melbet_head

با معرفت ها، این قسمت علی علیپور!

- نظرات : 5 اظهار نظر - بازدید [ 2397 ] - 9 روز پیش

با معرفت ها، این قسمت علی علیپور!

روز گذشته، مهدی رسول پناه در مصاحبه ای اعلام کرد علی علیپور از روز اول همه را سرکار گذاشته بود. این اظهارات سرپرست باشگاه پرسپولیس، مبنی بر مصاحبه رییس باشگاه... 4 out of 5 based on 8 ratings.
با معرفت ها، این قسمت علی علیپور!

روز گذشته، مهدی رسول پناه در مصاحبه ای اعلام کرد علی علیپور از روز اول همه را سرکار گذاشته بود. این اظهارات سرپرست باشگاه پرسپولیس، مبنی بر مصاحبه رییس باشگاه...

ارتش سرخ دات كام :

روز گذشته، مهدی رسول پناه در مصاحبه ای اعلام کرد علی علیپور از روز اول همه را سرکار گذاشته بود. این اظهارات سرپرست باشگاه پرسپولیس، مبنی بر مصاحبه رییس باشگاه ماریتیمو پرتغال است و کارلوس پریرا گفته که علی علیپور حدود 2 ماه است که با ما قرارداد امضا کرده است. اما ماجرای علی علیپور و باشگاه پرسپولیس، ماجرای دیروز و امروز نیست.

علیپور از زمانی که پا جای پای مهدی طارمی گذاشت و هرروز درخشان تر از دیروز ظاهر شد، پیشنهادات قابل توجهی دریافت کرد و بلافاصله پس ازآنکه برانکو ایوانکوویچ پرسپولیس را به مقصد الاهلی ترک کرد، او نیز با حضور در باشگاه خواستار دریافت رضایتنامه شد و اعلام کرد از بلژیک پیشنهادات خوبی دارد.

اما در کمال تعجب با مخالفت ایرج عرب، سرپرست وقت باشگاه مواجه شد و به هرترتیب که بود، او در پرسپولیس به مدت یک فصل دیگر نیز ماندگار شد. پس از عدم موفقیت باشگاه پرسپولیس در جذب یک مهاجم، او مجبور شد هراز چند گاهی بار خط حمله تیم را یک نفره به دوش بکشد و گاهی اوقات نیز مهدی عبدی، مهدی ترابی و وحید امیری به عنوان زوج او در خط حمله به بازی گرفته می شدند.

به هرحال علی علیپور در نقل و انتقالات این فصل، بازیکن آزاد به حساب می آمد و چند روزی در باشگاه حاضر شد تا با پرسپولیس به مدت یک فصل دیگر نیز قرارداد امضا کند. هر از چند گاهی نیز اخباری به رسانه ها درز می کرد مبنی بر اینکه علیپور برای تمدید قرارداد مبلغ بسیار بالایی را طلب کرده و باشگاه نیز حاضر نیست در برابر موضع خودش کوتاه بیاید.

همزمان، یک پست اینستاگرامی از مهاجم سرخپوشان جو هواداری را به یک سمت خاص هدایت کرد و قسمتی از متن نوشته شده در صفحه شخصی این بازیکن را باهم مرور می کنیم:
«به باشگاه و مدیرانش حق می دهم که چارچوب مصوبی داشته باشند و نتوانند همه شرایط را فراهم کنند.»

اما حالا که مشخص شده او با ماریتیمو بیش از 2 ماه است که قرارداد داخلی امضا کرده است، بهترین قضاوت کننده، همان هوادارانی هستند که بدون آن ها، پرسپولیس هیچ معنایی ندارد. همچنین اظهارات مهدی رسول پناه به شرح زیر است:
اظهارات کارلوس پریرا رییس باشگاه ماریتیمو را خواندم و تأسف خوردم. با این صحبت های مرد پرتغالی خیلی چیزها روشن شد. کاش علی علیپور از همان اول صادقانه به ما می گفت با ماریتیمو قرارداد بسته و نمی تواند در پرسپولیس بماند. او و مدیربرنامه هایش جلساتی با من و اعضای هیات مدیره باشگاه پرسپولیس برگزار کردند درحالی که به گفته رییس ماریتیمو با باشگاه پرتغالی قرارداد بسته و اصلاً قصد ماندن نداشته است. این رفتار بازی با احساسات هواداران و بی احترامی به من و سایر اعضای هیات مدیره باشگاه پرسپولیس بود. از او توقع نداشتم ما را بازی داده و روبروی هواداران قرار دهد.
علیپور اگر از همان روز اول ما را سرکار نمی گذاشت و به جای چک و چانه زدن بر سر رقم قرارداد صاف و پوست کنده به ما می گفت با ماریتیمو قرارداد بسته است این همه فشار به باشگاه پرسپولیس و مدیریت تیم وارد نمی شد. ما هم به شکلی شایسته از او تقدیر می کردیم، ما که گذشتیم و بخشیدیم اما این رسم معرفت نبود آقای علی علیپور!


مرتبط با موضوع

تبلیغات
melibet_news
چيدمان به ترتيب :
 • قلمراد دوم
  قلمراد دوم :
  علیپور تو پنج سال اخیر مشتری اروپایی داشته و هر سال بخاطر تنها قرارداذ صادقانه فوتبال ایران تو تیم موند بدون اینکه بازار گرمی کنه و ادا در بیاره تنها بازیکنی که توسط یک بلشگاه استثمار شده علیپور بود باشگاه تو این چند سال هیچ اهمیتی به علاقه علیپور برای رفتن به اروپا قایل نشد حالا که قراردادش تموم شده رفته علیپور میتونست مثه طارمی ادا در بیاره و بره اما این کارو نکرد و با نامهربونیهای باشگاه و هوادار ساخت و به قراردادش تا روز آخر وفادار موند دمش گرم که این همه سال نامردی مدیرا رو تحمل کرذ و دست از تلاش نکشید بهترینها رو براش آرزو میکنم
 • بهنام عصری
  بهنام عصری :
  بد نیست صحبتهای مشاور علیپور رو هم درج میکردید که هیچ تیم دسته چهارم اروپا هم بدون تست پزشکی قرارداد نمی بندد دوم اینکه ما یک طرف علیپور رو داریم که در این چند سال خوب شناختیمش یک طرف هم سرپرستی که از سرمربی تا بازیکنان از دروغگویی هاش داستانها دارند دندانپزشکی که با شعار مدیریت نوین آمد اما چون چیزی در چنته نداره رو آورده به رفتار پوپولیستی

  پاسخ مديريت : در زمان کرونا تیم های اروپایی بدون تست قرارداد میبندن.نمونه بارزش هه علیرضا بیرانوند که بدون تست پزشکی بست و اروپا رفت!برای گرفتن ویزا در این شرایط سخت نیاز به مدرک معتبر هست که برای فوتبالیست ها هم قرارداد رسمی می باشد.پس مطمئن باشید حرفهای مدیر ماریتیمو کاملا درست هست.

 • بهنام عصری
  بهنام عصری :
  حتی اگه علیپور قرارداد بسته باشه از کسی که به ناحق بدون هیچ رزومه مرتبط مدیریت پرسپولیس رو اشغال کرده انتظار میرفت همچون برانکو موضوع رو درون خانوادگی تلقی کرده و بازیکن را رو در روی هوادار قرار نده با این رویکرد دندانپزشک دیگر کسی رغبتی به کار در پرسپولیس نخواهد داشت چون فردای خودش را در امروز بیرانوند ، گلمحمدی و شجاع می بیند شگفتا که از کوه سومدیریت حضرات تنها قرارداد علیپور رو می بینید ، کدام سمت تاریخ ایستاده اید ؟ پرسپولیس با هوادار دلسوخته پرسپولیس شده نه با مدیر انتصابی دولتی بدون رزومه و عِرق
 • علی نوروزی
  علی نوروزی :
  علیپور اصلا هم بی معرفت نبود، حق داشت ناراحت بشه اینهمه برای پرسپولیس زحمت میکشید اونوقت یه خارجی بی کیفیت با مبلغ چندین برابر علیپور میومد و هیچ کار مثبتی هم نمیکرد، خداییش هر کدوم از ما هم به جای این جوان زحمتکش بودیم ناراحت میشدیم، در ثانی وقتی تیم شکست میخورد همه تقصیرات میافتاد گردن این بیچاره که واقعا در خط حمله این سال آخری تنها بود، ما هیچ وقت درخشش علیپور تو دربی ها و بازی های آسیایی مخصوصا جلوی السد قدرتمند و باقی بازی ها را فراموش نخواهیم کرد، انشاالله همیشه موفق باشه، الان این جوان نماینده ایران هست، موفقیت اون شادی ما رو به دنبال داره ، در پناه خدا
 • علی نوروزی
  علی نوروزی :
  در ضمن علیپور هیچ وقت برا پرسپولیس حاشیه درست نکرد و فقط به فکر فوتبال بود، یکی باید به خود مدیران این چند وقت اخیر پرسپولیس بگه بی معرفت که برانکو و کالدرون رو فراری دادن و پولاشونو ندادن و بدترین رفتار رو با اونا داشتن و خریدهای مزخرفی مثل استوکس داشتند و اصلا خواسته هوادار براشون مهم نبود و همیشه دروغ می گفتند

نظرسنجی

پرسپولیس برابر السد به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
السد قطر
السد قطر
ورزشگاه : اجوکیشن سیتی
داور مسابقه : ؟؟؟
یکشنبه, 6 مهر 1399 / ساعت : 17:10
پرسپولیس
پرسپولیس
4 - 0
الشارجه امارات
الشارجه امارات
ورزشگاه : جاسم بن حمد دوحه
داور مسابقه : تاناشف (ازبکستان)
پنجشنبه, 3 مهر 1399 / ساعت : 21:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور12
2مهدی ترابی11
3وحید امیری6
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن