melbet_head

ادامه روزهای خوب کنعانی در قلب دفاع

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 1012 ] - پنجشنبه, 10 مهر 1399

ادامه روزهای خوب کنعانی در قلب دفاع

محمدحسین کنعانی زادگان با یک پاس تماشایی و کلیدی پایه گذار گل اول پرسپولیس در مصاف با پاختاکور شد. تیم پاختاکور اگرچه در نیمه اول 10 نفره به بازی ادامه می داد... 5 out of 5 based on 15 ratings.
ادامه روزهای خوب کنعانی در قلب دفاع

محمدحسین کنعانی زادگان با یک پاس تماشایی و کلیدی پایه گذار گل اول پرسپولیس در مصاف با پاختاکور شد. تیم پاختاکور اگرچه در نیمه اول 10 نفره به بازی ادامه می داد...

ارتش سرخ دات كام :

محمدحسین کنعانی زادگان با یک پاس تماشایی و کلیدی پایه گذار گل اول پرسپولیس در مصاف با پاختاکور شد.

تیم پاختاکور اگرچه در نیمه اول 10 نفره به بازی ادامه می داد، ولی در 45 دقیقه اول ساختار منسجمی داشت و به سختی می شد به قلب خط دفاعی این تیم نفوذ کرد و ارسال هایی که از سمت چپ و راست هم انجام می شد، با دخالت به موقع مدافعین نماینده ازبکستان راه به جایی نمی برد.

با شروع نیمه دوم اما محمد حسین کنعانی زادگان همان کاری را انجام داد که پرسپولیس برای رسیدن به گل نیاز داشت؛ اینکه مدافعین کناری در فضای مناسبی برای ارسال روی دروازه صاحب توپ شوند و کنعانی این کار را با یک پاس عمقی زیبا انجام داد و با جاگذاشتن دو مدافع تیم حریف، سیامک نعمتی را با خیال راحت صاحب موقعیت ارسال پاس کرد و در ادامه هم پاس خوب نعمتی که روی زمین ارسال شده بود، با دخالت عیسی وارد دروازه پاختاکور شد.

کنعانی زادگان حالا دیگر یکی از بازیکنان کلیدی گل محمدی و پرسپولیس محسوب می شود و پس از انتخاب شدن به عنوان بهترین بازیکن تیمش در دیدار حساس برابر السد، شب گذشته هم با یک پاس کلیدی گره گشای کار سرخپوشان شد.

کنعانی این روزها در کار دفاعی مهره ای مهم به شمار می رود و توانسته زوجی رویایی را به همراه شجاع خلیل زاده بازیکن بسیار خوب سرخپوشان تشکیل دهد و هم با ارسال پاس های دقیق که مورد تاکید یحیی گل محمدی قرار دارد، به خوبی کار بازیسازی را از قلب خط دفاعی آغاز می کند.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
melibet_news

نظرسنجی

کدام گزینه را برای مدیرعاملی پرسپولیس بهتری می دانید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
سایپا
سایپا
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 16 آبان 1399 / ساعت : 16:30
پرسپولیس
پرسپولیس
6 - 4
النصر عربستان
النصر عربستان
ورزشگاه : جاسم بن حمد
داور مسابقه : محمد الجعفری (سنگاپور)
شنبه, 12 مهر 1399 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور12
2مهدی ترابی11
3وحید امیری6
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن