بزیک: لک پرسپولیس را در جدول نگه داشت

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 533 ] - 4 روز پیش

بزیک: لک پرسپولیس را در جدول نگه داشت

پرسپولیس در بازی با التعاون عربستان توانست با یک گل به پیروزی برسد و امیدهایش برای صعود از مرحله گروهی افزایش پیدا کند. تیم یحیی گل محمدی با ترکیبی متفاوت نسب... 4 out of 5 based on 3 ratings.
بزیک: لک پرسپولیس را در جدول نگه داشت

پرسپولیس در بازی با التعاون عربستان توانست با یک گل به پیروزی برسد و امیدهایش برای صعود از مرحله گروهی افزایش پیدا کند. تیم یحیی گل محمدی با ترکیبی متفاوت نسب...

ارتش سرخ دات كام :

پرسپولیس در بازی با التعاون عربستان توانست با یک گل به پیروزی برسد و امیدهایش برای صعود از مرحله گروهی افزایش پیدا کند. تیم یحیی گل محمدی با ترکیبی متفاوت نسبت به لیگ وارد زمین شد. اکثر نفرات تازه اضافه شده از ابتدا در چیدمان اصلی قرار گرفتند. ادموند بزیک مهاجم سابق قرمزهای پایتخت مدعی است که برای اولین بازی خوب کار کردند و این امیدواری وجود دارد که آنها جای خالی جدا شده ها را پر کنند.
 
*شاید بتوان گفت پرسپولیس به سختی از سد تیم التعاون عربستان گذشت.
 ببینید بعد از پشت سرگذاشتن لیگ فرسایشی ما بازیکنان بلافاصله وارد چنین تورنمنت مهمی شدند و برای اولین مرتبه باید به صورت متمرکز در یک کشور بازی های شان را برگزار کنند. تمام اینها روی عملکرد تیم تأثیر می گذارد بخصوص که ترکیب پرسپولیس با توجه به خریدهایی که انجام دادند نسبت به قبل متفاوت بود. با این حال آنها در این مصاف با حریف عربستانی شان دو نیمه متفاوت داشتند. در 10 دقیقه ابتدای بازی که بچه ها خیلی خوب پرس کرده بودند و حریف هم تا حدودی ترسیده بود. اما بعد از آنکه خودشان را پیدا کردند جریان بازی متعادل شد.

*البته یکی دو موقعیت خوب هم آنها داشتند.
 بله، شاید اگر حامد لک آماده نبود و آن دو سیو عالی را انجام نمی داد نتیجه دیگری رقم می خورد. در واقع پرسپولیس با این واکنش دروازه بانش به بازی برگشت و در نیمه دوم هم بچه ها بهتر عمل کردند و خوشبختانه با گلی که زدند سه امتیاز با ارزش بازی را به دست آوردند.

*به نظرتان با این پیروزی چقدر شانس صعود از گروه شان را دارند؟
بدون شک اگر می باختند یا حتی مساوی هم می کردند شانس صعودشان به حداقل می رسید. اما این سه امتیاز خیلی روحیه بخش خواهد بود و به نظرم جدا از تیم الدحیل که تیم پرمهره ای نشان داده پرسپولیس می تواند با کسب نتیجه مقابل همین تیم التعاون و شارجه  صعود کند.

*پرسپولیس روز جمعه باید با همین تیم عربستانی بازی برگشت را انجام دهد که...
شما مطمئن باشید که بچه ها بازی به بازی فکر می کنند. یعنی اهمیت همین بازی برگشت با التعاون را به خوبی می دانند. البته به همان اندازه که ما از آنها شناخت پیدا کردیم آنها هم آنالیز بهتری از ما خواهند داشت. پس برای هر دو تیم بازی آسانی نخواهد بود. من شماره 17 آنها و مهاجم شان را خیلی خوب دیدم اما به شخصه خیلی امیدوارم که پرسپولیس باز هم برنده از زمین خارج شود.

*یحیی گل محمدی از خریدهای جدیدش در بازی با التعاون استفاده کرد. شما عملکردشان را چطور ارزیابی می کنید.
درباره حامد لک که نظرم را گفتم و به اعتقادم خیلی خوب کار کرد. بقیه بازیکنان جدید هم عملکردشان قابل قبول بود. ضمن اینکه نباید فراموش کرد آنها به تیم جدید آمده اند و از شانس شان در اولین بازی باید در چنین تورنمنتی حضور داشته باشند. به هر حال این بازیکنان باید خیلی زود با تفکرات مربی جدید آشنا شوند. آنها باید بدانند که پیراهن یکی از پرطرفدارترین تیم های آسیا را به تن دارند و خیلی انتظار از آنها بالاتر خواهد بود. البته که بازیکنان کم تجربه ای نیستند و حتماً هر چه جلوتر برویم و آنها هماهنگ تر شوند بیشتر به تیم کمک خواهند کرد.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

پرسپولیس در مقابل الدحیل به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
الدحیل
الدحیل
ورزشگاه : اجوکیشن سیتی
داور مسابقه : ؟؟؟
دوشنبه, 31 شهریور 1399 / ساعت : 18:30
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
التعاون عربستان
التعاون عربستان
ورزشگاه : اجوکیشن سیتی
داور مسابقه : مهند قاسم (عراق)
جمعه, 28 شهریور 1399 / ساعت : 22:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور12
2مهدی ترابی11
3وحید امیری6
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن