melbet_head

رسن: فقط به شکست الدحیل و صدرنشینی فکر می کنیم

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 535 ] - دوشنبه, 31 شهریور 1399

رسن: فقط به شکست الدحیل و صدرنشینی فکر می کنیم

 بشار رسن بازیکن عراقی پرسپولیس با گلی که از روی نقطه پنالتی مقابل تیم التعاون در دیدار برگشت مقابل این تیم به ثمر رساند نقش کلیدی و بسیار مهمی را در پیر... 5 out of 5 based on 5 ratings.
رسن: فقط به شکست الدحیل و صدرنشینی فکر می کنیم

 بشار رسن بازیکن عراقی پرسپولیس با گلی که از روی نقطه پنالتی مقابل تیم التعاون در دیدار برگشت مقابل این تیم به ثمر رساند نقش کلیدی و بسیار مهمی را در پیر...

ارتش سرخ دات كام :

 بشار رسن بازیکن عراقی پرسپولیس با گلی که از روی نقطه پنالتی مقابل تیم التعاون در دیدار برگشت مقابل این تیم به ثمر رساند نقش کلیدی و بسیار مهمی را در پیروزی تیمش مقابل الدحیل ایفا کرد. به همین بهانه با بازیکن عراقی پرسپولیس که معمولاً کم حرف هست گفت و گویی را داشتیم که ماحصل آن از نظرتان می گذرد.
 
*از بازی مقابل التعاون شروع کنیم که با دو برد در دو دیدار رفت و برگشت شش امتیاز را گرفتید و خودتان را تا صدر بالا کشیدید؟
 خدا را شکر بازیکنان ما با تأکیدات کادر فنی در زمینه مسائل فنی و تاکتیکی عالی کار کردند و خیلی خوب همه موارد گفته شده را در زمین بازی مقابل تیم عربستانی اجرا کردند. در واقع خیلی خوب تیم عربستانی توسط کادر فنی ما آنالیز شده بود و ما می دانستیم که چگونه باید بازی کنیم و چطور از نقاط ضعف تیم التعاون استفاده کنیم تا به هدفمان که پیروزی بود برسیم. نقاط ضعف و قوت تیم عربستانی را خیلی خوب می دانستیم و با همین موضوع و تلاش زیاد موفق شدیم تیم التعاون را شکست بدهیم و این تیم را به قولی دبل کنیم و حداکثر امتیاز ممکن را از دو بازی بگیریم. نکته ای که خیلی به سود تیم ما تمام شد و ما را به صدر جدول رساند و روحیه تیم را به شدت بالا برد و موجب شد تا برای بازی با الدحیل در شرایط بسیار خوبی به لحاظ فنی و روحی روانی قرار بگیریم موضوعی که خیلی می تواند برای دیدار امشب به ما کمک کند و شرایط مان را ایده آل سازد و به ما در راهی که هدف اصلی مان محسوب می شود خیلی کمک کند. هدف اصلی ما صعود است اما می دانیم که هنوز کار برای ما تمام نشده و در دو بازی سخت باقی مانده هم باید با تمام وجود بجنگیم.

*تیم الدحیل در بازی رفت پرسپولیس را شکست داد. مقابل این تیم چقدر امیدوار به پیروزی هستی؟
 الدحیل تیم خوبی است اما ما از این تیم شناخت کامل داریم و قطعاً برای برد و کسب سه امتیاز به مصاف تیم قطری می رویم چون هدفمان صعود است و برای رسیدن به این مهم و کسب سه امتیاز خوب می دانیم چاره ای جز پیروزی نداریم و برای هموار کردن راه صعودمان حتماً باید الدحیل را شکست بدهیم.

*پنالتی را خیلی خوب خلاف جهت دروازه بان تیم التعاون به ثمر رساندی. پنالتی زن اول پرسپولیس تو هستی؟
 فعلاً که این جور مشخص است. کادر فنی هم خواست که من پنالتی را بزنم و من هم مقابل التعاون پنالتی را به گل تبدیل کردم و خدا را شکر که زحمات بقیه بچه ها را تکمیل کردم و نقشی در پیروزی تیمم داشتم و از این شادتر بودم که باز هم مانند بازی رفت موفق شدیم هوادارانمان را خوشحال کنیم و با بردی دیگر شادی بزرگی را به آنها هدیه بدهیم که هدف ما از بازی با التعاون محسوب می شد.

*چرا بعد از گلی که از روی نقطه پنالتی به ثمر رساندی و به نوعی هم گل سه امتیازی محسوب می شد خیلی شادی نکردی و به قولی شادی خاصی ارائه نکردی؟
 از فوت یکی از پیشکسوتان فوتبال عراق ناراحت بودم. به همین دلیل و به احترام ایشان خوشحالی نکردم.

*در دو بازی التعاون را دبل کردید اما حالا با تیم الدحیلی بازی دارید که در دیدار رفت تیمتان را شکست داده با این وجود از این ترسی ندارید که مقابل تیم قطری خدایی ناکرده در باخت ها دبل شوید و شکست بد دور رفت دوباره برای تیمتان تکرار شود؟
 روحیه و شخصیت تیم پرسپولیس در هر بازی پیروزی است و با روحیه و شرایط خوبی که داریم هدفمان فقط پیروزی است و به چیزی جز برد فکر نمی کنیم.

*در بازی برگشت مقابل تیم التعاون با گلی که زدی ناجی تیمت شدی. باز هم می توانی این نقش را در دیدار حساس دیگری برای تیم ایفا کنی؟
 من همیشه تلاش می کنم تأثیرگذار باشم و گلزنی فقط و فقط نتیجه زحمات همه تیم است که در نهایت هم به گلزنی یک بازیکن ختم می شود. در بازی برگشت با التعاون هم شانس گلزنی به من رسید و خدا را شکر می کنم که شرمنده هواداران و کادر فنی نشدم و آنها و تیم مان را خوشحال کردم.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
melibet_news

نظرسنجی

کدام گزینه را برای مدیرعاملی پرسپولیس بهتری می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
سایپا
سایپا
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 16 آبان 1399 / ساعت : 16:30
پرسپولیس
پرسپولیس
6 - 4
النصر عربستان
النصر عربستان
ورزشگاه : جاسم بن حمد
داور مسابقه : محمد الجعفری (سنگاپور)
شنبه, 12 مهر 1399 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور12
2مهدی ترابی11
3وحید امیری6
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن