انتظاری: بازیکنان جدید بدانند اینجا با تیم های قبلی شان فرق دارد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 333 ] - 3 روز پیش

انتظاری: بازیکنان جدید بدانند اینجا با تیم های قبلی شان فرق دارد

مهاجم اسبق پرسپولیس گفت: لیگ ایران مدتی است تمام شده و همین که پرسپولیس توانست صدرنشین عربستانی گروهش را در این شرایط شکست بدهد، مهم ترین نکته است. سهراب انتظ... 5 out of 5 based on 3 ratings.
انتظاری: بازیکنان جدید بدانند اینجا با تیم های قبلی شان فرق دارد

مهاجم اسبق پرسپولیس گفت: لیگ ایران مدتی است تمام شده و همین که پرسپولیس توانست صدرنشین عربستانی گروهش را در این شرایط شکست بدهد، مهم ترین نکته است. سهراب انتظ...

ارتش سرخ دات كام :

مهاجم اسبق پرسپولیس گفت: لیگ ایران مدتی است تمام شده و همین که پرسپولیس توانست صدرنشین عربستانی گروهش را در این شرایط شکست بدهد، مهم ترین نکته است.

سهراب انتظاری در گفت وگویی، درباره برتری تیم فوتبال پرسپولیس مقابل التعاون در لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: از آنجا که پرسپولیس دچار تغییر و تحولات زیادی شده و بازیکنان تاثیرگذاری مثل مهدی ترابی، علی علیپور و علیرضا بیرانوند که جزو ارکان اصلی تیم بودند را از دست داده در اوایل بازی و به ویژه در نیمه اول ناهماهنگ بود.

وی افزود: بازیکنان جدید پرسپولیس فرصتی برای ایجاد هماهنگی لازم با سایر نفرات نداشته و در نیمه اول بازی خوبی انجام ندادند. به همین دلیل این در نیمه اول فوتبال سردرگمی را ارائه کرد. البته  در این میان باید حامد لک را از سایر نفرات جدا کرد.

مهاجم اسبق پرسپولیس اضافه کرد: لک به عنوان یک دروازه بان نیاز چندانی به هماهنگی با سایر نفرات نداشت و به نظرم در بازی با التعاون شب فوق العاده خوبی را پشت سر گذاشت.دو سه واکنش تماشایی وی به پرسپولیس کمک کرد بازنده به رختکن نرود. 

انتظاری تصریح کرد: با توجه به اینکه حدود یک ماه است لیگ ایران تمام شده و شاید بازیکنان کیفیت وکارایی زمان برگزاری لیگ را نداشته باشند، کسب سه امتیاز مقابل تیم صدرنشین عربستانی گروه مهمترین نکته است و برد خوبی را مقابل التعاون به دست آورد. قطعا پرسپولیس در ادامه مسیر بهتر و بهتر می شود و شرایط را تغییر می دهد. 

وی افزود: ما هم مانند هواداران از بازیکنان جدید پرسپولیس انتظارات زیادی داریم. قبلا نفراتی مثل ترابی، علیپور و بیرانوند در این تیم بازی می کردند که جزو نیروهای خوب وتاثیرگذار فوتبال ایران هستند. هوادار اعتقاد دارد نفرات جدید باید جای این بازیکنان را پر کند. خوشبختانه لک با واکنش هایی که با دیدار با التعاون داشت نشان داد می تواند به جانشین مطمئنی برای بیرانوند تبدیل شود و با اینکه اولین بازی خود را آن هم در لیگ قهرمانان آسیا برای پرسپولیس انجام می داد عالی بود.

پیشکسوت پرسپولیس خاطرنشان کرد: سایر بازیکنان باید بدانند پرسپولیس با تیم های قبلی شان فرق دارد و باید هر چه سریع تر خود را در این تیم پیدا کنند. قطعا در بازی های بعدی شرایط سخت تر می شود زیرا فاصله امتیازی تیم های این گروه با هم نزدیک است و اگر نفرات جدید زودتر خود را به سایر نفرات نرسانند، پرسپولیس دچار مشکل خواهد شد.

انتظاری با اشاره به دشواری گروه پرسپولیس توضیح داد: الدحیل قطر یکی از قوی ترین تیم های آسیا است و شارجه هم تیم خوب است. اگر پرسپولیس می خواهد از این گروه صعود کند باید زودتر بین نفرات قدیمی و جدید هارمونی و هماهنگی ایجاد شود. در غیر این صورت تیم به مشکل می خورد. همین تیم التعاون قطعا در دیدار بعدی با برنامه تر مقابل پرسپولیس قرار می گیرد زیرا می داند در صورت شکست از کورس مدعیان برای صعود عقب می افتد.

وی اضافه کرد: باز هم تاکید می کنم بازیکنان جدید باید شرایط پرسپولیس را درک کرده و باید نفرات قدیمی هم برای رسیدن آنها به هماهنگی به بازیکنان جدید کمک کنند. زیرا آنچه در طول بازی با التعاون دیدیم این بود که نفرات تازه اضافه شده در جریان بازی سردرگم هستند.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر التعاون کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
الدحیل
الدحیل
ورزشگاه : اجوکیشن سیتی
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 31 شهریور 1399 / ساعت : 19:30
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
التعاون عربستان
التعاون عربستان
ورزشگاه : اجوکیشن سیتی
داور مسابقه : مهند قاسم (عراق)
جمعه, 28 شهریور 1399 / ساعت : 22:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور12
2مهدی ترابی11
3وحید امیری6
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن