کعبی: عملکرد نعمتی در بازی با التعاون خوب بود

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 469 ] - 1 روز پیش

کعبی: عملکرد نعمتی در بازی با التعاون خوب بود

 بازیکن اسبق پرسپولیس بر این باور است این تیم می‎تواند با هماهنگی بیشتر نفرات جدید با بازیکنان قبلی، در بازی های بعدی لیگ قهرمانان، تبدیل به تیم کامل تری... 5 out of 5 based on 2 ratings.
کعبی: عملکرد نعمتی در بازی با التعاون خوب بود

 بازیکن اسبق پرسپولیس بر این باور است این تیم می‎تواند با هماهنگی بیشتر نفرات جدید با بازیکنان قبلی، در بازی های بعدی لیگ قهرمانان، تبدیل به تیم کامل تری...

ارتش سرخ دات كام :

 بازیکن اسبق پرسپولیس بر این باور است این تیم می‎تواند با هماهنگی بیشتر نفرات جدید با بازیکنان قبلی، در بازی های بعدی لیگ قهرمانان، تبدیل به تیم کامل تری شود.

حسین کعبی، بازیکن اسبق تیم پرسپولیس در گفت وگویی در مورد بازی پرسپولیس برابر التعاون، گفت: این دیدار، بازی سختی برای پرسپولیس بود. به خصوص این که این تیم مقابل حریف عربستانی خود با ترکیب و ارنج  متفاوتی نسبت به بازی های اخیرش به میدان رفت و با توجه به این موضوع طبیعی بود که بازیکنان جدید هنوز با تیم و سایر نفرات هماهنگی لازم را نداشتند. در مجموع با وجود این که بازی با پیروزی پرسپولیس به پایان رسید اما این تیم نمایش شاداب همیشه را نداشت که فکر می کنم این موضوع به خاطر فشار بازی هایی است که این تیم در اواخر لیگ و جام حذفی متحمل شده بود.  

او در ادامه تاکید کرد: فوتبالی که  همه ما از پرسپولیس می شناسیم فوتبال هجومی است اما در این بازی فکر کنم این تیم فقط 2 موقعیت داشت. در مجموع التعاون تیمی نبود که بتواند یقه تیم های ایرانی را بگیرد و پرسپولیس هم از حداقل فرصت هایی که در این دیدار داشت، حداکثر استفاده را برد و توانست پیروزی ارزشمندی را به دست آورد.

بازیکن اسبق پرسپولیس و تیم ملی در خصوص عملکرد بازیکنان جدید این تیم نیز تصریح کرد: به نظرم زمان لازم است تا نفرات جدید خود را با شرایط پرسپولیس وفق بدهند و بتوانند توانایی های کامل را در قالب تیمی پرسپولیس نشان دهند، با این وجود حامد لک از بین نفرات جدید، بهترین عملکرد را داشت و با سیوهای تماشایی خود تاثیر زیادی در این برد داشت و به پرسپولیس برای ثبت این پیروزی کمک زیادی کرد.

مربی فولاد در خصوص بازی بعدی پرسپولیس برابر التعاون، خاطرنشان کرد: به نظر من التعاون با کل قوا و با جان و دل می جنگند تا بتواند در بازی بعدی امتیاز بگیرد اما باید به این نکته اشاره کنم که پرسپولیس مقابل تیم های عربی هیچ وقت کم نمی آورد و با قدرت بازی می کند. پرسپولیسی که ما می شناسیم، می تواند نتایج مطلوبی در بازی های باقی مانده اش بگیرد.

بازیکن اسبق جناح راست پرسپولیس ضمن تمجید از عملکرد سیامک نعمتی در پست دفاع راست تیم، گفت: نعمتی خوب جواب داد و او را از لحاظ فوتبالی و اخلاقی تائید می کنم چون فوتبالش در خدمت تیم است. نعمتی برابر التعاون خوب بازی کرد و مسئولیت هایی را که مربی از او خواسته بود به نحو احسن اجرا کرد. حضور او و شیری در این منطقه از زمین می تواند به سود تیم باشد.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر التعاون کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
الدحیل
الدحیل
ورزشگاه : قطر
داور مسابقه : اجوکیشن سیتی
دوشنبه, 31 شهریور 1399 / ساعت : 19:30
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
التعاون عربستان
التعاون عربستان
ورزشگاه : اجوکیشن سیتی
داور مسابقه : مهند قاسم (عراق)
جمعه, 28 شهریور 1399 / ساعت : 22:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور12
2مهدی ترابی11
3وحید امیری6
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن