ذوالفقارنسب: پرسپولیس با فوتبال فداکارانه می تواند التعاون را ببرد

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 319 ] - 1 روز پیش

ذوالفقارنسب: پرسپولیس با فوتبال فداکارانه می تواند التعاون را ببرد

کارشناس فوتبال گفت: بازیکنان پرسپولیس در دیدار با التعاون فداکارانه بازی کردند. جمعه هم اگر پرسپولیس به همین شیوه بازی کند شکست دوباره التعاون دور از دسترس نی... 5 out of 5 based on 1 ratings.
ذوالفقارنسب: پرسپولیس با فوتبال فداکارانه می تواند التعاون را ببرد

کارشناس فوتبال گفت: بازیکنان پرسپولیس در دیدار با التعاون فداکارانه بازی کردند. جمعه هم اگر پرسپولیس به همین شیوه بازی کند شکست دوباره التعاون دور از دسترس نی...

ارتش سرخ دات كام :

کارشناس فوتبال گفت: بازیکنان پرسپولیس در دیدار با التعاون فداکارانه بازی کردند. جمعه هم اگر پرسپولیس به همین شیوه بازی کند شکست دوباره التعاون دور از دسترس نیست.

بیژن ذوالفقارنسب در گفت و گویی در مورد مسابقه روز جمعه پرسپولیس با التعاون عربستان اظهار داشت: التعاون قبل از ویروس کرونا 6 امتیاز از دو بازی گرفته بود و در صدر جدول قرار داشت. پرسپولیس هم که از دو مسابقه اول فقط یک امتیاز کسب کرده بود به همین دلیل این بازی برای بازیکنان و مربیان تیم پرسپولیس یک بازی حیثیتی بود. بازیکنان پرسپولیس در این مسابقه خوب بازی کردند و به موقع هم گل برتری را زدند. نتایج دو بازی اول تیم به شخصیت بازیکنان پرسپولیس برخورده بود و به همین دلیل انگیزه زیادی برای موفقیت در این مسابقه داشتند.

وی ادامه داد: فوتبال فقط مسایل فنی و تاکتیکی نیست. گاهی در برخی مسابقات تیم هایی هستند که از نظر تاکتیکی هم برتر از حریف هستند اما بازیکنان حریف از نظر انگیزشی بالاتر هستند و به موفقیت می رسند. بازیکنان پرسپولیس در دیدار با التعاون از دقیقه اول تا سوت پایان بازی برای موفقیت و برد مصمم بودند و فداکارانه بازی کردند. جمعه هم اگر پرسپولیس به همین شیوه بازی کند شکست دوباره التعاون دور از دسترس نیست و پرسپولیس می تواند 6 امتیاز از ارزشمند از التعاون بگیرد و از گروهش صعود کند.

پیشکسوت پرسپولیس در مورد نمایش خرید های جدید این تیم عنوان کرد: حامد لک دروازه بان پرسپولیس عملکرد خوبی داشت وی سایر نفرات جدید هم پتانسیل زیادی دارند. این بازیکنان باید مقابل تماشاگران و در حضور هواداران بازی کنند و شرایط سخت را هم ببینند. در پرسپولیس و استقلال بازیکن حد وسط ندارد. یا بازیکنان خیلی خوب می شوند یا اینکه باید از تیم بروند. این مساله که بازیکن در کدام قسمت قرار می گیرد به شخصیت پایه و اجتماعی خودش، بهره هوشی که دارد بستگی دارد به نظرم در پایان نیم فصل اول می توان در مورد عملکرد بازیکنان جدید پرسپولیس به طور دقیق نظر داد.

ذوالفقار نسب در مورد شکست سپاهان مقابل النصر عربستان با سرمربیگری محرم نویدکیا گفت: سپاهان در بازی روز جمعه هم کار دشواری دارد. واقعا نمی دانم محرم نوید کیا چقدر تجربه و سابقه مربیگری دارد؟ برای باشگاهی در سطح سپاهان انتظار این است که سرمربیان کارآزموده ای استخدام کند. اینکه سپاهان با دو سه باخت در اسیا حذف شود برای وجهه فوتبال ما خیلی مناسب نیست. باشگاه باید در این مورد هوشمندانه تر عمل می کرد. 

وی در مورد شیوه عجیب کرنر زدن سپاهان که دو بازیکن پشت توپ قرار می گرفتند گفت: این شیوه جدید نیست در گذشته های دور در لیگ آزادگان برخی تیم ها اینگونه کرنر می زدند.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر التعاون کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
الدحیل
الدحیل
ورزشگاه : قطر
داور مسابقه : اجوکیشن سیتی
دوشنبه, 31 شهریور 1399 / ساعت : 19:30
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
التعاون عربستان
التعاون عربستان
ورزشگاه : اجوکیشن سیتی
داور مسابقه : مهند قاسم (عراق)
جمعه, 28 شهریور 1399 / ساعت : 22:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور12
2مهدی ترابی11
3وحید امیری6
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن