پیروانی: تجربه برگزاری مسابقات با این فشردگی را نداریم

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 519 ] - 5 روز پیش

پیروانی: تجربه برگزاری مسابقات با این فشردگی را نداریم

سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس گفت: تیم ها قدرتمند هستند و از بازیکنان خارجی گرانقیمت بهره می برند که کار را برای تیم هایی مانند ما سخت می کند. افشین پیروانی در گ... 5 out of 5 based on 4 ratings.
پیروانی: تجربه برگزاری مسابقات با این فشردگی را نداریم

سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس گفت: تیم ها قدرتمند هستند و از بازیکنان خارجی گرانقیمت بهره می برند که کار را برای تیم هایی مانند ما سخت می کند. افشین پیروانی در گ...

ارتش سرخ دات كام :

سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس گفت: تیم ها قدرتمند هستند و از بازیکنان خارجی گرانقیمت بهره می برند که کار را برای تیم هایی مانند ما سخت می کند.

افشین پیروانی در گفت وگویی، درباره برتری پرسپولیس مقابل التعاون عربستان در لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: بازی خوبی بود، تیم عربستانی در صدر جدول گروه قرار دارد و از طرفی نیمی از تیم ما تغییر پیدا کرده بود و 5٠ درصد از آنها جدید بودند، اما پیروزی دلچسبی بود.

وی ادامه داد: شرایط در نیمه دوم خوب شد و بهترین نتیجه ای که می توانست به صعود ما کمک کند، بُرد بود که به آن دست یافتیم. مسابقات حساس و فشرده است و تیم ها قدرتمند هستند و از بازیکنان خارجی خوبی بهره می برند که کار را برای تیم هایی مانند ما سخت می کند. بیشتر تیم ها بازیکنان گرانقیمت خارجی دارند و تیم ضعیف وجود ندارد و همه دنبال کسب بهترین نتیجه هستند.

سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس تصریح کرد: فشردگی بازی ها کار را برای ریکاوری بازیکنان سخت می کند و تجربه چنین بازی های فشرده ای را نداریم، اما باید برای بازی های بعدی به سرعت آماده شویم.

پیروانی درباره عملکرد خریدهای جدید پرسپولیس در دیدار نخست مقابل التعاون عربستان عنوان کرد: در فصل گذشته لیگ برتر بازیکن ستاره نداشتیم و تقریبا تمام بازیکنان در یک سطح بودند. کادرفنی هم بر اساس نیاز و تفکر فنی اقدام به جذب بازیکن کرد. بازیکنان بزرگی جذب شدند و همه خوب بودند؛ روز به روز هم بهتر می شود.

وی خاطر نشان کرد : خیلی از تیم ها دنبال جذب ستاره ها بودند که فکر نمی کنم به جز یکی دو بازیکنان ستاره ای در فصل گذشته لیگ وجود داشته باشد. به هر شکل اکنون باید تمام تمرکز خود را روی بازی بعدی با التعاون بگذاریم و پیروزی در دیدار بعدی اهمیت بیشتری نسبت به این بازی دارد و امیدوارم که با یک 3 امتیاز دیگر بازهم دل هواداران را شاد کنیم. 


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

به نظر شما شرایط پرسپولیس در مرحله مقدماتی چطور خواهد شد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
الشارجه امارات
الشارجه امارات
ورزشگاه : اجوکیشن سیتی
داور مسابقه : ؟؟؟
پنجشنبه, 3 مهر 1399 / ساعت : 21:30
پرسپولیس
پرسپولیس
0 - 1
الدحیل
الدحیل
ورزشگاه : اجوکیشن سیتی
داور مسابقه : دیلان پررا
دوشنبه, 31 شهریور 1399 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور12
2مهدی ترابی11
3وحید امیری6
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن