل حریف عربستانی شناخته می شود. ستاره ای که هر بار نشان می دهد سن برای یک مهاجم نیز فقط یک عدد است و وحید امیری 33 ساله هم مثل همان مهاجم تیزپای 24 ساله در نفت آبادان می دود و جان می گذارد و انگیزه دارد.

وحید امیری دوباره به عنوان مهاجمی بی باک و باهوش خود را مطرح کرده است. بی باک از این نظر که بدون ترس از برخورد میخ استوک ها تا فاصله 20-30 سانتی متری پایین رفت و سرزد و باهوش از این جهت که دانست فقط با یک ضربه سر می تواند چنین موقعیتی را بسازد؛ پس باید یگوییم برنده شب گذشته، پرسپولیسی است که وحید را به 400 هزار دلار نقد الخریطیات ترجیح داد و او را نگه داشت و خوش به حال یحیی که چنین مهاجمی را در اختیار دارد.

اما ماموریت تمام نشده، امیری و پسران قرمز هنوز سه ایستگاه دیگر تا صعود فاصله دارند و بعد از آن هم ماموریت بعدی در پیش خواهد بود، این جاده ای است که انتهایی ندارد و برای این مسیر چه کسی بهتر از فوتبالیستی که به هر بازی مثل آخرین بازی عمرش نگاه می کند؟


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر التعاون کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
الدحیل
الدحیل
ورزشگاه : اجوکیشن سیتی
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 31 شهریور 1399 / ساعت : 19:30
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
التعاون عربستان
التعاون عربستان
ورزشگاه : اجوکیشن سیتی
داور مسابقه : مهند قاسم (عراق)
جمعه, 28 شهریور 1399 / ساعت : 22:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور12
2مهدی ترابی11
3وحید امیری6
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن