melbet_head

خلیل زاده: راموسِ پرسپولیس؟! فقط سرباز پرسپولیسم

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 672 ] - 9 روز پیش

خلیل زاده: راموسِ پرسپولیس؟! فقط سرباز پرسپولیسم

شجاع خلیل زاده با گلی که مقابل التعاون به ثمر رساند سه امتیاز بسیار حساس را به حساب تیمش واریز کرد تا با کم شدن فاصله امتیازی با التعاون و الدحیل، امیدهای پرس... 5 out of 5 based on 5 ratings.
خلیل زاده: راموسِ پرسپولیس؟! فقط سرباز پرسپولیسم

شجاع خلیل زاده با گلی که مقابل التعاون به ثمر رساند سه امتیاز بسیار حساس را به حساب تیمش واریز کرد تا با کم شدن فاصله امتیازی با التعاون و الدحیل، امیدهای پرس...

ارتش سرخ دات كام :

شجاع خلیل زاده با گلی که مقابل التعاون به ثمر رساند سه امتیاز بسیار حساس را به حساب تیمش واریز کرد تا با کم شدن فاصله امتیازی با التعاون و الدحیل، امیدهای پرسپولیس برای صعود زنده بماند.
 
*شجاع تبریک، گل بسیار حساسی به التعاون زدی و تیم تان را در آسیا نگه داشتی.
خدا را شکر که شرمنده هواداران مان نشدیم و جواب زحمات مان را گرفتیم. شرایط حساسی داشتیم و باید به هر شکل ممکن در بازی رفت با التعاون پیروز می شدیم تا فاصله و امیدمان را زنده نگه داریم. از اول بازی هم همه بچه ها خیلی زحمت کشیدند و هر چه در توان داشتند خرج کردند که در گلزنی فقط قرعه به نام من خورد و من هم زحمت بچه ها را تکمیل کردم.

*به نظر راه گلزنی به تیم های عربستانی را خوب بلدی چون قبلاً هم به تیم دیگر عربستانی گل زده بودی.
بالاخره در بازی های آسیایی گلزنی و شرایط کار خیلی سخت است. من هم مانند همه بازیکنان تلاشم را انجام دادم و فقط قسمت بوده که به تیم التعاون هم مثل تیم دیگر این کشور گل بزنم.

*گاهی اوقات با گلزنی که انجام می دهی به تو لقب راموس در پرسپولیس را می دهند.
راموس پرسپولیس؟ نه، من فقط سرباز پرسپولیس هستم، همین و دیدید که بعد از گلزنی هم فقط بوسه بر لوگوی باشگاه پرسپولیس زدم که با افتخار روی پیراهنم حک شده است.

*همه بازیکنان زحمت خودشان را کشیدند اما دو سیو عالی لک و گل تو خیلی مهم بود و پرسپولیس را در آسیا نگه داشت.
بله، حامد خیلی خوب بود و من هم گل تیم را زدم اما من و حامد هم اندازه بقیه بازیکنان در پیروزی تیم مان نقش داشتیم و نمی شود بگوییم که نقش کدام بازیکن بیشتر است. شرایط خیلی حساسی در جدول به لحاظ امتیازی داشتیم و هم قسم شده بودیم که باید التعاون را شکست دهیم و با همدلی و یکدل شدن هم تیم عربستانی را با تلاش زیاد شکست دادیم و تا دقایق آخر هم دست از تلاش بر نداشتیم که خدا هم جواب زحمات مان را داد.

*بازی برگشت را چگونه ارزیابی می کنی؟
التعاون تیم خوبی است اما فکر می کنم تیم ما در مجموع بهتر از حریف بود و جدا از دقایقی از نیمه اول تیم ما قدرت خودش را به حریف تحمیل کرده بود و حق مان بود به پیروزی برسیم. روحیه تیم مان خیلی خوب و بالا است و ان شاءالله می رویم که التعاون را در بازی برگشت هم شکست دهیم و دبل کنیم و با گرفتن شش امتیاز از تیم التعاون شانس خودمان را برای صعود خیلی افزایش دهیم و برای بازی بعدی آماده شویم.

*اما ناهماهنگی هم در تیم وجود داشت!
طبیعی است که در تیم مان این مسأله وجود داشته باشد چون بازیکنان جدید فقط چند جلسه با تیم تمرین کرده بودند و با بقیه تیم فقط در یک بازی تدارکاتی مقابل شهرخودرو به میدان رفته بودند اما با این وجود همه بچه ها در قالب یک تیم واقعاً غیرت کردند و برای بالا نگه داشتن پرچم پرسپولیس و ایران با دو برابر توان شان جنگیدند و دعای خیر هواداران که می دانم دل شان با تیم محبوب شان است شامل حال ما شد و ما هم توانستیم شادی را در این شرایط سخت به دل ها و خانه هایشان ببریم.

*شرایط سختی در هتل و... در قطر حاکم است؟
بله، سختی هایی اینجا وجود دارد که مسئولان تیم ها هم آن را یادآوری و تذکر داده اند و این مشکلات کمی کار را سخت کرده اما با همه این موارد ما فقط به صعود و سه امتیاز بازی برگشت با التعاون فکر می کنیم که خوب می دانیم به گونه ای حکم صعود ما را از گروه مان امضا خواهد کرد.

*با این گلزنی به نظر باز هم شانس دعوتت را به تیم ملی افزایش دادی.
فعلاً همه تمرکز من روی موفقیت پرسپولیس است و گفتم مانند یک سرباز برای تیمم می جنگم بقیه موارد دست خداست. ان شاءالله بعد از صعود و رسیدن به مراحل بعدی خیلی بهتر می توان راجع به این موارد حرف زد.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
melibet_news

نظرسنجی

پرسپولیس برابر السد به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
السد قطر
السد قطر
ورزشگاه : اجوکیشن سیتی
داور مسابقه : ؟؟؟
یکشنبه, 6 مهر 1399 / ساعت : 17:10
پرسپولیس
پرسپولیس
4 - 0
الشارجه امارات
الشارجه امارات
ورزشگاه : جاسم بن حمد دوحه
داور مسابقه : تاناشف (ازبکستان)
پنجشنبه, 3 مهر 1399 / ساعت : 21:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور12
2مهدی ترابی11
3وحید امیری6
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن