melbet_head

سلطانی: لک از جهنم برای خودش بهشت ساخت

- نظرات : 1 اظهار نظر - بازدید [ 1397 ] - پنجشنبه, 10 مهر 1399

سلطانی: لک از جهنم برای خودش بهشت ساخت

 بهروز سلطانی، دروازه بان اسبق پرسپولیس و تیم ملی در خصوص عملکرد حامد لک، دروازه بان جدید تیم پرسپولیس که اخیراً به پرسپولیس پیوسته اظهارنظر می کند و در ... 5 out of 5 based on 6 ratings.
سلطانی: لک از جهنم برای خودش بهشت ساخت

 بهروز سلطانی، دروازه بان اسبق پرسپولیس و تیم ملی در خصوص عملکرد حامد لک، دروازه بان جدید تیم پرسپولیس که اخیراً به پرسپولیس پیوسته اظهارنظر می کند و در ...

ارتش سرخ دات كام :

 بهروز سلطانی، دروازه بان اسبق پرسپولیس و تیم ملی در خصوص عملکرد حامد لک، دروازه بان جدید تیم پرسپولیس که اخیراً به پرسپولیس پیوسته اظهارنظر می کند و در گفت و گوییبه نقد و بررسی همه جوانب فنی حضور لک در تیم پرسپولیس می پردازد.
 
*در ابتدای حضور حامد لک، هجمه زیادی از انتقادات نسبت به او صورت گرفت اما او خلاف این موارد را ثابت کرد!
 بله، واقعاً همین طور که می گویید بود. خود من هم نسبت به حضور لک انتقاداتی را مطرح کردم، اما باید به این موضوع اعتراف کنم که از نمره 100 به حامد لک نمره 90 می دهم. حامد لک در زاویه بندی، خروج ها و جایگیری هایش بسیار خوب کار می کند و از دروازه تیمش در رقابت های لیگ قهرمانان آسیا که سخت ترین کارزار است به بهترین نحو ممکن حراست کرد. ارزش این موضوع زمانی بیشتر می شود که دروازه بان پرسپولیس هم مانند سایر بازیکنان جدید در فاصله زمانی کمی تا بازی های لیگ قهرمانان به پرسپولیس پیوست اما با این وجود حامد لک و بقیه بازیکنان پرسپولیس موفق شدند ارزش خودشان را به بهترین شکل ممکن با نقش آفرینی خودشان نشان دهند و به قول ما فوتبالی ها، کار را برای تیم شان درآورند.

*دقیقاً چه انتقاداتی به این دروازه بان داشتید؟
 همانطور که به لحاظ فنی حامد لک را تأیید می کنم اعتقاد راسخ دارم که این دروازه بان باید بعضی از موارد حاشیه ای اش را کنار بگذارد، به طور مثال از درگیری هایش با بعضی از بازیکنان در برخی موارد بگذرد و در بعضی از مواردش بازنگری کند. من این موارد را بسیار دلسوزانه مطرح کردم چون به لک بسیار علاقه دارم و دوست دارم این سنگربان خوب با گذر از بعضی از موارد و کنار گذاشتن آنها در زمینه فنی باز هم بیشتر پیشرفت کند و باز هم بهترین باشد.

*لک را در حال حاضر در بین دروازه بان های خوب ایران، سنگربان چندم ایران می دانید؟
 قبل از حضور در پرسپولیس من حامد لک را دروازه بان هفتم یا هشتم ایران می دانستم اما در حال حاضر من لک را دروازه بان دوم ایران می دانم و معتقدم او می تواند جایگزین خوبی برای بیرانوند که سنگربان اول ایران است باشد. لک و مظاهری و پس از آنها حسینی سنگربان استقلال هم دیگر دروازه بان های خوب ایران هستند که می توانند خودشان را به بهترین شکل ممکن مطرح سازند و حتی در دروازه تیم ملی در صورت نیاز خودشان را نشان دهند.

*چه اتفاقی اتفاد که یحیی گل محمدی در ابتدای حضور لک، این سنگربان را به رادو ترجیح داد؟
رادو دروازه بان خوب و بی حاشیه ای است. او دروازه بانی با شرایط بسیار خوب است و در سال هایی که به عنوان ذخیره بیرانوند در پرسپولیس بازی کرد بهترین کارآیی را از خودش نشان داد، اما فکر می کنم رادو با همه شایستگی هایی که دارد به عنوان یک دروازه بان خوب دوم بهترین است و در واقع زمانی که رادو درخشید کسی به این موضوع شاید توجه نکرد که او به عنوان یک دروازه بان دوم خودش را خیلی خوب مطرح ساخت و درخشید و ارزش خودش را نشان داد، اما جدا از کلین شیت های خیلی خوبی که از رادو در چند بازی شاهد بودیم، این سنگربان بی حاشیه در خروج هایش مشکل دارد که نمونه بارز آن گل دومی بود که پرسپولیس در فینال جام حذفی از دانشگر، بازیکن استقلال دریافت کرد. رادو در واقع به عنوان دروازه بان دوم بیشتر دروازه بانی قابل اتکاست و این بازیکن نمی تواند خودش را در پرسپولیس به عنوان دروازه بانی بسیار خوب مطرح سازد.

*درخشش لک ادامه دار خواهد بود؟
 پرسپولیس بهترین و بزرگترین تیم ایران است به همین دلیل همه موارد فنی و اخلاقی یک دروازه بان شدیداً زیر ذره بین است، از همین رو دروازه پرسپولیس مانند جهنم است اما حامد لک با عملکرد خوب خودش از این جهنم عبور کرد و آن را برای خودش به بهشت تبدیل کرد. برای این دروازه بان خوب آرزوی موفقیت بیشتر دارم و امیدوارم با حل بعضی از مواردی که به آنها اشاره کردم از هر حیث بی نظیر شده و بیشتر بدرخشد.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
melibet_news
چيدمان به ترتيب :
  • Amir Persepolis66
    Amir Persepolis66 :
    مدیران محترم ارتش سرخ؛ لطف کنین هر از چندگاهی یه تلنگر به مدیران بزنین.بعد از اسیا که به احتمال زیاد با قهرمانی یا نایب قهرمانی ما به اتمام خواهد رسید، یحیی و چند تا از بازیکنان اصلی لزیونر خواهند شد.باشگاه سکوت نکند.

نظرسنجی

به نظر شما مشکلات پرسپولیس با انتخاب سمیعی مرتفع خواهد شد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
سایپا
سایپا
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : دستگردی
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 16 آبان 1399 / ساعت : 16:30
پرسپولیس
پرسپولیس
6 - 4
النصر عربستان
النصر عربستان
ورزشگاه : جاسم بن حمد
داور مسابقه : محمد الجعفری (سنگاپور)
شنبه, 12 مهر 1399 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور12
2مهدی ترابی11
3وحید امیری6
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن