melbet_head

سرمربی النصر: مقابل تیم بزرگی قرار می گیریم

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 846 ] - جمعه, 11 مهر 1399

سرمربی النصر: مقابل تیم بزرگی قرار می گیریم

 سرمربی تیم فوتبال النصر عربستان گفت: مقابل تیم بزرگی قرار خواهیم گرفت و اشتیاق به برد فراوانی داریم تا در آخرین بازی لیگ قهرمانان آسیا نماینده غرب آسیا ... 3 out of 5 based on 5 ratings.
سرمربی النصر: مقابل تیم بزرگی قرار می گیریم

 سرمربی تیم فوتبال النصر عربستان گفت: مقابل تیم بزرگی قرار خواهیم گرفت و اشتیاق به برد فراوانی داریم تا در آخرین بازی لیگ قهرمانان آسیا نماینده غرب آسیا ...

ارتش سرخ دات كام :

 سرمربی تیم فوتبال النصر عربستان گفت: مقابل تیم بزرگی قرار خواهیم گرفت و اشتیاق به برد فراوانی داریم تا در آخرین بازی لیگ قهرمانان آسیا نماینده غرب آسیا باشیم.

روی ویتوریا در نشست خبری پیش از دیدار با پرسپولیس ایران اظهار داشت: این فینالی است که هم ما و هم پرسپولیس می خواستیم در آن حضور داشته باشیم. هر دو هم می خواهیم پیروز شویم. مقابل تیم بزرگی قرار خواهیم گرفت و اشتیاق به برد فراوانی داریم تا در آخرین بازی لیگ قهرمانان آسیا نماینده غرب آسیا باشیم.

وی افزود: اعتماد به نفس بالایی داریم. برای تمامی تیم ها احترام قائل هستیم و می دانیم که تیم های مقابل ما هم برای پیروزی به میدان می آیند. می دانیم که با رقیب دشواری روبه رو خواهیم شد. باید با بالانس تکنیکی و تاکتیکی در زمین ظاهر شویم تا به پیروزی برسیم.

سرمربی النصر خاطرنشان کرد: دوست دارم که با فکر باز به مصاف رقبا برویم. تیم ما بازیکنان جوان و باتجربه را در کنار خود قرار داده است. پرسپولیس بازیکنانی مشابه دارد که یکدیگر را تکمیل می کنند. آنها با روحیه بالایی در زمین ظاهر می شوند و دائما تیم مقابل را تحت فشار قرار می دهند، اما ما با اعتماد به نفس خودمان با آنها روبه رو خواهیم شد. آنها بازیکنان باتجربه و جوان را در کنار خود دارند، اما برای من سن مطرح نیست، آنکه در زمین چه می کنند مهم است که باید برای آن برنامه ریزی کرد.

ویتوریا تصریح کرد: اینکه پرسپولیس سه بار در چهار سال گذشته به این مرحله رسیده مهم نیست. النصر هم مدت زیادی بود که در این مرحله ظاهر نشده بوده. چیزی که می دانم این است که مقابل تیم قدرتمندی قرار خواهیم گرفت و باید 90 دقیقه تمرکز خودمان را حفظ کنیم تا به هدف خود برسیم.

وی ادامه داد: باید به تمامی کسانی که در برگزاری این مسابقات مشارکت داشتند همینجا تبریک بگویم. از ما با آغوش باز پذیرایی شده است. از اقامت در اینجا بسیار لذت بردم. نکات بهداشتی کاملاً رعایت شده و تمامی پروتکل ها برای محافظت از سلامت تیم ها بوده است. تنها چیزی که ما و بقیه تیم ها را اذیت کرده، فشردگی مسابقات هست که هر سه روز یک بار به میدان می رویم. زمان برای استراحت و ریکاوری بسیار کم بوده است. فشار زیادی روی کادر فنی و بازیکنان است که در انتها بر کیفیت فنی مسابقات تاثیرگذار بوده و تیم ها آنطور که باید و شاید نتوانسته اند در زمین بازی با تمام قدرت ظاهر شوند.


مرتبط با موضوع

تبلیغات
melibet_news

نظرسنجی

موافق افزایش رقم قرارداد بازیکنان در حالی که قرارداد دارند هستید؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
سایپا
سایپا
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : دستگردی
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 16 آبان 1399 / ساعت : 16:30
پرسپولیس
پرسپولیس
6 - 4
النصر عربستان
النصر عربستان
ورزشگاه : جاسم بن حمد
داور مسابقه : محمد الجعفری (سنگاپور)
شنبه, 12 مهر 1399 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور12
2مهدی ترابی11
3وحید امیری6
4مهدی عبدی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2020 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن