melbet_head

برد بزرگ یعنی صعود رویایی

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 650 ] - دوشنبه, 31 شهریور 1399

برد بزرگ یعنی صعود رویایی

شاید شکست مقابل شارجه ذهنیت ها را نسبت به توانمندی های دحیل تغییر داده باشد اما باخت سنگین در آن مسابقه در شرایطی رقم خورد که مهدی بن عطیه از بازی اخراج شده ب... 5 out of 5 based on 4 ratings.
برد بزرگ یعنی صعود رویایی

شاید شکست مقابل شارجه ذهنیت ها را نسبت به توانمندی های دحیل تغییر داده باشد اما باخت سنگین در آن مسابقه در شرایطی رقم خورد که مهدی بن عطیه از بازی اخراج شده ب...

ارتش سرخ دات كام :

 شاید شکست مقابل شارجه ذهنیت ها را نسبت به توانمندی های دحیل تغییر داده باشد اما باخت سنگین در آن مسابقه در شرایطی رقم خورد که مهدی بن عطیه از بازی اخراج شده بود ضمن اینکه گلر 203 سانتیمتری دحیل اشتباهات وحشتناکی انجام داد.

از روز اول قرعه کشی همه دحیل را به عنوان شانس اول صعود از این گروه می پنداشتند اما حالا شانس صعود این تیم به خطر افتاده و آنها مجبورند پرسپولیس را شکست دهند.

آنها از چهار بازی قبلی 6 امتیاز از پرسپولیس و شارجه گرفته اند اما 6 امتیاز هم به التعاون و شارجه داده اند تا وضعیت صعود در گروه سوم پیچیده باشد.

دحیل در شرایطی مسابقات را ادامه داد که دو ستاره تأثیرگذار خود کریم بوضیاف و ادمیلسون جونیور را در دو مسابقه قبلی نداشت و با اینکه رضاییان و «دودو» دو بازیکن خارجی تأثیرگذار به ترکیب این تیم اضافه شده بودند اما حالا بوضیاف و ادمیلسون برای این تیم وزنه و عنصری تعیین کننده به حساب می آیند.

از شانس بد پرسپولیس به نظر می رسد این دو ستاره برای بازی امشب آماده شده اند و احتمالاً در ترکیب باشند تا ولید الرکراکی با تمام قوا به میدان بیاید و به فکر برد باشد.

این طرف میدان اما پرسپولیس ایستاده است. تیمی که در شروع دوباره مسابقات به هدفش رسید و از دو بازی 6 امتیاز گرفت تا معادلات گروه را تغییر دهد و شرایط صعود را پیچیده تر کند.

پرسپولیس در مصاف دوم با التعاون تیم تر، قدرتمندتر و منسجم تر بود و ریسک یحیی برای استفاده از بازیکنان جدید و تغییر در نیمی از ترکیب تیمش جواب داد تا با شرایط روانی مساعد پا به میدان دحیل بگذارد.

پرسپولیس امشب به لحاظ روانی در شرایط مساعدی است و به اندازه کافی برای برد مقابل الدحیل انگیزه دارد اما مهم ترین بحث مسأله توانایی بدنی بازیکنان است. موردی که در بازی سوم طی این مسابقات فشرده حتماً بیشتر از قبل نمود خواهد داشت و چنانچه تیم یحیی خوب ریکاوری شده باشد می توان حتی مقابل تیم میلیاردر قطری نیز منتظر پیروزی بود.

به خاطر آنچه در این مسابقات حکم شده و تیم ها بعد از یک فصل طولانی و خسته کننده هر سه روز باید یک بازی انجام دهند مسأله ریکاوری حتماً تعیین کننده خواهد بود ضمن اینکه تغییرات ترکیب نیز می تواند کمک کند تا فشار کمتری به برخی بازیکنان وارد شود.

پرسپولیس با تیمی 14-13 نفره به فینال آسیا رسیده و البته همین دحیل پرستاره را حذف کرده اما یادمان باشد اینجا دیگر خبری از جو ویران کننده ورزشگاه آزادی و حضور صد هزار تماشاگر خودی نیست و تیم یحیی با اتکا به توانمندی های بازیکنان، تدبیر کادر فنی و البته حس برنده خواهی و جاه طلبی اش باید برنده این مسابقه باشد.

پرسپولیس در شرایطی پا به این مسابقه خواهد گذاشت که به احتمال زیاد یحیی حداقل دو تغییر در ترکیب اصلی اش نسبت به بازی قبل ایجاد خواهد کرد و شاید اگر در برخی پست ها نفرات جایگزین و آماده ای داشت تعداد این تغییرات بیشتر هم می شد.

پرسپولیس 7 امتیازی با در نظر گرفتن اینکه پیروزی مقابل دحیل می تواند تضمین کننده صعودش باشد پا به این مصاف خواهد گذاشت اما دحیل نیز می داند از دست دادن امتیاز در این مسابقه می تواند صعودشان را در خانه به خطر بیندازد و این در شرایطی که السد در گروه دیگر شرایط خوبی دارد اصلاً برای دحیل خوب نیست.

پرسپولیس برای برداشتن این گام بزرگ در راه صعود از گروهش، غیر از آنهایی که در تهران جا مانده اند همه نیروهایش را در اختیار خواهد داشت اما مهم این است که همه این نفرات بعد از دو بازی سخت و پر استرس که انرژی بسیاری از آنها گرفت در شرایط آرمانی باشند.

پرسپولیس دو فصل متوالی در فصول 2017 و 2018 موفق به حذف دحیل در مراحل یک هشتم و یک چهارم نهایی شده و با اینکه یک بار در مراحل گروهی نتایج خوبی مقابل این تیم نگرفته امشب امیدوار است حتی نسبت به بازی دوم مقابل تعاون از حیث هارمونی و هماهنگی نفرات جدید و قدیمی شرایط بهتری داشته باشد و دحیل پرستاره را غافلگیر کند. پرسپولیس در صورت شکست دحیل و تساوی دو تیم دیگر گروه صعودش را به عنوان تیم نخست قطعی خواهد کرد چرا که پرسپولیس 10 امتیازی می شود، تعاون 7، دحیل 6 و شارجه 5. در این صورت حتی در صورت شکست مقابل شارجه در بازی پایانی باز هم پرسپولیس از گروهش صعود خواهد کرد چرا که با 10 امتیازی شدن این تیم بقیه رقبا به سرخ ها نخواهند رسید و در بدترین حالت با شکست مقابل شارجه تیم یحیی به عنوان تیم دوم صعود می کند.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
melibet_news

نظرسنجی

کدام گزینه را برای مدیرعاملی پرسپولیس بهتری می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
سایپا
سایپا
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 16 آبان 1399 / ساعت : 16:30
پرسپولیس
پرسپولیس
6 - 4
النصر عربستان
النصر عربستان
ورزشگاه : جاسم بن حمد
داور مسابقه : محمد الجعفری (سنگاپور)
شنبه, 12 مهر 1399 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور12
2مهدی ترابی11
3وحید امیری6
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن